X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ocet jabłkowy
Odpowiedz

ocet jabłkowy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja mam jeszcze takie pytanko skoro ocet wzmacnia włosy cerę to może i paznokcie wzmocni bo moje ostatnio są w opłakanym stanie skrzypowita nawet nie pomaga a wcześniej pomagała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co jest dobrego do paznokci jesli moge sie wtracic.. mialam problem a mam dlugie piekne...kup odzywke z Eveline 8 w 1 ...malujesz codziennie przez 3 dni i zmywasz i znow po jednej warstwie ...w 3 tyg widac roznice...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Madziara używałam odżywek z eweline i okazało sie ze jestem uczulona na formaldehyd cała płytka paznokcia mi schodziła wiec odpada moze zaczne olejkiem rycynowym smarowac bo podobno pomaga i ten ocet jabłkowy jak mi sie wyprodukuje w domku

  • Agataa Autorytet
    Postów: 252 188

    Wysłany: 13 lutego 2014, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27
    Ja mogę Ci polecić NailTek - ja kupiłam mętny i przezroczysty, mi pomogły po ściągnięciu żelu. Mają ostry zapach, ale robią swoje, z resztą możesz sobie poczytać opinie ;)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    p19u3e3kzv3sw8vu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 - ja z kolei mogę Ci polecić Regenerum, to taki olejek z pędzelkiem.O ile nie denerwują Cię takie rzeczy to jest dobry. U mnie pomagał, mmiałam słabe paznokcie i taką nierówną płytkę a zaczęło wczystko ładnie, równo rosnąć. Niestety pisze w czasie przeszłym bo mój ukochany pies zjadł mi tubkę (no, pogryzł ją i olejek się wylał), muszę kupic nowy :)

    Co do octu jabłkowego to jestem napalona jak łysy na włosy i lecę dziś do sklepu i się będę za nim rozglądać :)

    ewelina27, gosiunia lubią tę wiadomość

  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam:) Na szklankę wody wlewam łyżeczkę od herbaty i popijam - PYCHA:) lubię takie kwaskowe smaki:) 2 szklanki dziennie minimum staram się pić. A że pije dopiero niecały tydzień to jak zauważę efekty za jakiś czas to napisze. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 09:54

    vanessa, weronika86, Lenuś, ewelina27 lubią tę wiadomość

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An wrote:
    Kupiłam:) Na szklankę wody wlewam łyżeczkę od herbaty i popijam - PYCHA:) lubię takie kwaskowe smaki:) 2 szklanki dziennie minimum staram się pić. A że pije dopiero niecały tydzień to jak zauważę efekty za jakiś czas to napisze. :D
    Ja też piję od tygodnia i również mi smakuje a nastawiałam się na ochydny smak i zapach :) i mile się zaskoczyłam :)

    ewelina27, An lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny + dla octu - więcej śluzu, Zawsze miałam minimalnie, prawie niezauważalny. Teraz nadal mało, ale przynajmniej coś widać. Może to być zasługa tego, że przy okazji popijam więcej wody :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie kupie taki ocet???
    Rossman, ALma??? :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuję w rossmanie, organiczny, niefiltrowany http://www.rossnet.pl/Produkt/enerBio-ocet-jablkowy-750-ml,118917,4537

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 lutego 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam wiecej sluzu i w koncu rozciagliwy jest, mysle dziewczyny ze tym co smakuje takie kwasne rzeczy to bardziej potzrebuje tego octu...wydaje mis ei ze organizm pokazuje czego nam potzreba, tylko sie wsluchac trzeba :)

    vanessa, ewelina27, gosiunia lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja właśnie teraz sobie piję wodę z tym octem i mi strasznie smakuje bo ja własnie lubię takie kwasne :). Piję to pierwszy raz w życiu, a to sie pije codziennie?? Czy przy staraniach o dzidzię są jakieś ograniczenia?

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 13 lutego 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piję ocet od początku cyklu..i już 8dc miałam rozciągliwy śluz...ciekawe czy to glutek po <3 (nigdy tak nie miałam, z resztą było to wieczorem, a dnia poprzedniego było <3)czy rzeczywiście ocet działa cuda...dodam że np dziś śluz kremowy, wodnisty...

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam taki ocet:http://www.sklepy24.pl/sklep/swojskapiwniczka_pl/produkt/ocet-jablkowy-5-develey-250-ml/689

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 13 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zainteresowałyście mnie i zakupiłam sobie ten ocet w rossmannie. Smakuje mi bardzo, bo często piję wodę z cytryną...podobne w smaku:)
    O dobroczynnych właściwościach tego octu już jakiś czas temu wspominała mi koleżanka, ale wtedy nie wzięłam sobie jej słów do serca.
    Pisałyście, że między innymi obniża testosteron, a od testosteronu do androstendionu blisko, ja akurat mam przekroczony ten drugi.
    Ze śluzem też mam problem, stosowałam dotychczas siemię lniane, wiesiołek, conceive plus i inne cuda wianki, które praktycznie mało pomagały, a może wystarczy odkawasić organizm, żeby ten śluz się pokazał? W kolejnym cyklu nie biorę nic na poprawę śluzu, będę tylko piła wodę z octem. Zdam relację :)

    weronika86, An lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja mam taki ocet:http://www.sklepy24.pl/sklep/swojskapiwniczka_pl/produkt/ocet-jablkowy-5-develey-250-ml/689
    ja mam taki sam i chyba jest nie najgorszy bo jest mętny a inne widziałam i były czyściutkie jak sok jabłkowy :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cholera jasna chyba jutro bryknę do rossmana po ten ocet bo juz mi smaka narobiłyście a ten w domu niech się produkuje pozdrawiam

    vanessa, weronika86, Paula31, gosiunia lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    cholera jasna chyba jutro bryknę do rossmana po ten ocet bo juz mi smaka narobiłyście a ten w domu niech się produkuje pozdrawiam
    smacznego :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    smacznego :)
    dziękuje ślicznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam z rossmana :):)dobry jest:D

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ