Forum Starając się - ogólne Nowy rok, nowe nadzieje. Kto zaczyna?
Odpowiedz

Nowy rok, nowe nadzieje. Kto zaczyna?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    N nie wiem czy da się zmienić nick . Wydaje mi się że nie bo nigdzie nie mogę znaleźć .

• Anja89 Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja też Nowy Rok powitałam z @, także zaczynam z Wami :) Jestem pozytywnie nastawiona, mimo, że już 14 cykli za nami...

svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się wydaje, że nie można zmienić...Przynajmniej jak u siebie sprawdzałam to się nie da, ale może napisz do administracji z prośbą o pomoc?

nutka86 lubi tę wiadomość

svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja najważniejsze by nie tracić nadziei :)

• Anja89 Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) Chociaż powiem szczerze, że miałam już moment, że ją straciłam, ale postanowiłam podejść do tego spokojnie tym razem :) Ten rok będzie dla nas tak czy siak ważny i zaczniemy nowe życie, a tamten był pełen stresu i smutku, więc może to też się przyczyniło do naszego czekania :)

svchvfxmiau6k2p0.png
  • karola_aa Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    też dzisiaj dostałam @... zaczynam nowy rok jak każda z nas z nową nadzieją ;)

Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja może i masz racje że pisząc tu bardziej się stresujemy ale ja powiem szczerze że jak sobie tak pisze z wami to lżej mi się robi z drugiej strony jakiś smutek też jest .
    No to Karola witaj w klubie :) Może jakaś lista staraczek na 2014 rok :) hmm :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane, ja na @ jeszcze czekam, ale wiem, że i tak przyjdzie. Cieszę się że mamy już nowy rok, bo jestem coraz bliżej maleństwa, najdalej w kwietniu podchodzimy do ivf :)

Trzymam za Was kciuki! <3

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w Nowym Roku. Ja również dziś podejmuję mobilizację i staram się o drugie cudo. Jestem tu nowa więc się ogarniam.

• Anja89 Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Anja może i masz racje że pisząc tu bardziej się stresujemy ale ja powiem szczerze że jak sobie tak pisze z wami to lżej mi się robi z drugiej strony jakiś smutek też jest .
    No to Karola witaj w klubie :) Może jakaś lista staraczek na 2014 rok :) hmm :P
    Ja też wolę czasem o tym z kimś porozmawiać, bo w realu oprócz męża to nikt nie wie o staraniach, więc nie widzę w tym nic złego :) Tutaj przynajmniej jedna drugiej nie nakręca, bo na innym forum na którym pisałam była gonitwa o zapłodnienie- nie wytrzymałam i przestałam czytać cokolwiek. Dopiero teraz jestem gotowa znów z kimś rozmawiać :)

svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaP wrote:
    Witam w Nowym Roku. Ja również dziś podejmuję mobilizację i staram się o drugie cudo. Jestem tu nowa więc się ogarniam.
    Witam :) Ja też dziś pierwszy dzień na OvuF :)

KatarzynaP lubi tę wiadomość

svchvfxmiau6k2p0.png
  • rewelka Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dopisuję @ dostałam 30...
    Równo rok temu podjeliśmy decyzję o staraniach... rok się skończył, dziecka nie ma ciąży też...

23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:32

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Równo rok temu podjeliśmy decyzję o staraniach... rok się skończył, dziecka nie ma ciąży też...

My przy pierwszym dziecku staraliśmy się 15 miesięcy. Przez 10 celowo a 5 już na luzie i się udało.

Powiedzcie mi jak mogę dodać suwaczek ?

• Anja89 Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Trzymam kciuki za ten cykl. U nas też już ponad rok...

zAgatka wrote:
    U mnie jeszcze 5 dni do terminu @ i wszystko się wyjaśni ;)
    Trzymam kciuki za dobrą wiadomość :)

svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaP wrote:
    My przy pierwszym dziecku staraliśmy się 15 miesięcy. Przez 10 celowo a 5 już na luzie i się udało.

Powiedzcie mi jak mogę dodać suwaczek ?
    A robiliście badania? Czy po roku wyluzowaliście po prostu?

W udostępnieniu wykresu masz opcję z linkiem do wklejenia w podpis pod swoimi wypowiedziami :)

KatarzynaP lubi tę wiadomość

svchvfxmiau6k2p0.png
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też już rok starań mija.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 19:40

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się kończą dni płodne. Mam nadzieję ,że miałam owulację bo przytulanko było codziennie :). Okres powinnam dostać 10 może +2 dni. Mam nadzieję że nie przyjdzie...

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Anja89 za info.
    My z mężem zaczęliśmy starania o córcię w wieku 29 lat. Mieliśmy już stabilną sytuację i chcieliśmy. Ale po 4 miesiącach okazało się, że nic nie idzie. Kolejne 6 to już był seks tylko przy owulacji. W końcu mąż się wkurzył i powiedział, że stopujemy bo zaczęły się kłótnie itp. Wyluzowaliśmy. Zaplanowaliśmy wczasy, zaczęłam się odchudzać itd. I po 5 miesiącach się udało. Nie badaliśmy się. Stwierdziłam, że staram się 1,5 roku i dopiero badania. I udało się. 28.01.2011 urodziłam kruszynkę :)

Anja89, Katha81 lubią tę wiadomość

• Anja89 Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaP wrote:
    Dziękuję Anja89 za info.
    My z mężem zaczęliśmy starania o córcię w wieku 29 lat. Mieliśmy już stabilną sytuację i chcieliśmy. Ale po 4 miesiącach okazało się, że nic nie idzie. Kolejne 6 to już był seks tylko przy owulacji. W końcu mąż się wkurzył i powiedział, że stopujemy bo zaczęły się kłótnie itp. Wyluzowaliśmy. Zaplanowaliśmy wczasy, zaczęłam się odchudzać itd. I po 5 miesiącach się udało. Nie badaliśmy się. Stwierdziłam, że staram się 1,5 roku i dopiero badania. I udało się. 28.01.2011 urodziłam kruszynkę :)
    To wspaniale :) Ja na ten rok też mam plany bardziej luźne, meblujemy dom, ja mam zamiar zadbać o figurę...a do starań podejdziemy bardziej na luzie, ale badania chcemy zrobić, skoro już mamy skierowanie :)

svchvfxmiau6k2p0.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego