X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie owulacja się przesunęła przed Sylwester, więc chyba nie zabaluję :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kobitki po swietach :)
    Jak tam u Was jaie newsy :)

    Pozdrawiam


    Jutro wizyta u Gina ma :)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam USG bylo calkiem dobrze widzialam moje malenstwo wielkosci na monitorze oczywiscie moje najdrozszy 1 cm pecherzyk :* <3

    Za 1,5 miesiaca kontrola chcial co miesiac kurde ale po 100e co miesiac jeszcze mam do niego 120km trzeba cos zjeszc dolechac to wizyten mam grubo prawie 200 eruchow wiec sie umowilam z 7 tyg.
    We wtorek znowu mam wizyte na w CUH w szpitalu kontrole Ush z tego co wiem moze juz mi kate ciazy zaloaza aczkolwiek nie chciala bym jeszcze bo nie chciala bym zapeszac:)

    I zaopatrzylam sie na 2 miesiace w witaminki no i dalej na duphastonie jade :)


    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! :) Ja tu u Was nowa :) W każdym razie i u mnie nowy cykl.. od dziś. Tyle tylko, że poważnie zastanawiam się nad mierzeniem temp. bo chyba za dużo myślę o dziecku, ciąży. A jak się mierzy tempkę to jak tu nei myśleć. Dziś właśnie miałam rozmowę z koleżanką, która się 2 lata starała o dziecko i ma teraz 2-letniego synka:) I jak tak mnie posłuchała, to powiedziała, żebym odpuściła tempkę, napiła się winka gdy trzeba i wtedy działała. Bo za duże mam ciśnienie i wszystko się w koło tego kręci. A to nie pomaga. Tak wiec rozważam czy zrezygnować z tempki w tym cyklu.. zobaczymy..

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja dziś od nowa.. :(

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChciałabymJuż wrote:
    Witam! :) Ja tu u Was nowa :) W każdym razie i u mnie nowy cykl.. od dziś. Tyle tylko, że poważnie zastanawiam się nad mierzeniem temp. bo chyba za dużo myślę o dziecku, ciąży. A jak się mierzy tempkę to jak tu nei myśleć. Dziś właśnie miałam rozmowę z koleżanką, która się 2 lata starała o dziecko i ma teraz 2-letniego synka:) I jak tak mnie posłuchała, to powiedziała, żebym odpuściła tempkę, napiła się winka gdy trzeba i wtedy działała. Bo za duże mam ciśnienie i wszystko się w koło tego kręci. A to nie pomaga. Tak wiec rozważam czy zrezygnować z tempki w tym cyklu.. zobaczymy..


    Ja dwa cykle leciałam bez mierzenia i nic nie wyszło, teraz jestem jeden (niecały) z mierzeniem i też nic..

    Kiedyś się udać musi!

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    No Justyśka - deja-vu ;)
    Ale jak to mówią, może do trzech razy sztuka. To mój trzeci cykl z tm wątkiem :)

    Nowy rok, Nowy cykl, Nowe szanse:) hahaha

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3 cykl starań, to faktycznie musi się udać ! :)
    Chociaż nie wiem od kiedy testować, bo ovu pokazuje mi owulację 3 dni szybciej niż ja myślę, że była.

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy radę :)
    ChciałabymJuż, ja mam odwrotnie. Odkąd mierzę mam większy luz... nie wiem czemu. Ale jeśli Ci to coś da to może odpuść, ale nas nie opuszczaj :)

    Paju, powodzenia!

    Fipsik, chodzi Ci o testy owu? Nie sugeruj się tylko prograem, on często zmienia miejsce owulacji w jednym cyklu, a Ty zaufaj czasem sobie :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny sylwester:/ zaczynam dziś od nowa. Oby tym razem szczesliwie:) powodzenia dla wszystkich!

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz usunął swoją przerywaną linię i znów czekam, co wymyśli ;] Na moje była wczoraj albo dzisiaj. Może będzie sylwestrowe dziecko :D

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • isabel Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i ja zaczynam od nowa:( Dzisiaj do mnie przyszła @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy cykl nowe szanse, ile razy mi to już przez głowę przeszło, co miesiąc tak sobie mówię :( chyba już ciut za dużo tych nowych cykli :(

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia życzę Wam dziewczynki :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
‹‹ 72 73 74 75 76
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ