X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 29 października 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeń-szeń na plemniczki dobry? ...będą śmigały szybciej? dresiarz.gif

    1usacwa1uvvludfr.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 29 października 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..Może nakarmię tym mojego M.. łyka wszystko co mu dam :-)

    1usacwa1uvvludfr.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 29 października 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojecia czy zen -szen jest dobry...

    musze poczytac:)

    kupie jak cos pomaga:P

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Dulis Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 29 października 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    nie mam pojecia czy zen -szen jest dobry...

    musze poczytac:)

    kupie jak cos pomaga:P
    Ja chyba bardzo powoli,ale odpuszczam te myśli "jak pomogło innej dziewczynie , to ja też zacznę brać". Miałam tak z wiesiołkiem.Chyba ze 3 cykle brałam i nic.Biofer folic to już blisko rok i tez w tym miesiącu odstawiłam. Generalnie wierzę, że co ma być to będzie .Tyle tylko, że mogło by być JUŻ

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 29 października 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monaaa85 wrote:
    ..Może nakarmię tym mojego M.. łyka wszystko co mu dam :-)
    Monaa85 mój M. :-) jest dokładnie taki sam, podane=zjedzone:-)

    amela, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 29 października 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Dzień dobry wszystkim,
    mój się zajada m.in. żeń-szeniem :) czy są szybsze nie wiem, ale on na pewno :)
    A dla siebie mam kwas foliowy i oeparol femina.
    Również życzę miłęgo dnia, dzisiaj ja zasuwam z oknami <lol>

    Ja okna mam już za sobą:-) Ale pozostaje przerażająca mnie kuchnia:D
    Okap, piekarnik itp. Już od dłuższego czasu sobie obiecuje że sprzątnę to ale jakoś zawsze mam coś ciekawszego do roboty:-) hehehe

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 29 października 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zaczynam odnowa i dołączam do Was :)

    amela lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 29 października 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja zaczynam na nowo :/ dziś @ się rozchulala na dobre niestety wiec muszę czekać następny miesiąc... A tu jeszcze do 21 w pracy:/ ale mi się nie chce :P

    amela lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 29 października 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Monaa85 mój M. :-) jest dokładnie taki sam, podane=zjedzone:-)
    U mnie też mężuś wszystko grzecznie zjada. Ja daje swojemu kwas foliowy, cynk, witaminke c i magnez ;)

    Macierzanka:), JustyśkaG lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 29 października 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Dzień dobry wszystkim,
    mój się zajada m.in. żeń-szeniem :) czy są szybsze nie wiem, ale on na pewno :)
    A dla siebie mam kwas foliowy i oeparol femina.
    Również życzę miłęgo dnia, dzisiaj ja zasuwam z oknami <lol>
    Mnie do dzis ręce bolą po wczorajszym myciu i wieszaniu firanek, następne mycie dopiero na święta ;D

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 29 października 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my się nie suplementujemy ;) ja tylko łykam kwas foliowy wspomagamy się jedzonkiem które ma duże ilości magnezu cynku żelaza selenu witamin C, A E z grupy B.Po prostu zwiększam ich ilość w codziennym jadłospisie. Uważam że zdrowe jedzenie bez chemii to podstawa. Między innymi pieczemy swój chlebek z różnymi nasionami. Jesteśmy przekonani że witaminy i substancje mineralne naturalnego pochodzenia są lepiej przyswajalne od tabletek ale każdy robi jak uważa. Wyeliminowaliśmy z diety produkty ze sztucznymi dodatkami i przeszły mi bóle przed @ i bóle głowy. Dla mnie to najlepszy dowód że jedzenie leczy. Polecam Wam spróbować mój ginekolog to pochwala, powiedział że jeżeli mam aż takiego pierdolca na punkcie czytania etykiet i wyboru jedzenia to moge zrezygnować z tabletek bo to na razie drugi cykl starań więc zobaczymy co wyjdzie ;). Najlepiej zacząć od lodówek i szafek w domu i poczytanie etykiet co jest w składzie. Ja jak zaczynałam to oczopląsu dostałam ;) Mam nadzieję że będzie dużo zieleni w tym cyklu :) Życzę tego Wam i sobie Dziewczyny z całego serca :) Trzymajcie się cieplutko :D

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 29 października 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha wrote:
    A my się nie suplementujemy ;) ja tylko łykam kwas foliowy wspomagamy się jedzonkiem które ma duże ilości magnezu cynku żelaza selenu witamin C, A E z grupy B.Po prostu zwiększam ich ilość w codziennym jadłospisie. Uważam że zdrowe jedzenie bez chemii to podstawa. Między innymi pieczemy swój chlebek z różnymi nasionami. Jesteśmy przekonani że witaminy i substancje mineralne naturalnego pochodzenia są lepiej przyswajalne od tabletek ale każdy robi jak uważa. Wyeliminowaliśmy z diety produkty ze sztucznymi dodatkami i przeszły mi bóle przed @ i bóle głowy. Dla mnie to najlepszy dowód że jedzenie leczy. Polecam Wam spróbować mój ginekolog to pochwala, powiedział że jeżeli mam aż takiego pierdolca na punkcie czytania etykiet i wyboru jedzenia to moge zrezygnować z tabletek bo to na razie drugi cykl starań więc zobaczymy co wyjdzie ;). Najlepiej zacząć od lodówek i szafek w domu i poczytanie etykiet co jest w składzie. Ja jak zaczynałam to oczopląsu dostałam ;) Mam nadzieję że będzie dużo zieleni w tym cyklu :) Życzę tego Wam i sobie Dziewczyny z całego serca :) Trzymajcie się cieplutko :D
    My również zdrowo się odżywiamy, to podstawa. Dużo owoców, warzyw i pełnoziarnistego chleba no i pijemy dużo wody. A jak idziemy do sklepu to stoimy pół godziny przy jednym produkcie bo czytamy etykiety, ale to akurat od zawsze tak u nas było.
    Też zachęcam do czytania etykiet bo to co teraz serwują nam w sklepach to jest istna chemia !

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 29 października 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam gdy byłam w pierwszej ciąży dla dobra Dzidzi 3 lata temu ;) Mam jeszcze kumpelkę która musiała wyrzucić wszelką chemię z jadłospisu bo dostawała na rękach masakryczną egzemę. Porobiła jakieś kosztowne badania i wyszło że to te świństwa ją uczulały teraz już jest ok :) i uważa że gdyby wcześniej zaczęła jeść bez chemii to nie starałaby się o dziecko ponad 5 lat przy wzorowych wynikach swoich i męża. W drugą ciąże zaszła w 2 cyklu więc argument motywujący :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2013, 23:29

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 29 października 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Popieram Cię w pełni. Ja również przygotowuję wszystko sama, wręcz sama hoduję. Też wiem co ile czego zawiera, zero żywności przetworzonej i gotowej, wyciskane soki itd.
    Mimo to niektóre rzeczy suplementujemy, bo niektóre składniki ciężko dostarczyć z pożywieniem np. witamina D jesienią.
    No bo przychodzi w końcu taki czas, że człowiek próbuje już wszystkiego, a my jesteśmy właśnie na takim etapie.

    Ale mam nadzieję, że niedługo się to skończy, w końcu jak ten wątek głosi- nowy cykl, nowe szanse :)

    Ja tez mam swoją działeczkę i hoduje dużo pyszności. A co do witaminki D to węgorz świeży, śledź marynowany, śledź w oleju, dorsz świeży, łosoś (gotowany/pieczony), makrela (gotowana/pieczona), tuńczyk, sardynki, żółtko jajka, ser żółty - Chyba wystarczy ;) choć masz rację że przychodzi czas że wszystkiego się próbuje - u mnie testy owu do których nie byłam do końca przekonana ale teraz postanowiłam się za to zabrać ;)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 29 października 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Ja już teraz do dnia @ nie kupuje testów, bo wiem, że poszłyby wcześniej, jak to zwykle bywało, bo nie wytrzymałam. A bywało i tak, że kupowałam, robiłam ukradkiem, popłakałam w kącie i brałam się od nowa do życia...


    hehe.. tez robilam ukradkiem zeby M nie wiedzial....
    ale juz taka nasza natura...

    monaaa85 lubi tę wiadomość

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie odzwywiam sie az tak zdrowo...
    W sumie to zle sie odzywiam ale lepiej niz kiedys :p

    Czekam na ta @ niedobra a ta sie w kulki bawi.. 2 dni plamien jutro napewno @.. Wolalabym juz jak najszybciej nowy cykl zaczac:p

  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 29 października 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że jesteście.. Dobrze że każdego dnia macie na wzajem miłe słowa.. Potrzeba nam tego.. Megazrozumienia..otuchy...siły.. Jak na cholernym teście ciągle jedna kreseczka..i łzy w oczach.. Dobrze że jesteście Staraczki moje kochane. buzki.gif

    1usacwa1uvvludfr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monaaa masz racje, dobrze że jestesmy:D ze darzymy siebie nazwazjem zrozumieniem, otuchą, dzielimy sie radościami i wspieramy w przypadku porażki:):*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :**
    Razem damy rade :)

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 29 października 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy mogę sie do was dołączyć tez zaczęłam od nowa cykl pozdrawiam ;)

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ