X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 28 października 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka 50przytula.gif

    A nie ma opcji poprawienia nasienia lekami? gdzieś tu czytałam o podobnym problemie i własnie na zwiększenie ilośći plemników coś było... ale ja nie lekarz. Wspieram najmocniej jak mogę :* :*


    To ja będę numerek 4

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 28 października 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliście u androloga??? Nie dał wam lekow??

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 28 października 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomniało mi sie że jak byłam kiedys z M na badaniach to była taka para bardzo młodych ludzi..
    mieli podobny problem do waszego.. facet miał bardzo mało zołnierzyków
    zalednie 2ml tylo.. dostali jakies tabletki oraz skierowanie na badania w szpitalu (mała ilosc plemnikow moze b7yc spowodowana malą choroba , nie pamietam jakiego ukl) i po 3 msc mieli znow zrobic badania nasienia i z 2mln wzrosło mu do 6 mln.. do tej pory pamietam ich szczesliwe miny :)

    amela lubi tę wiadomość

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Dulis Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 28 października 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mogę śmiało dopisać się do tego wątku....
    Dziś 27dc i godzinę temu robiłam test z nadzieją , że się udało.Wynik taki sam jak miesiąc, dwa,trzy, siedem temu. Listopad to będzie nasz 8 cyk.Problem w tym , że nie daję już rady psychicznie :(
    W poprzednim cyklu brałam Luteinę 16-25 dc.W 23 dc poprzedniego zaczęłam plamić,ginka kazała dalej brać tak jak ustaliłyśmy,ale powiedziała, że z plamienia będzie @....i była :(
    W tym cyklu 15dc miałam jednodniowe plamienie (obstawiam , że okołoowulacyjne)Faktycznie w tym miesiącu serduszkowanie było, i wydaje się ,że w idealnych terminach.Niestety w tym mies.nie brałam Luteiny.....Z tego wszystkiego poprostu zapomniałam,a jak mi się przypomniało było już za późno.Czy myślicie, że to tez mogło wpłynąć negatywnie na dzisiejszy wynik??? Najgorsze,że mimo negatywnego testu , objawów nadchodzącej @ brak. Czy mogło coś się zadziać z moją gospodarką hormonalną????

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    Byliście u androloga??? Nie dał wam lekow??
    No właśnie, nie da się jakoś zwiększyć ich ilość i jakość? Tak jak pisze Małami też słyszałam o przypadkach w których udało się poprawić jakośc nasienia. Albo może należy skonsultować się z kilkoma lekarzami ?

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 28 października 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    Maka 50przytula.gif

    A nie ma opcji poprawienia nasienia lekami? gdzieś tu czytałam o podobnym problemie i własnie na zwiększenie ilośći plemników coś było... ale ja nie lekarz. Wspieram najmocniej jak mogę :* :*


    To ja będę numerek 4


    Byliśmy u dwóch lekarzy, którzy stwierdzili, że na pewno poprawa nie nastąpi szybko. Więc na razie na naturalne zajście w ciążę nie mamy szans. Mąż łyka tablety i witaminki i pije zioła o. sroki. Dlatego chcę żeby jeszcze raz się zbadał bo jeżeli będzie choć jeden żywy, ruchliwy plemniczek to nie podejdę do AID. Tylko szukamy pomocy gdzieś indziej już z kompletem wyników badań. Mąż sam takie wyjście zaproponował i myślę że gdyby udało mi się przez te AID to wszystkie emocje by opadły i jak to sam powiedział dalej na spokojnie by się leczył.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 28 października 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarby ale to nie jest to że żołnierzyków jest mało. Ich nie ma tam w ogóle... Dlatego podejrzenia są, że to azoospermia oprócz tego ma bardzo mało ejakulatu. Tylko 0,3 ml a normy są od 1,5 ml..

    ckaik0s3070dl07t.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dulis wrote:
    Chyba mogę śmiało dopisać się do tego wątku....
    Dziś 27dc i godzinę temu robiłam test z nadzieją , że się udało.Wynik taki sam jak miesiąc, dwa,trzy, siedem temu. Listopad to będzie nasz 8 cyk.Problem w tym , że nie daję już rady psychicznie :(
    W poprzednim cyklu brałam Luteinę 16-25 dc.W 23 dc poprzedniego zaczęłam plamić,ginka kazała dalej brać tak jak ustaliłyśmy,ale powiedziała, że z plamienia będzie @....i była :(
    W tym cyklu 15dc miałam jednodniowe plamienie (obstawiam , że okołoowulacyjne)Faktycznie w tym miesiącu serduszkowanie było, i wydaje się ,że w idealnych terminach.Niestety w tym mies.nie brałam Luteiny.....Z tego wszystkiego poprostu zapomniałam,a jak mi się przypomniało było już za późno.Czy myślicie, że to tez mogło wpłynąć negatywnie na dzisiejszy wynik??? Najgorsze,że mimo negatywnego testu , objawów nadchodzącej @ brak. Czy mogło coś się zadziać z moją gospodarką hormonalną????

    Kochana przytulam;*
    Tak jak każda z nas ma czasem ciężkie chwile, ale po to tu jesteśmy żeby siebie nawzajem wspierać ;*

    Nie moge zerknąć na Twój wykres bo masz nieudostępniony. Jak długie masz cykle ?
    Ciężko powiedzieć czy to mogło być przyczynią niepowodzenia, najlepiej jakbyś zapytała swojego lekarza. Ale póki nie ma @ to jest nadzieja;)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Byliśmy u dwóch lekarzy, którzy stwierdzili, że na pewno poprawa nie nastąpi szybko. Więc na razie na naturalne zajście w ciążę nie mamy szans. Mąż łyka tablety i witaminki i pije zioła o. sroki. Dlatego chcę żeby jeszcze raz się zbadał bo jeżeli będzie choć jeden żywy, ruchliwy plemniczek to nie podejdę do AID. Tylko szukamy pomocy gdzieś indziej już z kompletem wyników badań. Mąż sam takie wyjście zaproponował i myślę że gdyby udało mi się przez te AID to wszystkie emocje by opadły i jak to sam powiedział dalej na spokojnie by się leczył.
    Kochana spróbujcie poszukać może jeszcze innego specjalisty. Dobrze, że chcesz jeszcze raz M przebadać, może te witaminy i tabletki jednak coś pomogą!

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 28 października 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do cykli to ja mam długie..... az 35 dniowe...:(

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Dulis Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 28 października 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Kochana przytulam;*
    Tak jak każda z nas ma czasem ciężkie chwile, ale po to tu jesteśmy żeby siebie nawzajem wspierać ;*

    Nie moge zerknąć na Twój wykres bo masz nieudostępniony. Jak długie masz cykle ?
    Ciężko powiedzieć czy to mogło być przyczynią niepowodzenia, najlepiej jakbyś zapytała swojego lekarza. Ale póki nie ma @ to jest nadzieja;)
    Dzięki za słowa wsparcia. Każdej z nas jest to tu potrzebne. Z tym moim wykresem jest tak, że prawdę mówiąc dopiero się go uczę.
    Cykle mam raczej regularne (28 dni) z ewentualnym poślizgiem +/- 2 dni.Tak sobie myślałam o kolejnej wizycie u ginki, ale chyba na razie nie mam podstaw by gnać :(
    Powiem, Wam jeszcze , że po pierwszych 2 nieudanych cyklach poszłam do ginki, powiedzieć, że się staramy i NIC.Była to moja ginka, która prowadziłą mi pierwszą ciążę.Co do której nie miałam żadnych zastrzeżeń.Powiedziała,że mam mega nadżerkę, bez usunięcia której nie mam szans na ciążę.Dało mi to trochę do myślenia i mimo że Jej ufam(ufałam), postanowiłam to skonsultować jeszcze z 2 innymi lekarzami.....
    Pierwszy polecony przez koleżankę,dokładnie przebadał, przeprowadził wywiad i stwierdził, że wszystko jest SUPER i tylko czekać na ciążę.
    Druga, teraz już mogę powiedzieć "moja" ,również stwierdziła, że nie ma u mnie śladu nadżerki. Owszem widzi....ale blizny po wypalanej chyba 10 lat temu i nic ponad to. Też powiedziała,że wszystko jest OK, kazała zrobić TSH (wyszło w normie). Zastanawiam się teraz czy to możliwe,żeby 2 lekarzy się myliło a jeden miał rację?????
    "Mojej" obecnej gin, powiedziałam jak sprawa wygląda, że poprzedni lekarz powiedział mi to co powiedział. Ginka skwitowała..."zrobiłabym Pani zdjęcie ,żeby Pani uwierzyła. Tu naprawdę nic nie ma..." Co o tym sądzicie?

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 28 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem.... wydaje mi sie ze 2 lekarzy nie powinno sie mylic...

    ja tez zmienilam lekarza.... i tak naprawe to trzeba do kilku chodzic z tym samym problemem

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dulis powiem Ci że ja też mam nadżerkę tylko bardzo malutką i mój gin w jednej przychodni mówi że jest malutka i nie należy nic z nią robić a drugi gin mówi że nie widzi żadnej tylko bardzo delikatny ślad, (już nie pamiętam jak on to nazwał), ale na pewno nie nazwałby tego nadżerką. Wydaje mi się że jeżeli dwóch ginków powiedziało Ci że jej nie ma to myśle, że jednak mają racje.

    Tylko u mnie jeden powiedział że jest bardzo mała a drugi że nie widzi, a u Ciebie jeden widział mega nadżerke a drugi nic, to naprawdę troche dziwne.

    Wydaje mi się, że jakbyś miała tą mega nadżerkę to kazdy gin by ją zauważył! Tak myśle

    Udostępnij swój wykres, będzie łatwiej ;)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 28 października 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    nie wiem.... wydaje mi sie ze 2 lekarzy nie powinno sie mylic...

    ja tez zmienilam lekarza.... i tak naprawe to trzeba do kilku chodzic z tym samym problemem


    Mnie też się tak wydaje. Zobaczymy jeszcze teraz po tych nowych wynikach czy mieli rację. Ja jeszcze wierzę, że będą lepsze.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 28 października 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już prawie 12:30 weźcie mnie wypierdzielcie stąd :D Bo jak zawsze "ciężko" pracuję.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Dulis Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 28 października 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Już prawie 12:30 weźcie mnie wypierdzielcie stąd :D Bo jak zawsze "ciężko" pracuję.
    Ja na szczęście dziś mogę posiedzieć,bo z powodu nocnej biegunki nie poszłam dziś do pracy....Obiadek już prawie gotowy,więc pójdę chyba pograbić przed domem liście.....bo łzy same napływają do oczu.....Gorszy dzień dzisiaj przez ten test mam.
    A z tej biegunki to się nawet ucieszyłam...Bo koleżanka miała TO jako pierwszy objaw.....

    amela lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Już prawie 12:30 weźcie mnie wypierdzielcie stąd :D Bo jak zawsze "ciężko" pracuję.
    Mi dziś z trudem idzie mycie tych okien ;)
    Właśnie mam przerwe ;D znowu

    Dulis lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dulis wrote:
    Ja na szczęście dziś mogę posiedzieć,bo z powodu nocnej biegunki nie poszłam dziś do pracy....Obiadek już prawie gotowy,więc pójdę chyba pograbić przed domem liście.....bo łzy same napływają do oczu.....Gorszy dzień dzisiaj przez ten test mam.
    A z tej biegunki to się nawet ucieszyłam...Bo koleżanka miała TO jako pierwszy objaw.....
    Jak możesz to pewnie idz na powietrze, piekna pogoda dziś
    Kochana nie smutaj, będzie dobrze;*

    A z biegunką to prawda ja w pierwszej ciąży (straconej;( ) miałam tak samo nie mogłam nawet z domu wyjść spokojnie ;D

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 28 października 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w pracy. Czas błogo leci... papiery czekają. Mi zostało jeszcze jedno okno do wymycia... dzisiaj się z tym zmierzę.

    amela lubi tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 października 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po mału przymierzam się do przed świątecznych porządków. Po wszystkich Świętych to już zleci szybciutko ;) Ja akurat się ciesz, bo bardzo lubie Święta Bożego Narodzenia ;)

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ