X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zegnam:( z morfologi ponad 50% mamy teraz 0%:( nie wiem jak to sie stalo:( w dodatku malutko plemnikow.
    Ale z tymi wynikami nie mamy co liczyć na naturalna ciążę:(
    Wyc mi sie chce.
    W dodatku okres mi sie spoznia 3 dzien. Jak na zlosc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 12:39

  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 13 września 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak mówicie że wykaże to nie jadę 😊 robiłam dzisiaj o czułości 10 i bielutko było ale nie wiem czy firma dobra i w ogóle bo w sumie to pierwszy raz test robię przed @

    ata88 lubi tę wiadomość

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 13 września 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laris wrote:
    Ja sie zegnam:( z morfologi ponad 50% mamy teraz 0%:( nie wiem jak to sie stalo:( w dodatku malutko plemnikow.
    Ale z tymi wynikami nie mamy co liczyć na naturalna ciążę:(
    Wyc mi sie chce.
    W dodatku okres mi sie spoznia 3 dzien. Jak na zlosc.

    Kurczę ale to nie da się tego jakimiś lekami suplementami poprawić? podobno 3 miesiące produkcja nowego nasienia trwa... ale wiadomo co organizm to inaczej.

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 13 września 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka134 wrote:
    No to jak mówicie że wykaże to nie jadę 😊 robiłam dzisiaj o czułości 10 i bielutko było ale nie wiem czy firma dobra i w ogóle bo w sumie to pierwszy raz test robię przed @

    Ja 3 testy zrobiłam w tym cyklu 🙈 pierwszy zdecydowanie za szybko bo ok 7 dzień negatyw i już odpuściłam ale w tym czasie miałam jakoś dziwnie dobry nastrój. W nocy sobie włączyłam muzykę i tańczyłam i tak 2 dni i mówię cos nie tak... normalnie już bym chodziła zła bo okres za rogiem a ja jakaś radosna i wyszedł cień cienia wypatrzony na sile 😂

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 13 września 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień cienia ale jest 😁 ja to w ogóle okropnie się czuje nigdy tak nie miałam , jakaś taka zmęczona a nic nie robię , i o dziwo zjadłam ostatnio kawałek ciasta z masą czekoladową i mnie tak odrzuciło że prawie wymiotowałam a czekoladę wcześniej mogłam jeść i jeść, aż w szoku byłam

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 13 września 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka134 wrote:
    Cień cienia ale jest 😁 ja to w ogóle okropnie się czuje nigdy tak nie miałam , jakaś taka zmęczona a nic nie robię , i o dziwo zjadłam ostatnio kawałek ciasta z masą czekoladową i mnie tak odrzuciło że prawie wymiotowałam a czekoladę wcześniej mogłam jeść i jeść, aż w szoku byłam

    Ooo to może może :) ja wczoraj robiłam deser u rodziców i aż wolałam mamę czy kremówka czasem nie popsuta bo mi tak śmierdziała 😂 mama przyszła i mówi co ty normalna. A lekkie mdłości mam jakiś czas ale to uczucie takie dziwne jakbym była głodna i przejedzona jednocześnie bo do wymiotowania to mi bardzo daleko :) ale podobno wymioty i mdłości to dobry znak

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 13 września 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w środę pierwszy raz u giną. Potwierdził ciążę, 5 tyg, 5 dzień. Ale cała wizytę mi mówił że to jeszcze o niczym nie świadczy, o statystykach poronienia, o tym że kobiety niepotrzebnie się obwiniaja i prosił żebym koniecznie dzwoniła jak coś się będzie działo. Ta wizyta była bardzo dziwna, nie dawało mi to spokoju więc zaczęłam wczoraj szukać informacji. Usg w 6 tyg powinno wyglądać zupełnie inaczej. U mnie jest pusty pęcherzyk. ... dlatego przygotował mnie na najgorsze... nie mam siły 😐

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 13 września 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    Byłam w środę pierwszy raz u giną. Potwierdził ciążę, 5 tyg, 5 dzień. Ale cała wizytę mi mówił że to jeszcze o niczym nie świadczy, o statystykach poronienia, o tym że kobiety niepotrzebnie się obwiniaja i prosił żebym koniecznie dzwoniła jak coś się będzie działo. Ta wizyta była bardzo dziwna, nie dawało mi to spokoju więc zaczęłam wczoraj szukać informacji. Usg w 6 tyg powinno wyglądać zupełnie inaczej. U mnie jest pusty pęcherzyk. ... dlatego przygotował mnie na najgorsze... nie mam siły 😐

    Wiesz co jak ja byłam w poprzedniej ciąży to byłam już w 4tc bo mnie brzuch bolał i się wystraszyłam gin powiedziała żeby na następna wizytę najlepiej umówić się w 6tc i jakieś 2-3 dni bo wtedy już jest taka bezpieczna data i możliwe że i serduszko będzie. Czyli zarodka nie znalazł jeszcze tak? Kiedy mówił że następna wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 13:26

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 13 września 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    Wiesz co jak ja byłam w poprzedniej ciąży to byłam już w 4tc bo mnie brzuch bolał i się wystraszyłam gin powiedziała żeby na następna wizytę najlepiej umówić się w 6tc i jakieś 2-3 dni bo wtedy już jest taka bezpieczna data i możliwe że i serduszko będzie. Czyli zarodka nie znalazł jeszcze tak? Kiedy mówił że następna wizyta?
    Chciał za 3 tyg ale powiedziałam że to trochę późno i umówiliśmy się za 2 tyg... no właśnie nie widział zarodka. Ja też się nastawiłam że będzie serduszko a tu nawet dzidzi nie było...

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 13 września 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    Chciał za 3 tyg ale powiedziałam że to trochę późno i umówiliśmy się za 2 tyg... no właśnie nie widział zarodka. Ja też się nastawiłam że będzie serduszko a tu nawet dzidzi nie było...

    Na serduszko to za szybko zazwyczaj a pęcherzyk żółtkowy (YS) w pęcherzyku ciążowym (GS) widział ? Albo ty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 13:49

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 13 września 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    Ooo to może może :) ja wczoraj robiłam deser u rodziców i aż wolałam mamę czy kremówka czasem nie popsuta bo mi tak śmierdziała 😂 mama przyszła i mówi co ty normalna. A lekkie mdłości mam jakiś czas ale to uczucie takie dziwne jakbym była głodna i przejedzona jednocześnie bo do wymiotowania to mi bardzo daleko :) ale podobno wymioty i mdłości to dobry znak

    Ja to chodzę i jem non stop coś , a odbija mi się cały czas i fakt dziwne uczucie niby przejedzona a jednak coś bym zjadła 😁 ale wymiotów na szczęście nie mam 😊

    Takmala lubi tę wiadomość

  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 13 września 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    Na serduszko to za szybko zazwyczaj a pęcherzyk żółtkowy (YS) w pęcherzyku ciążowym (GS) widział ? Albo ty?
    Nic... tylko pęcherzyk ciążowy o wielkości 9 mm. Nic poza tym...

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 13 września 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    Nic... tylko pęcherzyk ciążowy o wielkości 9 mm. Nic poza tym...
    Kurczę przykro mi to pisać ale ja byłam na USG w 6tc +1d i miałam pęcherzyk zółtkowy i zarodek gdzieś tam schowany 1mm i było zle... rosło pojawiło się serduszko tydzień później i biło ale skończyło się jak się skończyło ... za wolno rosło ale może u Ciebie jest po prostu coś nie tak policzone ale kurczę pęcherzyk żółtkowy był u mnie widoczny już szybciej 🥺 ale pamiętaj każda ciąża jest inna. Ja bym poszła po tygodniu mi tak zalecali przy każdej wizycie... i te słowa lekarza myśle że tez ma obawy ale skoro nie dał w prost znać ze jest cos nie tak to jest jeszcze szansa. A jest szansa że owu było jakoś późno albo cos takiego?
    MIMI wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek to chyba pozwala rozmawiać między sobą tylko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 14:04

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 13 września 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulację wiem dokładnie kiedy miałam, nie mogła się przesunąć, wszystko było zawsze jak w zegarku. Mam złe przeczucia... tak myślę może sprawdzić to na innym aparacie usg . Sama nie wiem. . Ojej a powiedz gdzie się przyjmuje zaproszenie?

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 13 września 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIMI wrote:
    Owulację wiem dokładnie kiedy miałam, nie mogła się przesunąć, wszystko było zawsze jak w zegarku. Mam złe przeczucia... tak myślę może sprawdzić to na innym aparacie usg . Sama nie wiem. . Ojej a powiedz gdzie się przyjmuje zaproszenie?

    W wiadomościach właśnie sama szukałam

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 13 września 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    W wiadomościach właśnie sama szukałam
    Przepraszam ale nie potrafię przyjąć, też Ci wysłałam😊 może Ty spróbuj.

  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 13 września 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratunku bo nie wiem czy to normalne.
    Właśnie byłam w ubikacji i mam na wkładce higienicznej lekko brązowy śluz i nie ma tego dużo tylko tak delikatnie, czy któraś też tak miała ? Nie wiem czy mam się martwić czy nie 🙁

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 13 września 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka134 wrote:
    Dziewczyny ratunku bo nie wiem czy to normalne.
    Właśnie byłam w ubikacji i mam na wkładce higienicznej lekko brązowy śluz i nie ma tego dużo tylko tak delikatnie, czy któraś też tak miała ? Nie wiem czy mam się martwić czy nie 🙁
    Przypomnij który dzień cyklu i po owu?

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
  • Edka134 Koleżanka
    Postów: 65 6

    Wysłany: 13 września 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takmala wrote:
    Przypomnij który dzień cyklu i po owu?

    24 dzień cyklu i 11 po owu

  • Takmala Autorytet
    Postów: 872 471

    Wysłany: 13 września 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzysz temp? Może to być rozpoczynająca się @ jeśli masz krótkie cykle albo implantacja ☺️☺️☺️ Pytam bo aktywna jestem na 2 tematach sporo i mylę dziewczyny i ich objawy jak tak ciagle się czyta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 14:53

    x9Igp1.png

    Lat 30
    Hashimoto
    26.07.2019 łyżeczkowanie 9tc - trisomia chromosomu 16
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C oraz PAI-1 4G w układach heterozygotycznych.
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ