X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko nie oplaca mi sie bo płace teraz jeszcze ten preferencyjny zus czyli 420 zł .. za tydzien l4 dostalam 66zl a wtedy nie moge wystawiac rachukow czyli praktycznie musialabym zyc na jakis 500 zzł ..nie realne ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo temat książek to i ja się chyba dołączę :) bo uwielbian czytać i czytam dużo :)
    aaaga no S.Larsson to dla mnie mistrz :) trylogię przeczytałam jednym tchem, a do najcieńszych te książki nie należały ;) słyszałam że ktoś ma się teraz podjąć pisania dalszych losów bohaterów, ale jakoś sceptycznie do tego podchodzę :/
    teraz czytam camilę lackberg :) jestem na 5części, ale niestety nie mogę dostać następnej :/ bo wypożyczam w bibliotece
    kiedyś książki kupowałam, ale chyba wykończyłabym się finansowo :)

    Greya też trylogię przeczytałam :) cóż myśleć przy tej książce na pewno nie trzeba, ale czasem przecież też o to chodzi ;)

    yojiona, aaaaga lubią tę wiadomość

  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc karmelek:)
    Znakomite sa książki Camili LAckberg, podobnie ale troszkę cieższa lektura która Ci polecam to Mons Kallentoft ''Ofiara w Srodku zimny" i następne części.
    Co do kupowania książek, sa niesamowicie drogie. Szkoda bo przez to mniej ludzi siega do książek. Ja zamieniłam książki na ebook, ciężko było na początku ale się przyzwyczaiłam już:)

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yojiona dzięki :) jutro właśnie się wybieram do biblioteki zerknąć czy mają coś nowego :) to zapytam :)
    ja dużo książek czytam na wyrywki (w sensie serii)
    i tak np. ostatnio czytałam jo nesbo "pierwszy śnieg" i też mi się bardzo podobała, a jak sięgnęłam po wcześniejszą by nadrobić po 20kartkach odpuściłam.. :/

  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat z Nesbo miałam podobnie jedna przeczytałam a kolejna czesc mnie meczyła;)U mnie w miescie jest tylko jedna biblioteka, byłam tam ze dwa razy i jakiś koszmar nic tam nie maja ciekawego, a najmłodsza ksiazka to chyba z lat 80:( wiec zazdroszczę;)

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyzby temat umarł??

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana marzyłam o takim wątku tylko wcześniej tu nie zajrzałam bo stwierdziłam że kolejny temat w którym grupka bywalczyń gada o owulacji i robią listę testerek. A tu coś nowego :) szkoda że ten wątek "uciekł" ale nic straconego zawsze można przywrócić go dożycia :)
    A czytała któraś z Was "Ocalona aby mówić" Immaculee Illibagizy ja byłam pod wrażeniem zresztą yo mało powiedziane. Gorąco poleca bo naprawdę warto tą książkę przeczytać.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana czekaj. Sukienka nie zając, idzie wiosna, będzie tego więcej. Zdążysz kupić.

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w ogóle kilka sukienek takich sylwestrowo-weselnych, których w życiu jeszcze nie założyłam. Niestety jestem sukienkową maniaczką. Przy każdej okazji szukam następnej.
    Zimą latam w spodniach, ale latem sukienki królują. Szafa mi się nie domyka, a jak wciąż mam wrażenie, że nie mam co na siebie włożyć... :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2014, 17:33

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kochana to jak każda kobieta :D chyba wszystkie mamy ten sam problem :P
    szafa wypełniona po brzegi a my nadal nie mamy nic haha :D
    To ja chyba nie jestem kobietą ;) :D

    santoocha lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooo dwa identyczne wątki :O

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ