X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już pierwszy dzień za mną, dałam radę, uspokajam się przy tym, rozmyślam, i ogólnie jest to taki STOP w tym całym zabieganym życiu, polecam wszystkim i mam nadzieję, że wytrwam!
    Modlę się za nas wszystkie, by zdarzył się cud :*

    Nadira, vanessa, ewwiel, Drzwiona lubią tę wiadomość

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potwierdzam, ze wczoraj zaczęłam modlitwy za Was i za siebie, odmówiłam koronkę, wspominając z listy wszystkie staraczki (tak dla porządku, choć Panu Bogu to niepotrzebne) ;)

    vanessa, Drzwiona, sylwiunia lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a tak mi przyszło do głowy (moze głupio, jeśli tak to krzyczcie;)), ze oprócz tego, ze kazda z nas modli sie za wszystkie, to, żeby kazda wybrała (albo przyporzadkujemy) sobie dodatkowo jedna z nas, za która będzie modlić sie szczególnie, wtedy to będzie takie super wsparcie? Co Wy na to??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 13:12

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Dziewczyny, a tak mi przyszło do głowy (moze głupio, jeśli tak to krzyczcie;)), ze oprócz tego, ze kazda z nas modli sie za wszystkie, to, żeby kazda wybrała (albo przyporzadkujemy) sobie dodatkowo jedna z nas, za która będzie modlić sie szczególnie, wtedy to będzie takie super wsparcie? Co Wy na to??
    Módlmy sie moża szczególnie każda za wszystkie bo o to chodziło od początku założenia tego wątku a jeżeli ktoś chce sie dodatkowo szczególnie za kogoś modlić to przecież może we własnym zakresie. Tak będzie lepiej :) Jesteśmy tutaj jedna wspólnota i nie róbmy "podspólnotek" ;)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej, to był luźny pomysł;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Okej, to był luźny pomysł;)
    myślę że tak jest lepiej bo inaczej mogłoby być komuś przykro że np. za kogoś szczególnie modli sie wiecej osób a za "nią" mniej. A po za tym mało osób z listy tu zagląda i trudno by było takie zobowiązanie stworzyć i pewnie niektóre w ogóle już zapomniały o modlitwie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 19:02

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    racja;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam, pamiętam i modlę się

    vanessa lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moze jest chętna do przejęcia po mnie "pałeczki" i uzupełniania listy? Ja za jakiś czas już tutaj nie będe wchodzić więc dobrze by było gdyby ktoś sie tym zajął. Co prawda modlimy sie za każdą z tego wątku czy jest na liście czy nie (ale wszystkie są :) ) więc nie jest ona potrzebna ale miło popatrzeć czasem ile nas jest i ile modlitwy wzajemnej :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Kochane moze jest chętna do przejęcia po mnie "pałeczki" i uzupełniania listy? Ja za jakiś czas już tutaj nie będe wchodzić więc dobrze by było gdyby ktoś sie tym zajął. Co prawda modlimy sie za każdą z tego wątku czy jest na liście czy nie (ale wszystkie są :) ) więc nie jest ona potrzebna ale miło popatrzeć czasem ile nas jest i ile modlitwy wzajemnej :)

    Vanessa dlaczego mówisz "ze juz tutaj nie będziesz wchodzić "? Bez Ciebie bedzie tutaj bardzo smutno, poza tym Twoja wiedza jest dla nas bardzo cenna...

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak wrote:
    Vanessa dlaczego mówisz "ze juz tutaj nie będziesz wchodzić "? Bez Ciebie bedzie tutaj bardzo smutno, poza tym Twoja wiedza jest dla nas bardzo cenna...
    Najczęściej to nie mam po co... o leczeniu i staraniach nie będę pisać bo wiadomo... kto zna moją sytuacje to wie co mam na myśli... Wiele osób z którymi tutaj pisałam już dawno zaszły w ciążę odeszły i zapomniały o mnie ale nie o to chodzi. Głównie dlatego chcę odejść bo źle sie czuję w gronie staraczek chwalących sie o postepach leczenia idt. kiedy ja nie moge nic zrobić :( :( :( czuje się jak odludek niepasujący do reszty i olewany.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanesso, nie opuszczaj nas. Nie miałam okazji tego napisać, bo nie ma tu możliwości priv wiadomości, ale Twoje posty są dla mnie bardzo cenne i budujące. I pod względem Twojej wiedzy i takiej życiowej mądrości i wiary :) Dziękuję Ci, że jesteś!

    Jestem nowa i nie wiem na czym polega Wasz problem. Ale wiem, że Abraham z Sarą byli starzy i niepłodni i otrzymali od Boga syna. Więc wierzę, że jeśli to dla Was dobre, to dzieciątko się pojawi. A jeśli nie... to może można otworzyć serce już na takie urodzone...

    Sama mam to gdzieś w tyle głowy...

    Czytałam wczoraj książkę: "Święty seks" i bardzo ujął mnie jeden fragment:
    "Otwartość na życie oznacza, że małżonkowie rozumieją, iż ich wzajemna miłość jest większa niż tylko ich dwoje i musi skłaniać ich do bycia świadkami namiętnej miłości Chrystusa do świata poprzez oddanie hojnej służbie dla innych, czy też może przyjęcie dziecka przez adopcję." a na kursie NPR, który kolejny raz kończę ładnie było powiedziane: "Odpowiedzialne rodzicielstwo to miłość wyprzedzająca poczęcie".
    To niesamowite, że nawet gdy zmagamy się z problemami z płodnością, to tak naprawdę najważniejsze jest to, że nasze serca są otwarte na życie. Na każde życie. I to, które (daj Boże) w nas się pocznie i które już jest obok nas i potrzebuje naszego zaangażowania i miłości :)

    Szkoda, że dużo łatwiej się o tym pisze, niż to przeżywa...

    kubecek, ewwiel, Yousee, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna my nie myślimy o adopcji a zmuszać się nie wolno do tego a po za tym się nie kwalifikujemy. Na razie bedę tutaj wchodzić bo tylko taki mam kontakt z ludźmi ale za jakiś czas juz przestane bo dla mnie to będzie lepsze. Wiem że może komus moje posty coś daja ale tak jest ciągle... korzystają ale jak juz zajdą to nikt o mnie nie pamięta... oczywiście nie mam tego nikomu za złe bo to tylko portal który gromadzi kobiety starające się a jak zajda to większość opuszcza ta stronke i to jest normalne. Ty też za jakiś czas zajdziesz i wiadomo nie bedziesz tutaj ciągle przesiadywać :) przyjdą inne osoby.
    Od czasu kiedy zaczęła sie tutaj udzielac mineło ponad rok i z tych osób które wtedy poznałam wszystkie praktycznie pozachodziły a niektóre już nawet urodziły i juz nie mam z kim że tak powiem poplotkować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 12:27

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Najczęściej to nie mam po co... o leczeniu i staraniach nie będę pisać bo wiadomo... kto zna moją sytuacje to wie co mam na myśli... Wiele osób z którymi tutaj pisałam już dawno zaszły w ciążę odeszły i zapomniały o mnie ale nie o to chodzi. Głównie dlatego chcę odejść bo źle sie czuję w gronie staraczek chwalących sie o postepach leczenia idt. kiedy ja nie moge nic zrobić :( :( :( czuje się jak odludek niepasujący do reszty i olewany.

    Ja myslę, że jednak masz po co, a np po to żeby komuś od czasu do czasu poradzić coś mądrego, albo zwyczajnie - żeby wyrazic swoje zdanie.
    Nie jestes "odludkiem niepasującym do reszty", NIESTETY właśnie pasujesz do nas bo jesteś jedną z nas "staraczeK." Może i w danym momencie nie możesz zrobić nic, bo przede wszystkim nie masz przy sobie męża, ale być może właśnie powinnaś pomyślec o tym, żeby do niego jechać. Rzucić to leczenie a zacząć starania. Ja nie udzielam sie zbyt często, ale czytam to forum i po Twoich wypowiedziach wnioskuję, że jestes osobą głębokiej wiary i ja wierzę w to, że przyjdzie taki dzień że Bóg da Wam Maleństwo!
    A może warto pomyśleć poważnie o adopcji, wiem,że to bardzo trudna decyzja, ale popatrz na Inesse jaka ona jest teraz szczęśliwa, nie widziała dziecka a już mówi "mój synek" , może właśnie Was Bóg wybrał, żeby pomóc jakiemuś dzieciątku....
    Wiem, że czasem może być przykro jak kolezanki zachodzą a Ty nadal musisz czekać, ale nie mów że zapomniały(sama pewnie gdybyś została mama zrezygnowałabyś z tego forum,) poza tym są nowe koleżanki które o Tobie pamietają!
    Jesteś wyjątkowa i wierzę, że bedziecie mieć swoje maleństwo!

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez leczenia nie mam szans zajść a nawet nie powinnam bo poronię... a do adopcji jak już wspominałam sie nie kwalifikujemy.
    Dla mnie to że ktoś zachodzi w ciążę a ja nie nie jest przykre itd tylko normalne.
    Niektóre naprawdę zapomniałay bo nadal sie udzielają/udzielały ale ze mną już nie piszą/nie pisały :/i nawet komentarzy pod moim wykresem nie dodawały (jak miałam udostepniony) jak juz zaszły a u innych tak :) ja czasem coś pisałam życzyłam dobrze ale odpowiedzi nie dostawałam. Oczywiście mam na myśli nie wszystkie tylko niektóre przypadki, ale niestety większość... Z reszta nie tylko ja tego doświadczyłam...

    Czy nadal nie ma chętnej żeby prowadzić listę???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 12:57

    kita, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa rozumiem cię jak nikt. Buszuję po forum od prawie dwóch lat, staraliśmy się ponad czterdzieści cykli i z moich licznych przyjaciółek pojedyncze tylko dziewczyny nie mają jeszcze dzieci (nie mówię nawet o ciąży, bo te maluchy już dawno raczkują ;) ). Dlatego musiałam się nieco wycofać, bo przebywanie na ovu tylko podkreślało mój problem. Zaglądam tu często i kibicuję wszystkim, szczególnie miły jest mi ten wątek, ale się raczej nie udzielam, bo to bywa bardzo trudne. Jeśli masz kochanie taką potrzebę, to rzuć to na jakiś czas, odpocznij psychicznie, nie czuj się zobowiązana do niczego, a jak już poczujesz się lepiej i zatęsknisz to mnóstwo babeczek powita cię tu z otwartymi ramionami! <3 <3 <3 Dałaś wielu osobom już tyle nadziei i wsparcia, że spokojnie możesz iść na chwilową "emeryturę" ;D Ponadto wierzę, ze to dobro do ciebie powróci! <3

    vanessa, kita, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili Ty moja kochana mordeczko!!! pozwól że Cie uściskam i wycmokam 2247634xahgeuii2f.gif jak miło kogoś "zobaczyc z dawnych czasów". Jak widać tylko chyba ja tu zostałam i czuje sie jak dinozaur w dzisiejszych czasach :D Jak to miło czuć że ktoś mnie rozumie :) :) :)
    Ale mi sie miło na sercu zrobiło jak cie zobaczyłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 13:37

    Lili lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa ja sie bede za Ciebie modlic bardzo goraco polecac Twoja osobe bo musi sie Wam udac i bedziesz tulic swoje dziecie. Ja tez mialam kilka forumowych kolezanek ktore po zajsciu wczesniej lub pozniej zapomnialy o mnie i wiem jak to boli dlatego ja obiecalam sobie ze nigdy nie zapomne o tych kolezankach co przezywaja to co ja. Jestem z Toba i mocno Ci kibicuje.

    vanessa, kita lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ależ się czuję wycmokana swinka.gif
    My tylosaurusy z epoki kredowej musimy się trzymać razem ;D
    Fakt dużo emocji razem dzieliłyśmy, to były fajne czasy, gdy jeszcze z optymizmem mniejszym, czy większym patrzyłyśmy na nasze szanse rodzicielskie.

    Polecam Cię kochana w modlitwie! <3

    vanessa lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Hahaha ależ się czuję wycmokana swinka.gif
    My tylosaurusy z epoki kredowej musimy się trzymać razem ;D
    Fakt dużo emocji razem dzieliłyśmy, to były fajne czasy, gdy jeszcze z optymizmem mniejszym, czy większym patrzyłyśmy na nasze szanse rodzicielskie.

    Polecam Cię kochana w modlitwie! <3
    oj racja racja...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ