X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy rok, nowe nadzieje. Kto zaczyna?
Odpowiedz

Nowy rok, nowe nadzieje. Kto zaczyna?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    N nie wiem czy da się zmienić nick . Wydaje mi się że nie bo nigdzie nie mogę znaleźć .

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja też Nowy Rok powitałam z @, także zaczynam z Wami :) Jestem pozytywnie nastawiona, mimo, że już 14 cykli za nami...

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się wydaje, że nie można zmienić...Przynajmniej jak u siebie sprawdzałam to się nie da, ale może napisz do administracji z prośbą o pomoc?

    nutka86 lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja najważniejsze by nie tracić nadziei :)

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) Chociaż powiem szczerze, że miałam już moment, że ją straciłam, ale postanowiłam podejść do tego spokojnie tym razem :) Ten rok będzie dla nas tak czy siak ważny i zaczniemy nowe życie, a tamten był pełen stresu i smutku, więc może to też się przyczyniło do naszego czekania :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też dzisiaj dostałam @... zaczynam nowy rok jak każda z nas z nową nadzieją ;)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja może i masz racje że pisząc tu bardziej się stresujemy ale ja powiem szczerze że jak sobie tak pisze z wami to lżej mi się robi z drugiej strony jakiś smutek też jest .
    No to Karola witaj w klubie :) Może jakaś lista staraczek na 2014 rok :) hmm :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane, ja na @ jeszcze czekam, ale wiem, że i tak przyjdzie. Cieszę się że mamy już nowy rok, bo jestem coraz bliżej maleństwa, najdalej w kwietniu podchodzimy do ivf :)

    Trzymam za Was kciuki! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w Nowym Roku. Ja również dziś podejmuję mobilizację i staram się o drugie cudo. Jestem tu nowa więc się ogarniam.

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Anja może i masz racje że pisząc tu bardziej się stresujemy ale ja powiem szczerze że jak sobie tak pisze z wami to lżej mi się robi z drugiej strony jakiś smutek też jest .
    No to Karola witaj w klubie :) Może jakaś lista staraczek na 2014 rok :) hmm :P
    Ja też wolę czasem o tym z kimś porozmawiać, bo w realu oprócz męża to nikt nie wie o staraniach, więc nie widzę w tym nic złego :) Tutaj przynajmniej jedna drugiej nie nakręca, bo na innym forum na którym pisałam była gonitwa o zapłodnienie- nie wytrzymałam i przestałam czytać cokolwiek. Dopiero teraz jestem gotowa znów z kimś rozmawiać :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaP wrote:
    Witam w Nowym Roku. Ja również dziś podejmuję mobilizację i staram się o drugie cudo. Jestem tu nowa więc się ogarniam.
    Witam :) Ja też dziś pierwszy dzień na OvuF :)

    KatarzynaP lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dopisuję @ dostałam 30...
    Równo rok temu podjeliśmy decyzję o staraniach... rok się skończył, dziecka nie ma ciąży też...

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    To i ja się dopisuję @ dostałam 30...
    Równo rok temu podjeliśmy decyzję o staraniach... rok się skończył, dziecka nie ma ciąży też...

    My przy pierwszym dziecku staraliśmy się 15 miesięcy. Przez 10 celowo a 5 już na luzie i się udało.

    Powiedzcie mi jak mogę dodać suwaczek ?

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    To i ja się dopisuję @ dostałam 30...
    Równo rok temu podjeliśmy decyzję o staraniach... rok się skończył, dziecka nie ma ciąży też...
    Trzymam kciuki za ten cykl. U nas też już ponad rok...

    zAgatka wrote:
    U mnie jeszcze 5 dni do terminu @ i wszystko się wyjaśni ;)
    Trzymam kciuki za dobrą wiadomość :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaP wrote:
    My przy pierwszym dziecku staraliśmy się 15 miesięcy. Przez 10 celowo a 5 już na luzie i się udało.

    Powiedzcie mi jak mogę dodać suwaczek ?
    A robiliście badania? Czy po roku wyluzowaliście po prostu?

    W udostępnieniu wykresu masz opcję z linkiem do wklejenia w podpis pod swoimi wypowiedziami :)

    KatarzynaP lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też już rok starań mija.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 19:40

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się kończą dni płodne. Mam nadzieję ,że miałam owulację bo przytulanko było codziennie :). Okres powinnam dostać 10 może +2 dni. Mam nadzieję że nie przyjdzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Anja89 za info.
    My z mężem zaczęliśmy starania o córcię w wieku 29 lat. Mieliśmy już stabilną sytuację i chcieliśmy. Ale po 4 miesiącach okazało się, że nic nie idzie. Kolejne 6 to już był seks tylko przy owulacji. W końcu mąż się wkurzył i powiedział, że stopujemy bo zaczęły się kłótnie itp. Wyluzowaliśmy. Zaplanowaliśmy wczasy, zaczęłam się odchudzać itd. I po 5 miesiącach się udało. Nie badaliśmy się. Stwierdziłam, że staram się 1,5 roku i dopiero badania. I udało się. 28.01.2011 urodziłam kruszynkę :)

    Anja89, Katha81 lubią tę wiadomość

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaP wrote:
    Dziękuję Anja89 za info.
    My z mężem zaczęliśmy starania o córcię w wieku 29 lat. Mieliśmy już stabilną sytuację i chcieliśmy. Ale po 4 miesiącach okazało się, że nic nie idzie. Kolejne 6 to już był seks tylko przy owulacji. W końcu mąż się wkurzył i powiedział, że stopujemy bo zaczęły się kłótnie itp. Wyluzowaliśmy. Zaplanowaliśmy wczasy, zaczęłam się odchudzać itd. I po 5 miesiącach się udało. Nie badaliśmy się. Stwierdziłam, że staram się 1,5 roku i dopiero badania. I udało się. 28.01.2011 urodziłam kruszynkę :)
    To wspaniale :) Ja na ten rok też mam plany bardziej luźne, meblujemy dom, ja mam zamiar zadbać o figurę...a do starań podejdziemy bardziej na luzie, ale badania chcemy zrobić, skoro już mamy skierowanie :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ