X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie owulacja się przesunęła przed Sylwester, więc chyba nie zabaluję :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kobitki po swietach :)
    Jak tam u Was jaie newsy :)

    Pozdrawiam


    Jutro wizyta u Gina ma :)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam USG bylo calkiem dobrze widzialam moje malenstwo wielkosci na monitorze oczywiscie moje najdrozszy 1 cm pecherzyk :* <3

    Za 1,5 miesiaca kontrola chcial co miesiac kurde ale po 100e co miesiac jeszcze mam do niego 120km trzeba cos zjeszc dolechac to wizyten mam grubo prawie 200 eruchow wiec sie umowilam z 7 tyg.
    We wtorek znowu mam wizyte na w CUH w szpitalu kontrole Ush z tego co wiem moze juz mi kate ciazy zaloaza aczkolwiek nie chciala bym jeszcze bo nie chciala bym zapeszac:)

    I zaopatrzylam sie na 2 miesiace w witaminki no i dalej na duphastonie jade :)


    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! :) Ja tu u Was nowa :) W każdym razie i u mnie nowy cykl.. od dziś. Tyle tylko, że poważnie zastanawiam się nad mierzeniem temp. bo chyba za dużo myślę o dziecku, ciąży. A jak się mierzy tempkę to jak tu nei myśleć. Dziś właśnie miałam rozmowę z koleżanką, która się 2 lata starała o dziecko i ma teraz 2-letniego synka:) I jak tak mnie posłuchała, to powiedziała, żebym odpuściła tempkę, napiła się winka gdy trzeba i wtedy działała. Bo za duże mam ciśnienie i wszystko się w koło tego kręci. A to nie pomaga. Tak wiec rozważam czy zrezygnować z tempki w tym cyklu.. zobaczymy..

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja dziś od nowa.. :(

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChciałabymJuż wrote:
    Witam! :) Ja tu u Was nowa :) W każdym razie i u mnie nowy cykl.. od dziś. Tyle tylko, że poważnie zastanawiam się nad mierzeniem temp. bo chyba za dużo myślę o dziecku, ciąży. A jak się mierzy tempkę to jak tu nei myśleć. Dziś właśnie miałam rozmowę z koleżanką, która się 2 lata starała o dziecko i ma teraz 2-letniego synka:) I jak tak mnie posłuchała, to powiedziała, żebym odpuściła tempkę, napiła się winka gdy trzeba i wtedy działała. Bo za duże mam ciśnienie i wszystko się w koło tego kręci. A to nie pomaga. Tak wiec rozważam czy zrezygnować z tempki w tym cyklu.. zobaczymy..


    Ja dwa cykle leciałam bez mierzenia i nic nie wyszło, teraz jestem jeden (niecały) z mierzeniem i też nic..

    Kiedyś się udać musi!

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    No Justyśka - deja-vu ;)
    Ale jak to mówią, może do trzech razy sztuka. To mój trzeci cykl z tm wątkiem :)

    Nowy rok, Nowy cykl, Nowe szanse:) hahaha

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3 cykl starań, to faktycznie musi się udać ! :)
    Chociaż nie wiem od kiedy testować, bo ovu pokazuje mi owulację 3 dni szybciej niż ja myślę, że była.

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy radę :)
    ChciałabymJuż, ja mam odwrotnie. Odkąd mierzę mam większy luz... nie wiem czemu. Ale jeśli Ci to coś da to może odpuść, ale nas nie opuszczaj :)

    Paju, powodzenia!

    Fipsik, chodzi Ci o testy owu? Nie sugeruj się tylko prograem, on często zmienia miejsce owulacji w jednym cyklu, a Ty zaufaj czasem sobie :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny sylwester:/ zaczynam dziś od nowa. Oby tym razem szczesliwie:) powodzenia dla wszystkich!

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz usunął swoją przerywaną linię i znów czekam, co wymyśli ;] Na moje była wczoraj albo dzisiaj. Może będzie sylwestrowe dziecko :D

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • isabel Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i ja zaczynam od nowa:( Dzisiaj do mnie przyszła @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy cykl nowe szanse, ile razy mi to już przez głowę przeszło, co miesiąc tak sobie mówię :( chyba już ciut za dużo tych nowych cykli :(

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia życzę Wam dziewczynki :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
‹‹ 72 73 74 75 76
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ