X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiakanek brawo napawasz optymizmem inne kobietki:D super podoba mi się Twoje podejście do sprawy! ja być może dziś do was dołączę, dowiem się wieczorem^^ ale mam złe przeczucia..;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2013, 15:11

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamicia0101 wrote:
    anusiakanek brawo napawasz optymizmem inne kobietki:D super podoba mi się Twoje podejście do sprawy! ja być może dziś do was dołączę, dowiem się wieczorem^^ ale mam złe przeczucia..;/
    Kochana obyś nie dołączyła i zobaczyła na teście 2 kreseczki ;)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiakanek wrote:
    Ja w tym cyklu robię wszystko aby odciągnąć myśli od starań zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;) Chyba takie ciągłe zastanawianie się po owulacji czy wyszło czy nie faktycznie nie służy zajściu w ciążę... Kupiłam sobie w pierwszy dzień @ butelkę wina i płytę z ćwiczeniami Chodakowskiej ;) Stwierdziłam, że zrobię coś dla siebie poprawie kondycję, wypełnię czas w długie już wieczory ;) Na początku miesiąca zafunduję sobie fryzjera i kosmetyczkę, a co? należy się mi a długi weekend kiedy teoretycznie będzie owulka serduszkowanie i czerpanie z tego przyjemności na maxa ;) Będzie dobrze dziewczynki ;) Damy rade ;)
    Ja w tym cyklu też zamierzam troche odpuścić i nie myśleć o tym w kółko ale zobaczymy co z tego wyjdzie;)
    W tym miesiącu zaczynam z testami ovu

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzonka dziewczyny wam życze:) ja jeszcze trwam w moim cyklu 19 dzień i czekam aż bede mogła testować chyba że ta wredna @ się przypląta ale oby nie:)

    POWODZONKA W TYM CYKLU:*

    amela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zostały 3 testy ovu wykonam je od około 12 dc i zobaczę jak będzie. Poza tym nie mam zamiaru świrować, bo już zwyczajnie mnie to męczyło w poprzednim cyklu... A nie chcę ciągle być zmęczona psychicznie bo to dla mnie najgorszy z możliwych rodzajów zmęczenia. Mój mąż powiedział mi jak pojawiła się @, że mam się nie przejmować bo w końcu nasz mały łobuziak się pojawi ;) Ehhh ten jego stoicki spokój, mam nadzieję, że i mnie się udzieli. Plan na serduszkowanie co drugi dzień teoretycznie, jeśli będzie ochota będzie częściej a Wy jak dziewczyny próbowałyście we wcześniejszych cyklach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiesz Amela mam już córeczke, więc rozczarowania wraz z nadejściem @ łatwiej mi przychodzą i szybko się z nimi oswajam. Ae popieram anusiakanek bo ma rację co do tego żeby wrzucić na luz i nie stresować sie, bo to na pewno zarodkowi nie pomoże. Wiem po sobie, żeby serduszkować z przyjemności a nie z obowiązku bo Ovulka wystapiła. My tak zaszliśmy w 1cs^^

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zakładałam sobie że będziemy serduszkować co drugi dzień ale u nas to jest raczej co 3-4 przez prace męża, późno wraca z pracy a wcześnie musi wstać i czasami po prostu usypia ze zmęczenia;) Ale w tym cyklu musimy się bardziej postarać.
    U mnie jak wczoraj przyszła @ to miałam taki nastrój że z nikim nie rozmawiałam. M mi powiedział że tak naprawdę mało próbujemy i napewno już niedługo się uda ;)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamicia0101 wrote:
    No wiesz Amela mam już córeczke, więc rozczarowania wraz z nadejściem @ łatwiej mi przychodzą i szybko się z nimi oswajam. Ae popieram anusiakanek bo ma rację co do tego żeby wrzucić na luz i nie stresować sie, bo to na pewno zarodkowi nie pomoże. Wiem po sobie, żeby serduszkować z przyjemności a nie z obowiązku bo Ovulka wystapiła. My tak zaszliśmy w 1cs^^
    Ja też jestem jak najbardziej za tym żeby się tak nie przejmować tylko to po prostu czsami nie wychodzi ;)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 28 października 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Ja też zakładałam sobie że będziemy serduszkować co drugi dzień ale u nas to jest raczej co 3-4 przez prace męża, późno wraca z pracy a wcześnie musi wstać i czasami po prostu usypia ze zmęczenia;) Ale w tym cyklu musimy się bardziej postarać.
    U mnie jak wczoraj przyszła @ to miałam taki nastrój że z nikim nie rozmawiałam. M mi powiedział że tak naprawdę mało próbujemy i napewno już niedługo się uda ;)

    Jakbym swojego słyszała. Jeszcze za mało się staramy. Ale prawda jest taka że najgorzej to się nakręcić. Ja tak niestety mam. Jak byliśmy w tym roku nad morzem a dookoła mnie wszędzie były dzieci to obudził się we mnie instynkt macierzyński:-) Wcześniej była tylko praca, praca i brak czasu na cokolwiek. A teraz chciałabym takiego maluszka....

    amela lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc dołączam do was! Beta<0.1.. no nic pozostaje mi wywołanie okresu i branie leków. Jeżeli na usg nie wyjdzie nic co by umożliwiało mi zajście to wskakuje w CLO 2x1 od 2dc do 7dc, monitoring w 12dc i w 14-15dc Pregnyl na przebicie jajeczka:D tak jak anusiakanek serduszkowanie co 2 dni od 10dc do 20dc i pod koniec miesiąca nam się zazieleni:D:D:D:D:D pozdrawiam :*

    P.S anusiakanek Damy rade:*

    anusiakanek lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Jakbym swojego słyszała. Jeszcze za mało się staramy. Ale prawda jest taka że najgorzej to się nakręcić. Ja tak niestety mam. Jak byliśmy w tym roku nad morzem a dookoła mnie wszędzie były dzieci to obudził się we mnie instynkt macierzyński:-) Wcześniej była tylko praca, praca i brak czasu na cokolwiek. A teraz chciałabym takiego maluszka....
    Kochana ja też tak miałam tym bardziej że ja już miałam w sobie małą fasoleczke którą straciłam w 8 tygodniu więc mi długo zajęło żeby się pozbierać a na widok kobiety w ciąży płakałam. Teraz jest już wszystko ok i wiem że i ja niedługo będę znowu w ciąży;)
    Zobaczysz już niedługo będziemy się cieszyć z 2 kreseczek. Damy rade ;*

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 października 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Jakbym swojego słyszała. Jeszcze za mało się staramy. Ale prawda jest taka że najgorzej to się nakręcić. Ja tak niestety mam. Jak byliśmy w tym roku nad morzem a dookoła mnie wszędzie były dzieci to obudził się we mnie instynkt macierzyński:-) Wcześniej była tylko praca, praca i brak czasu na cokolwiek. A teraz chciałabym takiego maluszka....
    to tak jak ja.. w lipcu byłam nad morzem i nagle zupelnie nie wiem skąd zapragnęłam dzidziuńki ;) a wcześniej myslałam że może po nowym roku ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 28 października 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Kochana ja też tak miałam tym bardziej że ja już miałam w sobie małą fasoleczke którą straciłam w 8 tygodniu więc mi długo zajęło żeby się pozbierać a na widok kobiety w ciąży płakałam. Teraz jest już wszystko ok i wiem że i ja niedługo będę znowu w ciąży;)
    Zobaczysz już niedługo będziemy się cieszyć z 2 kreseczek. Damy rade ;*

    Amelka, na 100% będę w takim razie trzymała kciuki za siebie i Ciebie jakby Ci wiary zabrakło:-) Damy radę.

    amela lubi tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 28 października 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    to tak jak ja.. w lipcu byłam nad morzem i nagle zupelnie nie wiem skąd zapragnęłam dzidziuńki ;) a wcześniej myslałam że może po nowym roku ;)

    Ale powiem Ci że ja zaskoczyłam samą siebie. Bo myślałam że mnie temat dzieci, ciąży ubranek itd w ogóle nie dotyczy. A nagle nad morzem okazało się że jedyne co widzę to dzieci. Wszędzie:-) hahaha brzmi jak jakaś paranoja, ale tak było. Mój M. który wcześniej nie zauważał u mnie żadnych oznak, symptomów że chce mieć dziecko patrzył na mnie z dziwną miną i chyba przerażeniem:-) Ale po 2 tygodniach wakacji i moich pogawędkach o dzieciach (nawet częstych) sam stwierdził że też chce. Nom .... a jak już stwierdziłam że chcę...no to chcę od razu:-)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG wrote:
    Amelka, na 100% będę w takim razie trzymała kciuki za siebie i Ciebie jakby Ci wiary zabrakło:-) Damy radę.
    ;) dzięki Kochana

    Udostępnij swój wykres będzie mi łatwiej obserwować na jakim etapie cyklu jesteś ;)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 28 października 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    ;) dzięki Kochana

    Udostępnij swój wykres będzie mi łatwiej obserwować na jakim etapie cyklu jesteś ;)

    Właśnie pracuje nad tym....kurde trochę techniki i człowiek się gubi:-)

    P.S. OK. Chyba już, powinien byc teraz widoczny:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2013, 16:53

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 28 października 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przygarniecie mnie? :) ja wprawdzie nie dostalam jeszzce @ ale dzis mam 27 dc i robilam Bete HCG i juz wiem ze wyszla dupa :( kurde to byl w sumie pierwzsy cykl w ktorym moglam zajsc ale tak na to liczylam ze sie poryczalam :( boje sie ze bede miala problemy z zajsciem :(

    relgh371oy0mp19n.png
  • Aga:) Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 28 października 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja tez zaczynam od nowa poniewaz dostalam @ 43 cyklu ktora trwala 2 dni a dzis plamienia ma

    jestem zalamana :(
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 29 października 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy rade kobietki:)


    faceci jakos inaczej patrza na ten temat....
    ja jak mojemu M marudze zeby zrobic test to on gada poczekaj, poczekaj...jeszcze ze 2 dni..
    a jak nie widac II kresek to mowi \ze uda sie nastepnym razem a ja w placz....

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    Mozna dolaczyc? U mnie juz drugi dzien plamien, temp spadla wiec lada chwila zawita @...
    Trace nadzieje juz, ze uda sie w najblizszym czasie :(

    amela lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ