X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Vanessa ja sie bede za Ciebie modlic bardzo goraco polecac Twoja osobe bo musi sie Wam udac i bedziesz tulic swoje dziecie. Ja tez mialam kilka forumowych kolezanek ktore po zajsciu wczesniej lub pozniej zapomnialy o mnie i wiem jak to boli dlatego ja obiecalam sobie ze nigdy nie zapomne o tych kolezankach co przezywaja to co ja. Jestem z Toba i mocno Ci kibicuje.


    Nie wiem czy będę na tym forum do końca świata, no i po drugie jeszcze nie długo tu goszczę. Też już miałam kilka koleżanek, którym udawało się i znikały.. mimo, że obiecywały służyć wsparciem i wiedzą zwłaszcza wtedy kiedy sama jeszcze raczkowałam w tej tematyce.. tak więc rozumiem co ma na myśli vanessa i zgadzam się, że jeśli nie ma na to siły, albo ochoty to powinna sama zdecydować. Nie fajne jest życie cudzymi sprawami, przejmowanie się, a potem zostawanie samej.. przykre to ale prawdziwe. A poza tym każdy potrzebuje odetchnąć.. też się zastanawiam, czy jak mi się zakończy abonament w marcu nie zrobić przerwy.

  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście polecam odpuszczenie z ovufriend. Czasem tylko zaglądam żeby zobaczyć co u dziewczyn i co tu na forum słychać. Może dwa razy w tygodniu. Znalazłam sobie dodatkowy cel, wam tez polecam np. Nauke jezyka, czy inne nowe hobby. Wierzcie mi że przestałam się zamartwiac.

    kita lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocia wrote:
    Ja osobiście polecam odpuszczenie z ovufriend. Czasem tylko zaglądam żeby zobaczyć co u dziewczyn i co tu na forum słychać. Może dwa razy w tygodniu. Znalazłam sobie dodatkowy cel, wam tez polecam np. Nauke jezyka, czy inne nowe hobby. Wierzcie mi że przestałam się zamartwiac.


    A ja myślę o kursie fotograficznym.. trochę kosztuje, ale co tam :) moje sprawy i tak toczą się własnym rytmem niezależnie od portalu :) a najbardziej zatęsknię do koleżanek.. ale miło będzie wejść za jakiś czas i popatrzeć, że jednak ludziom się udaje :) może i mnie kiedyś się uda. Dziś pomodliłam się za wszystkie marzące o dziecku jak szłam do neurologa :) Wchodzę na wykresy a tu jedna praktycznie w ciąży:) Jeszcze tylko hcg :)

    Kocia lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Nie wiem czy będę na tym forum do końca świata, no i po drugie jeszcze nie długo tu goszczę. Też już miałam kilka koleżanek, którym udawało się i znikały.. mimo, że obiecywały służyć wsparciem i wiedzą zwłaszcza wtedy kiedy sama jeszcze raczkowałam w tej tematyce.. tak więc rozumiem co ma na myśli vanessa i zgadzam się, że jeśli nie ma na to siły, albo ochoty to powinna sama zdecydować. Nie fajne jest życie cudzymi sprawami, przejmowanie się, a potem zostawanie samej.. przykre to ale prawdziwe. A poza tym każdy potrzebuje odetchnąć.. też się zastanawiam, czy jak mi się zakończy abonament w marcu nie zrobić przerwy.
    Ale ja jej nie zatrzymuje przeciez tylko pisze ze bede sie modlic wiem ze czasem trzeba odpoczac tez od forum bo i ja znikalam na chwile ale jednak staram sie mimo wszystko pamietac o nawet jezeli nic nie pisze to nie znaczy ze nie zagladam i nie wspieram. Sama staram sie juz 4,5 roku i w tym czasie juz nie jednej mojej forumowej kolezance aie udalo wiec wiem co to znaczy byc odstawiona no ale to ze ja nie mam zamiaru mimo ciazy stad odejsc to wierz mi wiem co mowie czasem moze komus bedepotrzebna chociaz po to zeby sie pomodlic albo poplakac razem wirtualnie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.
    Czy mogę do was dołączyć? Proszę o modlitwę w intencji łaski macierzyństwa. W zamian oferuję swoja modlitwę w Waszej i swojej intencji. Juz mi chyba tylko modlitwa moze pomóc. Staram sie juz 4 i pół roku o dziecko.
    Od jutra zaczynam Nowenne Pompejska. Obym tylko miala duzo siły i cierpliwosci.
    Pozdrawiam was serdecznie
    RR

    Kocia, kita, vanessa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :) mogę i ja dołączyć? jestem już wykończona tym comiesięcznym wyczekiwaniem...końcem marca 2014 r poroniłam i od tej pory nic się nie dzieje. staramy się już prawie 3 lata i moja cierpliwość jest na wykończeniu. Proszę o modlitwę, a w zamian oferuję modlitwę za wszystkie Staraczki. Może w modlitwie odnajdę ukojenie.
    Pozdrawiam
    JG

    Kocia, vanessa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka tez mam za soba 4 i pol roku i mi modlitwa bardzo pomaga dzisiaj bedzie moj 8 dzien nowenny pompejanskiej tez sie balam i nadal boje ze w ktorys dzien zwatpie i przetane ja odmawiac ale poki co ide do przodu a z kazdym dniem jest lepiej i czuje sie bardziej wyciszona i kwestie mojego macierzynstwa zostawiam w rekach Boga bo w koncu On wie co dla nas jest najlepsze.

    renieczka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej <3 My po wczorajszym połówkowym czujemy się dobrze :)
    Z obrazu USG wynika, że na tym etapie jest wszystko w porządku więc jest chwilowy spokój :) Kolejne USG połówkowe w poradni już w czw. ale jak w pn było OK to w czw. też tak musi być :)
    Maluszek ma już ok 315g i ewidentnie było widać, że będzie chłopiec :)
    W sumie nie byliśmy konkretnie nastawieni na jakąś płeć jednak mimo wszystko jakoś chodziła za Nami dziewczynka chociaż czułam, że będzie niespodzianka w postaci chłopca no i jest :P myślę, że w czw. mi to potwierdzą :)
    A ja od początku ciąży przybrałam już 6kg :O aż wstyd :| :|
    pozdrawiamy :)
    Dziękuję za każde słowo w naszej intencji niesione do Góry :) <3

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaneska nie mozeszz nas opuścic doskonale cie rozumiem wiekszość :kolezanek: które pozachodziły w ciążę bez problemu poprostu mega dziwiły sie jak ja moge tylko myslec o tym zeby zajsc ze stwarzam sobie problem którego nie ma ehh no coz zycie pokazuje kto jest warty przyjazni :( :(
    ja zaszłam w 2 ciążę to lezenie od 6 tc do 36 tc to znów starzam problem którego ne ma :( :( niestety
    no ale ja przynajmniej mam meza który mimo wszystko mnie kocha i ZAWSZE za mną stoi w razie problemów
    duzo by pisac ... najbardziej bolało mnie jedno zdanie mojej s..... zachodziła w ciążę bez problemu ja bedą po pierwszym poronieniu wiadmomo jak kobieta sie czuje nie bede tego opisywac powiedziała mi bo pokłuciła sie ze swoim ze wolała by aby temu dziecku sie cos stało zeby sie nie urodziło ehhh a od jej męza wiem ze jedną ciążę juz usuneła bo co by mama powiedziała.....

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa, rozumiem cię, sama robię sobie chwilowe przerwy od ovu. A czasem tylko czytam, bo jakiś kiepski nastrój na pisanie ogarnia.
    Bardzo sobie cenię twoje wpisy na tym wątku, bez Ciebie ten wątek nie będzie już taki sam... Zrób sobie wakacje, ale nie uciekaj na zawsze :-(

    Dziewczyny za poszłam za waszym przykładem i też rozpoczełam nowenne pompejańską (3 dzień dopiero, ale postaram się wytrwać), jednak w innej intencji niż stan błogosławiony. Za wszytskie nasze forumowe intencje modlę się jednak poza nowenną :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałam tylko napisać, że chociaż bardzo rzadko udzielam się na wątku, dotrzymuję obietnicy i codziennie wspominam o Was w modlitwie. Pozdrawiam!

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, bardzo proszę Was o to żebyście pomyślały o mnie i o mężu ciepło, w ostatnim czasie, mamy nadzieję że chociaż wyniki męża bd dobre albo bardzo dobre. Moja tarczyca wyszła tragicznie ponad normę...ech niestety

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tarczyce sie szybko leczy wiec wazne ze w ogole wiesz co jest grane.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl cały dzień dziś się zastanawiam w czym jestem gorsza niż inne kobiety. chodzi mi o to że dlaczego takie co katują biją, i zabijają mają dzieci bez problemu im Bóg daje a my w czym jesteśmy gorsze w tym że bardziej będziemy je kochać, że je pragniemy od samego początku od dwóch kresek już je kochamy do końca...moja znajoma zostawiła swoje dziecko babci bo znalazła sobie nowego gacha i dziecko jej nie potrzebne no przecież we mnie to się aż zagotowało jeszcze mi to powiedziała...


    Przepraszam ale mam dziś zły dzień i inne myślenie to przez to że jutro planowo powinna przyjść @ :(

    Dobranoc :)
    my z mężem mamy podjętą duchową adopcję dziecka poczętego a którego życie jest zagrożone (aborcja, poronienie, choroba)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy dzien Nowenny Pompejskiej i drugi dzien modlitwy za wszystkie staraczki za mną. Ufff myslalam ze nie dam rady ale wytrwalam.
    Pozdrawiam i życzę milego dnia :)

    kita, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Pierwszy dzien Nowenny Pompejskiej i drugi dzien modlitwy za wszystkie staraczki za mną. Ufff myslalam ze nie dam rady ale wytrwalam.
    Pozdrawiam i życzę milego dnia :)


    Wytrwasz ! Ja już dziś 9 dzień. Na początku wątpiłam.. podobno w pierwszych dniach mogą pojawić się czasem przeciwności.. ale potem idzie z górki. Mi już się udało nawet raz odmówić wszystkie części razem: jedna za drugą. Na początku wydawało mi się że ledwo z przerwami dam radę.. i czasu jakoś się dużo zrobiło :) Nie poddawaj się!

  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałam zapewnić Was o modlitwie.
    Mam ulubionego świętego Gerarda (patron i opiekun matek). Niech wyprosi dla każdej z nas łaskę macierzyństwa... Odkryłam go kilka miesięcy temu i zaprzyjaźniliśmy się ;) Więc polecam Was jego opiece.

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kazdym dniem bedzie lepiej mowie ci ja dzisiaj 9 dzien i leci juz nie dlugo 27 i polowa :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Wytrwasz ! Ja już dziś 9 dzień. Na początku wątpiłam.. podobno w pierwszych dniach mogą pojawić się czasem przeciwności.. ale potem idzie z górki. Mi już się udało nawet raz odmówić wszystkie części razem: jedna za drugą. Na początku wydawało mi się że ledwo z przerwami dam radę.. i czasu jakoś się dużo zrobiło :) Nie poddawaj się!
    Ja od poczatku mowie wszystkie czesci razem i co dzien lepiej leci.

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzis powiedziałam mojej mamie zeby mi w PL kupiła różaniec nie bede tu latac i szukac :) wole nasz Polski :)
    wiec jak tylko bede Go miec postaram sie wytrwac
    wczoraj młodego połozyłam spac i zaczełam odmawiac dziesiątki i niewiem kiedy skończyłam bo zasnełlam :(

    vanessa lubi tę wiadomość

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ