X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 1 września 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie. Strasznie boję się rozczarowania. Co innego jak co miesiąc mam jakieś subiektywne objawy a co innego jak pierwszy raz od kiedy się staramy faktycznie spóźnia się @.

  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 1 września 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Doskonale Cię rozumiem:-( już lepiej chyba było jak @ przyszła, niż te puste pole :( ale trzymam mocno kciuki za Ciebie! Staramy się prawie tak samo czasowo :)

    21:00 - zaczely się plamienia, także tak jak i przewidziałam małpa przyszła... niby się nastawiałam, a i tak boli :( ale za Was dziewczyny trzymam kciuki❤️ Jedziemy przecież na tym samym wózku!
    Przykro mi :-(

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 1 września 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Doskonale Cię rozumiem:-( już lepiej chyba było jak @ przyszła, niż te puste pole :( ale trzymam mocno kciuki za Ciebie! Staramy się prawie tak samo czasowo :)

    21:00 - zaczely się plamienia, także tak jak i przewidziałam małpa przyszła... niby się nastawiałam, a i tak boli :( ale za Was dziewczyny trzymam kciuki❤️ Jedziemy przecież na tym samym wózku!
    Bardzo mi przykro. Wiem co czujesz, niby się myśli, że zaraz przyjdzie @ a w podświadomości do ostatniej chwili jest nadzieja. Ja nawet jak mam plamienia przed okresem to mam nadzieję że może się nie rozkręci. ..

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 1 września 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    Bardzo mi przykro. Wiem co czujesz, niby się myśli, że zaraz przyjdzie @ a w podświadomości do ostatniej chwili jest nadzieja. Ja nawet jak mam plamienia przed okresem to mam nadzieję że może się nie rozkręci. ..

    Dokładnie tak! Myślałam, ze tylko ja tak mam... Kiedyś faktycznie dla mnie plamienia nie byly jeszcze oznaką miesiączki, bo przecież kiedyś nie miałam plamień. A na pewno miałam, tylko nigdy nie zwracałam na to uwagi. Ale ja już dzisiaj czułam mocno, dlatego skupiłam się na wrześniowych wizytach, witaminach, diecie. A w dzień owulacji chce zaplanować jakiś wyjazd do hotelu poza miasto, zrelaksować się. Może kolejny cykl będzie nasz, w końcu tez wrześniowy :) pierwszy raz od starań będę miała dwie szanse w jednym kalendarzowym miesięcu:)

  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 1 września 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Dokładnie tak! Myślałam, ze tylko ja tak mam... Kiedyś faktycznie dla mnie plamienia nie byly jeszcze oznaką miesiączki, bo przecież kiedyś nie miałam plamień. A na pewno miałam, tylko nigdy nie zwracałam na to uwagi. Ale ja już dzisiaj czułam mocno, dlatego skupiłam się na wrześniowych wizytach, witaminach, diecie. A w dzień owulacji chce zaplanować jakiś wyjazd do hotelu poza miasto, zrelaksować się. Może kolejny cykl będzie nasz, w końcu tez wrześniowy :) pierwszy raz od starań będę miała dwie szanse w jednym kalendarzowym miesięcu:)
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki✊ zawsze przyjemniej jest się starać w sprzyjających okolicznościach niż pomiędzy pracą a obowiązkami domowymi 😉

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 1 września 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki✊ zawsze przyjemniej jest się starać w sprzyjających okolicznościach niż pomiędzy pracą a obowiązkami domowymi 😉

    W tym cyklu nie dopilnowałam zbyt owulacji, właśnie przez pracę... i teraz czuje wyrzuty sumienia, chociaż to tez nie tak, bo były cykle, że bardzo pilnowałam. Raczej nie ma reguły. Dzisiaj padł pomysł inseminacji, a ja kalendarzowo dostanę @ dzień przed wigilia. Tak bardzo chciałabym, żebyśmy święta mieli już we troje:(
    Ale dziękuje za słowa wsparcia❤️ Nigdy nie sądziłam, że to będzie takie pocieszające!

    MIMI lubi tę wiadomość

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 1 września 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Dokładnie tak! Myślałam, ze tylko ja tak mam... Kiedyś faktycznie dla mnie plamienia nie byly jeszcze oznaką miesiączki, bo przecież kiedyś nie miałam plamień. A na pewno miałam, tylko nigdy nie zwracałam na to uwagi. Ale ja już dzisiaj czułam mocno, dlatego skupiłam się na wrześniowych wizytach, witaminach, diecie. A w dzień owulacji chce zaplanować jakiś wyjazd do hotelu poza miasto, zrelaksować się. Może kolejny cykl będzie nasz, w końcu tez wrześniowy :) pierwszy raz od starań będę miała dwie szanse w jednym kalendarzowym miesięcu:)


    Ooo ja tez mam we wrześniu dwie szanse :) chociaż mam nadzieje ze ta pierwsza będzie owocna i kolejna się nie przyda ;) za Ciebie też trzymam kciuki

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Madlene28 Autorytet
    Postów: 566 759

    Wysłany: 1 września 2019, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko nagle przestało się liczyć. Dowiedziałam się dziś o bardzo poważnej chorobie mamy i nie mam głowy nawet by myśleć o czymś innym... A już na pewno nie o staraniach. Co ma być to będzie... trzymajcie się, bo ja trzymam się tylko dla najbliższych. Wierzące proszę o modlitwę by moja ukochana mama przeszła pomyślnie operację. Dziękuję

    Córeczka - 25.12.2017r.
    Synek- 25.08.2020r.
    25.10.2021r- mamy ❤️

    w57v3e3kc4ld4kpi.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 2 września 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala- to brzmi sprawiedliwie! Ty bierzesz pierwszą szansę, a ja drugą, a złota polska jesień spełnia nasze marzenia!
    Madlene28 - pomodlę się dzisiaj za Twoją mamę. Bardzo mi przykro:( ale wyjdzie z tego, cuda się zdarzają. Dużo siły Tobie życzę!

    Madlene28 lubi tę wiadomość

  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 2 września 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene28 wrote:
    U mnie wszystko nagle przestało się liczyć. Dowiedziałam się dziś o bardzo poważnej chorobie mamy i nie mam głowy nawet by myśleć o czymś innym... A już na pewno nie o staraniach. Co ma być to będzie... trzymajcie się, bo ja trzymam się tylko dla najbliższych. Wierzące proszę o modlitwę by moja ukochana mama przeszła pomyślnie operację. Dziękuję
    Trzymaj się, będzie dobrze! Wierzę w to.

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 2 września 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( @ przyszła dzisiaj...

    Rano się obudziłam, wzięłam test i w drodze do łazienki go rozpakowałam a tu taki szok ... Brzuch mnie nic nie bolał, nawet testu nie zrobiłam...

    Tak mi smutno.... :(

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 2 września 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene28 wrote:
    U mnie wszystko nagle przestało się liczyć. Dowiedziałam się dziś o bardzo poważnej chorobie mamy i nie mam głowy nawet by myśleć o czymś innym... A już na pewno nie o staraniach. Co ma być to będzie... trzymajcie się, bo ja trzymam się tylko dla najbliższych. Wierzące proszę o modlitwę by moja ukochana mama przeszła pomyślnie operację. Dziękuję
    Trzymaj się. Będzie dobrze, zobaczysz.

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 2 września 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    :( @ przyszła dzisiaj...

    Rano się obudziłam, wzięłam test i w drodze do łazienki go rozpakowałam a tu taki szok ... Brzuch mnie nic nie bolał, nawet testu nie zrobiłam...

    Tak mi smutno.... :(

    Trzymaj się :( a raczej trzymajmy się razem, bo u mnie tez @ sie dzisiaj rozkręciła. Może lepiej, że @, niż ten brak kreski na teście. Mnie to puste białe pole zawsze dołowało najbardziej... czy Twoje cykle mają 28/29 dni? Bo jeśli tak, to we wrześniu będziemy miały kolejną szansę:)
    Widzę również w stopce, że masz PCOS- czy stosujesz jakąś dietę?:)

  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 2 września 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    :( @ przyszła dzisiaj...

    Rano się obudziłam, wzięłam test i w drodze do łazienki go rozpakowałam a tu taki szok ... Brzuch mnie nic nie bolał, nawet testu nie zrobiłam...

    Tak mi smutno.... :(
    Ehhh 😐 przykro mi...
    U mnie na razie brak, tempka troszkę skoczyła i bóle brzucha też się wyciszyły , moze to cisza przed burzą jak u Ciebie, ale test będę mogła zrobić dopiero wieczorem, chyba zwariuję do tego czasu 😑

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 2 września 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    Ehhh 😐 przykro mi...
    U mnie na razie brak, tempka troszkę skoczyła i bóle brzucha też się wyciszyły , moze to cisza przed burzą jak u Ciebie, ale test będę mogła zrobić dopiero wieczorem, chyba zwariuję do tego czasu 😑

    Temperatura w górę to dobry objaw! Daj znać jak poszło wieczorem❤️

    MIMI lubi tę wiadomość

  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 2 września 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Trzymaj się :( a raczej trzymajmy się razem, bo u mnie tez @ sie dzisiaj rozkręciła. Może lepiej, że @, niż ten brak kreski na teście. Mnie to puste białe pole zawsze dołowało najbardziej... czy Twoje cykle mają 28/29 dni? Bo jeśli tak, to we wrześniu będziemy miały kolejną szansę:)
    Widzę również w stopce, że masz PCOS- czy stosujesz jakąś dietę?:)

    Tak moje cykle mają po 28-30 dni...

    Niestety mój mąż wyjeżdża w niedziele do pracy za granicę i prawdopodobnie wróci dopiero koło Bożego Narodzenia ...

    Więc myślę, aby udać się w tym czasie do lekarza, aby mnie porządnie przebadał i zaczniemy kolejne starania w grudniu...

    Nie stosuje żadnej diety.

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 2 września 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    Tak moje cykle mają po 28-30 dni...

    Niestety mój mąż wyjeżdża w niedziele do pracy za granicę i prawdopodobnie wróci dopiero koło Bożego Narodzenia ...

    Więc myślę, aby udać się w tym czasie do lekarza, aby mnie porządnie przebadał i zaczniemy kolejne starania w grudniu...

    Nie stosuje żadnej diety.
    A mąż badał nasienie? Jeśli wyjeżdża na tak długo to fajnie by było sprawdzić czy u niego jest wszystko w porządku żeby ewentualnie on w tym czasie podjął leczenie.

  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 2 września 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    A mąż badał nasienie? Jeśli wyjeżdża na tak długo to fajnie by było sprawdzić czy u niego jest wszystko w porządku żeby ewentualnie on w tym czasie podjął leczenie.

    Nie badał, dla niego to dość wrażliwy temat... ehhh :/

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 2 września 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    Nie badał, dla niego to dość wrażliwy temat... ehhh :/
    Rozumiem, tylko wiesz jak się okaże że to u niego jest coś nie tak to znów kilka miesięcy będziecie w plecy, bo leczenie też troszkę trwa.
    Ale oczywiście decyzja należy do Was ☺

  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 2 września 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    Rozumiem, tylko wiesz jak się okaże że to u niego jest coś nie tak to znów kilka miesięcy będziecie w plecy, bo leczenie też troszkę trwa.
    Ale oczywiście decyzja należy do Was ☺

    Wiem... Ale dajemy sobie ze spokojem rok ... później wrócimy do rozmowy o badaniach.

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ