X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ocet jabłkowy
Odpowiedz

ocet jabłkowy

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Aniu nie wiem czy bedzie dobry, ja kupuje w anglii ekologiczny, metny. Jutro sprawdze ilu porocentowy jest bo zostawilam dziada w pracy.

    Mętny w jakim stopniu? bardzo mętny aż osad sie osiada? bo ten co ja kupiłam to niby wydaje mi sie mętny ale na pewno nie jest taki czyściutki jak sok jabłkowy tylko kolor ma taki.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mozesz jesli masz chwilke mi jakis polecic?

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniu dobry bedzie, dopiero zobaczylam priva od ciebie! Vanesko ty nie masz pojecia jak mi bylo ciezko! chodzilam na kickboxing 2 razy w tygodniu, basen 3 razy w tygodniu i silownia codziennie- schudlam 3kg w ciagu 2 miesiecy!! kuzwa masakra! teraz nie cwicze, raz na jakis czas skocze na godzinke na basen i tyle... on obniza cukier.

    vanessa lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://4.bp.blogspot.com/-JUHBYoKKC5Q/UP3nI3_syoI/AAAAAAAAAGg/zsszSMt4sRY/s1600/ocet-jabłkowy.jpg to jest metny

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    aniu dobry bedzie, dopiero zobaczylam priva od ciebie! Vanesko ty nie masz pojecia jak mi bylo ciezko! chodzilam na kickboxing 2 razy w tygodniu, basen 3 razy w tygodniu i silownia codziennie- schudlam 3kg w ciagu 2 miesiecy!! kuzwa masakra! teraz nie cwicze, raz na jakis czas skocze na godzinke na basen i tyle... on obniza cukier.
    To pewnie chodzi o przyczynę problemu... ja mam cukier w normie to ciekawe jak ze mną będzie... trochę mnie to zmartwiło... zobaczę jak będzie... jak myślisz po 2 tyg jeżeli ma zadziałać to będą już efekty?

    Chyba nie zauważyłaś mojego wcześniejszego postu dot. mętności octu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2014, 22:10

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    To pewnie chodzi o przyczynę problemu... ja mam cukier w normie to ciekawe jak ze mną będzie... trochę mnie to zmartwiło... zobaczę jak będzie... jak myślisz po 2 tyg jeżeli ma zadziałać to będą już efekty?
    wg jednego badania miala cukier w normie...2 tyg pozniej juz nie...po nastepnych 2 tygodniach - znow w normie...po miesiacu bardzo zly...i badz madry a takie skoki to bardzo zle sa.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialo byc MIALAM

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika ale Ty przy occie ,diecie stosujesz jeszcze chrom i ten cynamon nie? ja pije na szklanke wody 2 łyzeczki(dzis wypilam 2 szklanki) przed wiekszymi posiłkami

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 9 lutego 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może mi ktoś powiedzieć jak wygląda taki naturalny ocet jabłkowy bo w sklepach są różne... chodzi mi o to do jakiego stopnia on ma być mętny? nie wiem czy dobry kupiłam... za 250 ml zapłaciłam ok 8-9 zł.
    Może ma ktoś możliwość wrzucenia zdjęcia takiego naturalnego prawdziwego octu. Będę wdzięczna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2014, 11:02

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa ja Ci wrzuciłam wczoraj link

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2e826f82b90b326am.jpg

    to jest naturalny ocet metny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane Was tez jelita bolą?juz 3 razy byłam w łaziece z pozycja "2"

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:

    to jest naturalny ocet metny
    Dzięki kochana mój wygląda podobnie :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 10 lutego 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucze dziewczyny, nie wiem czy nie muszę skończyć mojej przygody z octem. Ja jeszcze karmię piersią, od jakiegoś tygodnia czułam mrowienie w piersiach... myślałam, że to na owulację. Ale wczoraj zorientowałam się, że mam znowu więcej mleka. Nie wiem, czy na dodatek nie opóźnia mi to owulki - już 17DC, szyjka otwarta, śluz jest (mało bo mało jak to u mnie, ale ładny rozciągliwy). Ale testy owu negatywne, tempka stoi.
    Ocet to silna rzecz, naprawdę. Jestem trochę zła. bo myślałam że dobrze wpłynie na cykl, a tymczasem pomógł mi na produkcję mleka :/ Szkoda mi super cery i świetnego samopoczucia. Szczerze mówiac to nie wiem, co zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2014, 09:28

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Weronika ale Ty przy occie ,diecie stosujesz jeszcze chrom i ten cynamon nie? ja pije na szklanke wody 2 łyzeczki(dzis wypilam 2 szklanki) przed wiekszymi posiłkami
    jak pije ocet to cynamonu ani chromu nie biore bo wszyteki 3 dzialaja tak samo...chrom najslabiej, pozniej cynamon, najmocniejszy dla mnie jest ocet jablkowy jednak.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochane Was tez jelita bolą?juz 3 razy byłam w łaziece z pozycja "2"
    mnie bolaly na poczatku, moze za duzo pijesz tego octu..wez na poczatek 2 razy dziennie tylko...organizm pozbywa sie chemikaliow wiec tak moze byc..na poczatek dawaj mniej i pozniej po 1/2 tyg zmniejszaj.
    Lithe a mialas juz owulacje naturlana podczas karmienia? jak dlugo juz karmisz? wogole nie wiem czy ocet mozna podczas karmienia, sprawdzalas? maluszka nie boli brzuszek? musze sprawdzic bo powiem szczerze, ze nie wiem jak to sie ma do karmienia...jesli pomogl na mleko to powinnas nadal karmic :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zle napisalam dawaj malo a po 1/2tyg zwiekszaj stopniowo. Jesli ocet jest zly to moga za bardzo jelita bolec...mnie bolaly przez 2/3 dni tez latalam do toalety z biegunkami po 3 razy dziennie...bez octu to codziennie z rana mialam biegunki- tragedia teraz z 2jka ide raz na 2/3 dni i czuje sie dobrze...mysle ze kazda kuracja ma okres przejsciowy, ja bede zawsze za octem, nigdy nie udalo mi sie tyle schudnac i jeszcze czuc sie tak swietnie :) piekna skora, wlosy mi urosly chyba z 10cm w tym czasie, zasze mialam proste, ulizane a teraz nawet sie lekko podkrecaja? prawei do pasa juz sa :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mam owulkę to Bój jeden wie, raz tylko mi potwierdził ginek, jakoś na jesieni. Od 6 m-cy wrócił mi okres po porodzie. Testy owulacyjne wychodzą, skoki tempki są, cykle raczej regularne. Więc coś tam sie dzieje :) Córa ma prawie 17 m-cy i sśie juz tylo 1-2 razy n dobę (w nocy i rano) , co prawda wyczytałam że ocet jest ok przy karmieniu, ale pije go na wszelki wypadek tylko po porannym karmieniu. Czas do kolejnego karmienia to wtedy ok 20h, więc nie sądze aby mógl mieć na nią jakiś wpływ. W każdym razie żadnych negatywnych objawów u młodej nie widzę.
    Tylko że ja nie chcę sobie stymulowac produkcji mleka! A wręcz na odwrót :)
    W tej chwili to mnie już cycki ewedentnie bolą :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2014, 11:58

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 10 lutego 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Zainteresował mnie Was wątek bo też szukam czegoś co by Pomogło;) Trafiłam na info, że picie octu jabłkowego skraca okres i zmniejsza krwawienie. Rzeczywiście tak działa? Jeśli tak to raczej nie dla mnie bo moje okresy są krótkie i skąpe.

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 11 lutego 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivi wrote:
    Cześć dziewczyny. Zainteresował mnie Was wątek bo też szukam czegoś co by Pomogło;) Trafiłam na info, że picie octu jabłkowego skraca okres i zmniejsza krwawienie. Rzeczywiście tak działa? Jeśli tak to raczej nie dla mnie bo moje okresy są krótkie i skąpe.

    U mnie takiego efektu nie było póki co.

    A w ogóle to jestem na maxa wkurzona bo chyba zmarnowałam ten cykl. Tak czekałam na ten + na teście owu, ze chyba przegapiliśmy owulkę. Dziś skok :( a my tylko wczoraj <3 :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2014, 10:52

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ