X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 29 października 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeń-szeń na plemniczki dobry? ...będą śmigały szybciej? dresiarz.gif

    1usacwa1uvvludfr.png
  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 29 października 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..Może nakarmię tym mojego M.. łyka wszystko co mu dam :-)

    1usacwa1uvvludfr.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 29 października 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojecia czy zen -szen jest dobry...

    musze poczytac:)

    kupie jak cos pomaga:P

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Dulis Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 29 października 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    nie mam pojecia czy zen -szen jest dobry...

    musze poczytac:)

    kupie jak cos pomaga:P
    Ja chyba bardzo powoli,ale odpuszczam te myśli "jak pomogło innej dziewczynie , to ja też zacznę brać". Miałam tak z wiesiołkiem.Chyba ze 3 cykle brałam i nic.Biofer folic to już blisko rok i tez w tym miesiącu odstawiłam. Generalnie wierzę, że co ma być to będzie .Tyle tylko, że mogło by być JUŻ

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 29 października 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monaaa85 wrote:
    ..Może nakarmię tym mojego M.. łyka wszystko co mu dam :-)
    Monaa85 mój M. :-) jest dokładnie taki sam, podane=zjedzone:-)

    amela, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 29 października 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Dzień dobry wszystkim,
    mój się zajada m.in. żeń-szeniem :) czy są szybsze nie wiem, ale on na pewno :)
    A dla siebie mam kwas foliowy i oeparol femina.
    Również życzę miłęgo dnia, dzisiaj ja zasuwam z oknami <lol>

    Ja okna mam już za sobą:-) Ale pozostaje przerażająca mnie kuchnia:D
    Okap, piekarnik itp. Już od dłuższego czasu sobie obiecuje że sprzątnę to ale jakoś zawsze mam coś ciekawszego do roboty:-) hehehe

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 29 października 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zaczynam odnowa i dołączam do Was :)

    amela lubi tę wiadomość

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 29 października 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja zaczynam na nowo :/ dziś @ się rozchulala na dobre niestety wiec muszę czekać następny miesiąc... A tu jeszcze do 21 w pracy:/ ale mi się nie chce :P

    amela lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 29 października 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Monaa85 mój M. :-) jest dokładnie taki sam, podane=zjedzone:-)
    U mnie też mężuś wszystko grzecznie zjada. Ja daje swojemu kwas foliowy, cynk, witaminke c i magnez ;)

    Macierzanka:), JustyśkaG lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 29 października 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Dzień dobry wszystkim,
    mój się zajada m.in. żeń-szeniem :) czy są szybsze nie wiem, ale on na pewno :)
    A dla siebie mam kwas foliowy i oeparol femina.
    Również życzę miłęgo dnia, dzisiaj ja zasuwam z oknami <lol>
    Mnie do dzis ręce bolą po wczorajszym myciu i wieszaniu firanek, następne mycie dopiero na święta ;D

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 29 października 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my się nie suplementujemy ;) ja tylko łykam kwas foliowy wspomagamy się jedzonkiem które ma duże ilości magnezu cynku żelaza selenu witamin C, A E z grupy B.Po prostu zwiększam ich ilość w codziennym jadłospisie. Uważam że zdrowe jedzenie bez chemii to podstawa. Między innymi pieczemy swój chlebek z różnymi nasionami. Jesteśmy przekonani że witaminy i substancje mineralne naturalnego pochodzenia są lepiej przyswajalne od tabletek ale każdy robi jak uważa. Wyeliminowaliśmy z diety produkty ze sztucznymi dodatkami i przeszły mi bóle przed @ i bóle głowy. Dla mnie to najlepszy dowód że jedzenie leczy. Polecam Wam spróbować mój ginekolog to pochwala, powiedział że jeżeli mam aż takiego pierdolca na punkcie czytania etykiet i wyboru jedzenia to moge zrezygnować z tabletek bo to na razie drugi cykl starań więc zobaczymy co wyjdzie ;). Najlepiej zacząć od lodówek i szafek w domu i poczytanie etykiet co jest w składzie. Ja jak zaczynałam to oczopląsu dostałam ;) Mam nadzieję że będzie dużo zieleni w tym cyklu :) Życzę tego Wam i sobie Dziewczyny z całego serca :) Trzymajcie się cieplutko :D

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 29 października 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha wrote:
    A my się nie suplementujemy ;) ja tylko łykam kwas foliowy wspomagamy się jedzonkiem które ma duże ilości magnezu cynku żelaza selenu witamin C, A E z grupy B.Po prostu zwiększam ich ilość w codziennym jadłospisie. Uważam że zdrowe jedzenie bez chemii to podstawa. Między innymi pieczemy swój chlebek z różnymi nasionami. Jesteśmy przekonani że witaminy i substancje mineralne naturalnego pochodzenia są lepiej przyswajalne od tabletek ale każdy robi jak uważa. Wyeliminowaliśmy z diety produkty ze sztucznymi dodatkami i przeszły mi bóle przed @ i bóle głowy. Dla mnie to najlepszy dowód że jedzenie leczy. Polecam Wam spróbować mój ginekolog to pochwala, powiedział że jeżeli mam aż takiego pierdolca na punkcie czytania etykiet i wyboru jedzenia to moge zrezygnować z tabletek bo to na razie drugi cykl starań więc zobaczymy co wyjdzie ;). Najlepiej zacząć od lodówek i szafek w domu i poczytanie etykiet co jest w składzie. Ja jak zaczynałam to oczopląsu dostałam ;) Mam nadzieję że będzie dużo zieleni w tym cyklu :) Życzę tego Wam i sobie Dziewczyny z całego serca :) Trzymajcie się cieplutko :D
    My również zdrowo się odżywiamy, to podstawa. Dużo owoców, warzyw i pełnoziarnistego chleba no i pijemy dużo wody. A jak idziemy do sklepu to stoimy pół godziny przy jednym produkcie bo czytamy etykiety, ale to akurat od zawsze tak u nas było.
    Też zachęcam do czytania etykiet bo to co teraz serwują nam w sklepach to jest istna chemia !

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 29 października 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam gdy byłam w pierwszej ciąży dla dobra Dzidzi 3 lata temu ;) Mam jeszcze kumpelkę która musiała wyrzucić wszelką chemię z jadłospisu bo dostawała na rękach masakryczną egzemę. Porobiła jakieś kosztowne badania i wyszło że to te świństwa ją uczulały teraz już jest ok :) i uważa że gdyby wcześniej zaczęła jeść bez chemii to nie starałaby się o dziecko ponad 5 lat przy wzorowych wynikach swoich i męża. W drugą ciąże zaszła w 2 cyklu więc argument motywujący :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2013, 23:29

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 29 października 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Popieram Cię w pełni. Ja również przygotowuję wszystko sama, wręcz sama hoduję. Też wiem co ile czego zawiera, zero żywności przetworzonej i gotowej, wyciskane soki itd.
    Mimo to niektóre rzeczy suplementujemy, bo niektóre składniki ciężko dostarczyć z pożywieniem np. witamina D jesienią.
    No bo przychodzi w końcu taki czas, że człowiek próbuje już wszystkiego, a my jesteśmy właśnie na takim etapie.

    Ale mam nadzieję, że niedługo się to skończy, w końcu jak ten wątek głosi- nowy cykl, nowe szanse :)

    Ja tez mam swoją działeczkę i hoduje dużo pyszności. A co do witaminki D to węgorz świeży, śledź marynowany, śledź w oleju, dorsz świeży, łosoś (gotowany/pieczony), makrela (gotowana/pieczona), tuńczyk, sardynki, żółtko jajka, ser żółty - Chyba wystarczy ;) choć masz rację że przychodzi czas że wszystkiego się próbuje - u mnie testy owu do których nie byłam do końca przekonana ale teraz postanowiłam się za to zabrać ;)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 29 października 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Ja już teraz do dnia @ nie kupuje testów, bo wiem, że poszłyby wcześniej, jak to zwykle bywało, bo nie wytrzymałam. A bywało i tak, że kupowałam, robiłam ukradkiem, popłakałam w kącie i brałam się od nowa do życia...


    hehe.. tez robilam ukradkiem zeby M nie wiedzial....
    ale juz taka nasza natura...

    monaaa85 lubi tę wiadomość

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie odzwywiam sie az tak zdrowo...
    W sumie to zle sie odzywiam ale lepiej niz kiedys :p

    Czekam na ta @ niedobra a ta sie w kulki bawi.. 2 dni plamien jutro napewno @.. Wolalabym juz jak najszybciej nowy cykl zaczac:p

  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 29 października 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że jesteście.. Dobrze że każdego dnia macie na wzajem miłe słowa.. Potrzeba nam tego.. Megazrozumienia..otuchy...siły.. Jak na cholernym teście ciągle jedna kreseczka..i łzy w oczach.. Dobrze że jesteście Staraczki moje kochane. buzki.gif

    1usacwa1uvvludfr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monaaa masz racje, dobrze że jestesmy:D ze darzymy siebie nazwazjem zrozumieniem, otuchą, dzielimy sie radościami i wspieramy w przypadku porażki:):*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :**
    Razem damy rade :)

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 29 października 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy mogę sie do was dołączyć tez zaczęłam od nowa cykl pozdrawiam ;)

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ