X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel wrote:
    A prowadzisz obserwację śluzu, temperatury ? Jestem bardzo ciekawa jak wygląda twój cykl. Jak masz to udostępnij. Trzymam kciuki za fasolkę 🍀✊🍀✊🍀✊
    Nie prowadzę, ale jeśli teraz się nie uda to myśle aby od następnego cyklu zacząć.

    Choć mam nadzieje, ze fasolka juz jest ☺️✊

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • Carla Autorytet
    Postów: 288 303

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgłupiałam, a jedno dziecko już mam z tym, że testy owulacyjny dopiero teraz odkryłam.
    Wczoraj był negatywny (druga krecha blada) dzisiaj już pozytywny (10dc, cykl 25 dni) wyraźniejsza gruba druga krecha. To wytłumaczcie mi proszę, owulacja już jest czy nastąpi za te 24 godziny ? I dopiero wtedy się zacznie?
    Z góry dziękuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 20:19

    Carla
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Staraczki❤️ Zawsze chciałam się „podczepić” do jakiegoś wątku, ale jak widziałam te 100 stron to się przeraziłam. Tutaj przeczytałam od początku i mam nadzieje, że również ja mogę dołączyć. U nas starania od 01.19, czyli jutro zaczynamy 9cs. Przeczytałam w internecie, ze trzeba dać sobie rok, ale nie wytrzymałam i czułam, że coś jest nie tak, wiec poszłam na wizytę, a przed tym wykupiłam badania krwi o nazwie „ dla starających się” i na fotelu łzy zaczely mi lecieć, bo się strasznie bałam, że coś jest nie tak. Okazało się, że wszystko jest Ok, była owulacja ( byłam jakoś w 20dc). Pani ginekolog zaproponowała ewentualnie jeszcze badania nasienia, a jak wyjdą Ok to do tego roku poczekać. No i po badaniach wyszła zła morfologia, teratozoospermia. W przyszłym tygodniu mąż ma wizytę, a ja już miesiąc temu wprowadziłam zmiany w diecie i to „drastyczne” :p Story of my life. Cieszę się, że jednak wiemy coś więcej i już możemy zacząć działać, a nie dopiero po roku.
    A tymczasem... jutro @. I chociaż wszystkie znaki na niebie i w moim ciele mówią mi, że 🙈 się zbliża, to ja do końca mam nadzieję, że może jednak... nadzieja umiera ostatnia, prawda? Pamietam początki starań, testy robione codziennie od 24cs, wszystkie znaki mówiące, że to właśnie ten szczęśliwy cykl... teraz chyba nauczyłam się pokory, nie pamietam kiedy zrobiłam ostatnio test ciążowy. Ale i tak za każdym razem w myślach „ jeśli do poniedziałku nie przyjdzie i się spóźni o ten jeden dzień to biegnę po test!”.
    Dziewczyny, życzę Wam dobrego wieczoru, ale też miłego dnia! Mam nadzieję, że zostaniemy tutaj chwilę, a później przeniesiemy się wszystkie na wątki ciążowe, a tutaj zostanie tylko pamiątka dla przyszłych staraczek❤️

    Takmala, Malinka96, Angel lubią tę wiadomość

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej CapuccinoBoo:) mam takie same nadzieje że szybko będziemy na wątkach ciążowych. A co do wyników No to super że znacie przyczynę i teraz tylko będzie lepiej :) trzymam kciuki

    agniesia8899, CappuccinoBoo lubią tę wiadomość

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Angel Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 1 września 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Hej Staraczki❤️ Zawsze chciałam się „podczepić” do jakiegoś wątku, ale jak widziałam te 100 stron to się przeraziłam. Tutaj przeczytałam od początku i mam nadzieje, że również ja mogę dołączyć. U nas starania od 01.19, czyli jutro zaczynamy 9cs. Przeczytałam w internecie, ze trzeba dać sobie rok, ale nie wytrzymałam i czułam, że coś jest nie tak, wiec poszłam na wizytę, a przed tym wykupiłam badania krwi o nazwie „ dla starających się” i na fotelu łzy zaczely mi lecieć, bo się strasznie bałam, że coś jest nie tak. Okazało się, że wszystko jest Ok, była owulacja ( byłam jakoś w 20dc). Pani ginekolog zaproponowała ewentualnie jeszcze badania nasienia, a jak wyjdą Ok to do tego roku poczekać. No i po badaniach wyszła zła morfologia, teratozoospermia. W przyszłym tygodniu mąż ma wizytę, a ja już miesiąc temu wprowadziłam zmiany w diecie i to „drastyczne” :p Story of my life. Cieszę się, że jednak wiemy coś więcej i już możemy zacząć działać, a nie dopiero po roku.
    A tymczasem... jutro @. I chociaż wszystkie znaki na niebie i w moim ciele mówią mi, że 🙈 się zbliża, to ja do końca mam nadzieję, że może jednak... nadzieja umiera ostatnia, prawda? Pamietam początki starań, testy robione codziennie od 24cs, wszystkie znaki mówiące, że to właśnie ten szczęśliwy cykl... teraz chyba nauczyłam się pokory, nie pamietam kiedy zrobiłam ostatnio test ciążowy. Ale i tak za każdym razem w myślach „ jeśli do poniedziałku nie przyjdzie i się spóźni o ten jeden dzień to biegnę po test!”.
    Dziewczyny, życzę Wam dobrego wieczoru, ale też miłego dnia! Mam nadzieję, że zostaniemy tutaj chwilę, a później przeniesiemy się wszystkie na wątki ciążowe, a tutaj zostanie tylko pamiątka dla przyszłych staraczek❤️

    Witaj kochana, miło że dołączyłaś. Super że macie badania za sobą, teraz tylko czekać na fasolkę. A ponieważ nadzieja nie umiera ostatnia, mam dużą nadzieję że @ dziś do Ciebie nie przyjdzie, a jutro na teście II ❤️❤️❤️ Daj koniecznie znać ;)

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 1 września 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za miłe przyjęcie! Wątki staraczkowe czytam już od dawna, ale miło w końcu dołączyć do tej społeczności. Uwielbiam natomiast gdy czytam bardzo stare wątki, a tam na dole w suwaczkach „ moje dziecko ma już 3 lata”❤️ Pocieszające!
    @ jeszcze nie przyszła, ale temperatura od 3 dni spada, więc nawet się nie nastawiam. Pierwszy raz kontroluje temperaturę od tego cyklu( a raczej od końcówki). Ale pamietam początki, ah piękne początki, w których brak okresu z rana dla mnie był już opóźnieniem okresu i radością. Uczy cierpliwości to staranie:)

  • Madlene28 Autorytet
    Postów: 566 759

    Wysłany: 1 września 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Hej Staraczki❤️ Zawsze chciałam się „podczepić” do jakiegoś wątku, ale jak widziałam te 100 stron to się przeraziłam. Tutaj przeczytałam od początku i mam nadzieje, że również ja mogę dołączyć. U nas starania od 01.19, czyli jutro zaczynamy 9cs. Przeczytałam w internecie, ze trzeba dać sobie rok, ale nie wytrzymałam i czułam, że coś jest nie tak, wiec poszłam na wizytę, a przed tym wykupiłam badania krwi o nazwie „ dla starających się” i na fotelu łzy zaczely mi lecieć, bo się strasznie bałam, że coś jest nie tak. Okazało się, że wszystko jest Ok, była owulacja ( byłam jakoś w 20dc). Pani ginekolog zaproponowała ewentualnie jeszcze badania nasienia, a jak wyjdą Ok to do tego roku poczekać. No i po badaniach wyszła zła morfologia, teratozoospermia. W przyszłym tygodniu mąż ma wizytę, a ja już miesiąc temu wprowadziłam zmiany w diecie i to „drastyczne” :p Story of my life. Cieszę się, że jednak wiemy coś więcej i już możemy zacząć działać, a nie dopiero po roku.
    A tymczasem... jutro @. I chociaż wszystkie znaki na niebie i w moim ciele mówią mi, że 🙈 się zbliża, to ja do końca mam nadzieję, że może jednak... nadzieja umiera ostatnia, prawda? Pamietam początki starań, testy robione codziennie od 24cs, wszystkie znaki mówiące, że to właśnie ten szczęśliwy cykl... teraz chyba nauczyłam się pokory, nie pamietam kiedy zrobiłam ostatnio test ciążowy. Ale i tak za każdym razem w myślach „ jeśli do poniedziałku nie przyjdzie i się spóźni o ten jeden dzień to biegnę po test!”.
    Dziewczyny, życzę Wam dobrego wieczoru, ale też miłego dnia! Mam nadzieję, że zostaniemy tutaj chwilę, a później przeniesiemy się wszystkie na wątki ciążowe, a tutaj zostanie tylko pamiątka dla przyszłych staraczek❤️

    Witaj :) z podobnych względów dołączyłam do tego wątku i mam nadzieje, że nasze wzajemne wsparcie pomoże nam choć trochę: podniesie nas na duchu w smutnych, a uszczęśliwi jeszcze bardziej w szczęśliwych dla nas momentach :) ja już mam jedną córeczkę, ale marzy mi się drugi maluszek. Płeć w zasadzie jest nam obojętna, choć chłopczyk do parki też mile widziany. Moje cykle są tak rozwalone, że kompletnie nie wiem czego i kiedy się spodziewać i to mnie trochę dołuje. Badań żadnych nie robiłam bo tutaj w De nie mam nawet dobrego lekarza, ale na razie wychodzę z założenia, że skoro kilka miesięcy temu się udało (niestety na krótko :( ) to pewnie kwestia czasu jak znów zobaczę 2 kreseczki. Póki co zaopatrzylam się w testy (50!) więc w każdej chwili gdy poczuję się "inaczej" mogę testować. Dzięki temu mam teraz spokojną głowę, a co będzie to się okaże. Trzymam mocno kciuki za Ciebie ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 12:06

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

    Córeczka - 25.12.2017r.
    Synek- 25.08.2020r.
    25.10.2021r- mamy ❤️

    w57v3e3kc4ld4kpi.png
  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 1 września 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie @ brak i oby tak dalej 💪

    Choć piersi jak bomby zegarowe z opóźnionym zapłonem i na twarzy pojawiły się syfki jak przed okresem....
    Czekam dalej ... ☺️

    Madlene28 lubi tę wiadomość

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 1 września 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Dziękuje za miłe przyjęcie! Wątki staraczkowe czytam już od dawna, ale miło w końcu dołączyć do tej społeczności. Uwielbiam natomiast gdy czytam bardzo stare wątki, a tam na dole w suwaczkach „ moje dziecko ma już 3 lata”❤️ Pocieszające!
    @ jeszcze nie przyszła, ale temperatura od 3 dni spada, więc nawet się nie nastawiam. Pierwszy raz kontroluje temperaturę od tego cyklu( a raczej od końcówki). Ale pamietam początki, ah piękne początki, w których brak okresu z rana dla mnie był już opóźnieniem okresu i radością. Uczy cierpliwości to staranie:)
    Może jeśli masz test spróbuj zatestować? Moż jednak @ nie przyjdzie

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 1 września 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene28 witaj również! Zawsze myślałam, że jak już się ma jednego maluszka to jest łatwiej starać o drugie, ale chyba nie do końca tak jest:( ja staram się o pierwsze maleństwo, zawsze marzyłam o conajmniej 3 dzieci, ale teraz dla mnie cudem byłoby nawet tylko jeden maluch.
    Mlodamezatka- nawet już nie mam testu, chociaż wcześniej naprawdę robiłam ich po 3/4 w każdym cyklu. Ale za każdym razem ten biały widok był tak przerażający... pamietam jak zaczęłam robić testy owulacyjne i gdy wyszedł pozytywny to miałam radość w sobie, że w końcu coś pozytywnego! Sama jestem w szoku, że tyle się zmieniło, a ja nabrałam spokój. Póki co we wtorek wizyta andrologiczna i zobaczymy co dalej! A @ przyjdzie, ja już znam ta małpę, daje mi nadzieje i nagle przychodzi:(

  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 1 września 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    U mnie na razie @ brak i oby tak dalej 💪

    Choć piersi jak bomby zegarowe z opóźnionym zapłonem i na twarzy pojawiły się syfki jak przed okresem....
    Czekam dalej ... ☺️
    U mnie też na razie brak @, powinna być wczoraj. Dziś nawet myślałam że już przyszła a to był tylko śluz. Choć szczerze mówiąc to czuję że lada chwila przyjdzie.. ale i tak czekam z ogromną nadzieją że jednak jej nie będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 15:13

    Madlene28, agniesia8899 lubią tę wiadomość

  • Angel Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 1 września 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    U mnie też na razie brak @, powinna być wczoraj. Dziś nawet myślałam że już przyszła a to był tylko śluz. Choć szczerze mówiąc to czuję że lada chwila przyjdzie.. ale i tak czekam z ogromną nadzieją że jednak jej nie będzie.

    Robiłaś test ?

  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 1 września 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    U mnie też na razie brak @, powinna być wczoraj. Dziś nawet myślałam że już przyszła a to był tylko śluz. Choć szczerze mówiąc to czuję że lada chwila przyjdzie.. ale i tak czekam z ogromną nadzieją że jednak jej nie będzie.

    Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie :-) :-*

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 1 września 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel wrote:
    Robiłaś test ?
    U mnie dzisiaj powinna przyjść @ ale na szczęście brak.
    Myślę aby jutro zrobić test, choć najbardziej boję się rozczarowania że będzie jedna kreska :-(

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 1 września 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel wrote:
    Robiłaś test ?
    Nie, bo nie mam w domu. Jeśli do jutra nie dostanę @ to jutro zrobię ☺

  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 1 września 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie :-) :-*
    Również trzymam za nas kciuki 😊 daj znać jak zrobisz test 😊

    agniesia8899 lubi tę wiadomość

  • Madlene28 Autorytet
    Postów: 566 759

    Wysłany: 1 września 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia i Mimi czekam jutro na dobre wieści :) trzymam mocno kciuki

    agniesia8899, Angel, MIMI lubią tę wiadomość

    Córeczka - 25.12.2017r.
    Synek- 25.08.2020r.
    25.10.2021r- mamy ❤️

    w57v3e3kc4ld4kpi.png
  • agniesia8899 Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 1 września 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    Nie, bo nie mam w domu. Jeśli do jutra nie dostanę @ to jutro zrobię ☺
    Ja mam w domu 6 testów ☺️ Ale boje się rozczarowania ... jak przez ostatnie pół roku 😢

    Ona: 30, On: 31.
    Czekamy na nasze małe, wielkie szczęście <3
    Mama aniołka 👼 15.10.2019 [*]
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 1 września 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia8899 wrote:
    Ja mam w domu 6 testów ☺️ Ale boje się rozczarowania ... jak przez ostatnie pół roku 😢

    Doskonale Cię rozumiem:-( już lepiej chyba było jak @ przyszła, niż te puste pole :( ale trzymam mocno kciuki za Ciebie! Staramy się prawie tak samo czasowo :)

    21:00 - zaczely się plamienia, także tak jak i przewidziałam małpa przyszła... niby się nastawiałam, a i tak boli :( ale za Was dziewczyny trzymam kciuki❤️ Jedziemy przecież na tym samym wózku!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 20:55

  • Angel Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 1 września 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene28 wrote:
    Agniesia i Mimi czekam jutro na dobre wieści :) trzymam mocno kciuki

    Dorzucam swoje kciuki dla Was dziewczyny ✊✊✊🍀✊🍀

    MIMI lubi tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ