X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ocet jabłkowy
Odpowiedz

ocet jabłkowy

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Hej ja właśnie teraz sobie piję wodę z tym octem i mi strasznie smakuje bo ja własnie lubię takie kwasne :). Piję to pierwszy raz w życiu, a to sie pije codziennie?? Czy przy staraniach o dzidzię są jakieś ograniczenia?

    asiorek nie ma ograniczen, samo zdrowie kochana a przy staraniach zalecany bo poprawia ph sluzu wiec plemniczni teoretycznie moga przezyc dluzej...plus duze ilosci wody i piekny sluzik murowany...ocet ma mnostow witamin i mineralow..wole pic ocet niz wcinac multiwitaminy sztuczne.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    Zainteresowałyście mnie i zakupiłam sobie ten ocet w rossmannie. Smakuje mi bardzo, bo często piję wodę z cytryną...podobne w smaku:)
    O dobroczynnych właściwościach tego octu już jakiś czas temu wspominała mi koleżanka, ale wtedy nie wzięłam sobie jej słów do serca.
    Pisałyście, że między innymi obniża testosteron, a od testosteronu do androstendionu blisko, ja akurat mam przekroczony ten drugi.
    Ze śluzem też mam problem, stosowałam dotychczas siemię lniane, wiesiołek, conceive plus i inne cuda wianki, które praktycznie mało pomagały, a może wystarczy odkawasić organizm, żeby ten śluz się pokazał? W kolejnym cyklu nie biorę nic na poprawę śluzu, będę tylko piła wodę z octem. Zdam relację :)
    Lenus ja tez stosowalam siemie i wiesiolek, nawet mozesz znalezc moje posty na conceive plus watku...nic nie pomoglo...a ocet juz tak, tylko pij duzo wody...najlepij na 1,5 l butelke wody wlej male lyzeczki octu i popijaj w ciagu dnia to ta woda bedzie super...najgorsze jest to ze jak sprawdzalam w sklepach- sprzedaja nam wode w butelkacj jako samo zdroweie- a czytajac dokladniej te wody maja 8ph...przy tym nawet roslina obumiera! a dodajac octu obnizamy ph wody walsnie.

    Lenuś lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 mam pytanko do Ciebie gdzie kupujesz ten ocet? Je też mieszkam w uk i ostatnio znalazłam go w tesco jednak nie kupiłam bo chociaż był niepasteryzowany to nie był też wcale mętny a dziewczyny pisały wcześniej, ze ma być mętny.

    ale namąciłam;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 lutego 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten z tesco nie jest dobry...ja kupuje w ekologicznym sklepie HOLLAND AND BARRETT..w kazdym miescie w anglii jest...jest za 1.80 i za 3 f masz tu linki :

    http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=2964&prodid=3471&cid=178

    u mnie w duzym tesco nie maja tego! jestes pewna ze to CIDER VINEGAR? tylko nie pij zwyklego vinegara bron boze..

    ivi lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 lutego 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=5016&prodid=6021&cid=178
    tu jest jeszcze jedn ale drozszy z miodem, choc ja pije ten tani i jest elegancki :)

    ivi lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 14 lutego 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Weronika. Wybiorę się w takim razie do H&B

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 15 lutego 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie dzisiaj taki ocecik naturalny "OD DZIADUNIA" :D
    Zaczęłam pić, to może w następnym cyklu jakieś octowe dziecko się uda zmajstrować ;)

    vanessa, weronika86, ivi, gosiunia lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, ja dzis zaopatrzylam sie w dwie butelki octu jablkowego, jakiegos bio naturalnego, metny...bla bla bla. Wypilam 2 lyzeczki na szklanke wody. Mnie smakuje, ja lubie kwaskowe rzeczy, a zapach zwyklego octu tez lubie, wiec dla mnie ten ocet jablkowy jest super :) Nawet moj maz sprobowal i powiedzial ze jest ok, i ze skoro to takie zdrowe i moze pomoc mu tez cos zrzucic to on tez bedzie popijal :) Dobrze ze kupilam dwie butelki :) Mysle ze jak ktos ma slodkie kubki smakowe to moze miec ciezko, ale wydaje mi sie ze jakby sie dodalo trche utluczonej miety to bedzie super smakowalo. Aha...jakby ktos chcial wiedziec gdzie w DE mozna dostac ten ocet - to ja go nabylam w drogerii DM. Pozdrowka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 15:30

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 15 lutego 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Kupiłam sobie dzisiaj taki ocecik naturalny "OD DZIADUNIA" :D
    A to jest nazwa firmy "OD DZIADUNIA" ? :)
    Ja powolutku będę musiała kupić kolejną butelkę i chciałabym wiedzieć jaki szukać raczej gdzie szukać bo te co ostatnio widuje w sklepach to mętne nie są a ja chcę prawdziwy mętny. Ten co mam obecnie to jest troszkę mętny ale czy wystarczająco? :/

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 15 lutego 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz sprawdziłam, to dokładnie ocet z firmy "Ogródek Dziadunia" ze stoiska ze zdrową żywnością w katowickiej Silesii :)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 15 lutego 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, spróbuj ten rossmanowy. Albo jakiś inny organiczny, ze zdrowej żywności. ale wydaje mi się, że w rossmanie jest najłatwiej dostępny (choć nie najtańszy).

    vanessa lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Weronika za info:) piję codziennie zobaczymy jakie beda efekty:)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 15 lutego 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Vanessa, spróbuj ten rossmanowy. Albo jakiś inny organiczny, ze zdrowej żywności. ale wydaje mi się, że w rossmanie jest najłatwiej dostępny (choć nie najtańszy).
    Właśnie tak myślałam żeby kupić ten w rossmanie. To nic że droższy ( gdzieś widziałam że chyba ok. 11 zł kosztuje) lepiej zapłacić więcej i mieć prawdziwy ocet jabłkowy niż mniej i mieć szajs.
    W rossmanie jest do wyboru kilka czy tylko jeden ten dobry, mętny?

    Paula31, weronika86, Drzwiona lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Paula31 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 15 lutego 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję ocet z ,,Kamisa" ale chyba to nie najlepszy wybór,muszę zajrzeć do rossmana,wiele osób poleca właśnie ten ocet.

    Paula
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 15 lutego 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, jest tylko jeden, na półkach ze zdrową żywnością enerBio http://www.rossnet.pl/Produkt/enerBio-ocet-jablkowy-750-ml,118917,4537

    vanessa, weronika86 lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamisa jak kiedys sprawdzalam ma alkohol dodawany w skladzie wiec nie za bardzo...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam:) rossmanowski:) baaardzo dobry....tam pisze żeby pić 2 łyżki na szklaneczkę...
    ja tak piję 2x dziennie ale czy to nie za dużo? na pewno ten ocet jest łagodniejszy w smaku od innych:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 17 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też piję cztery łyżeczki dziennie, bo nie chcę przegiąć ;) Ja mam taki ostry, że aż mnie wykręca po dwóch łyżeczkach na szklanke

    weronika86 lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lutego 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Ja też piję cztery łyżeczki dziennie, bo nie chcę przegiąć ;) Ja mam taki ostry, że aż mnie wykręca po dwóch łyżeczkach na szklanke
    Ja pije 1 łyżeczkę na szklankę bo dwie mnie też trochę skręcały. Za to wypijam więcej szklanek z jedną łyżeczka i na jedno wychodzi i jeszcze mi smakuje :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w sumie ile tych łyżeczek dziennie wypijacie??
    na rossmanowskim są napisane dwie duże łyżki stołowe na szklankę.....nie wiem czy to nie za dużo....a wypijam takie dwie dziennie szklanki:)
    dla mnie smak okej....najwyżej duszkiem wypijam jak mam gorszy dzień;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ