X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤
Odpowiedz

Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤

Oceń ten wątek:
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 3 lutego 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada, pewnie że my wszystkie to znamy i wiem, że szybko się dogadamy, tylko po prostu szlag mnie jasny trafił. I choć należę naprawdę do opanowanych osób wczoraj już tylko sekundy dzieliły mnie od tego, żeby pieprznąć tym ciastem razem z gorącą keksówką w starego. Dobrze, że się powstrzymałam, bo pyszne wyszło 😋.

  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 3 lutego 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo 💋
    Ogólnie na zaparcia nie narzekam 😉 ale mi baaardzo pomagała zielona herbata,koktajl z suszonej żurawiny i na maślance 😋 nie dość że pyszny to jeszcze swoje robi 😉Ja po kawie też latam do toalety i też pije z mlekiem ale nie słodzę,a jak wypije czarna to też lecę do kibelka więc niema różnicy dla mnie.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 3 lutego 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rano wypiłam kubek mleka i zjadłam kanapki z dżemem ale jak siostra przyjechała to wypiłam z nią kawę z mlekiem i dopiero po tej kawie poleciałam do łazienki i w końcu pomogło 🙏

    No chłopy to są uparte a my jeszcze dolewamy oliwy do ognia i tak to jest. Ale przynajmniej dobrze ze ciasto Ci smakowało Jagodowa 😁

    Do mnie dzisiaj siostra przyjechała i będzie mi końcówki podcinać a później ma męża obciąż a ja jej zrobiłam paznokcie i tak to o jest. Ale przynajmniej ma mi kto czas zająć od czasu do czasu i dzień szybciej leci.

    Co do kawy to ja wgl już od jakiś 7 lat nie słodzę nic. No i pije tylko z mlekiem bo czarnej nie lubię.

    Czekam na wieści z wizyt! :)

    Jagodowa Mama, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4871 4020

    Wysłany: 3 lutego 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny - dziękuję serdecznie za kciuki. U mnie na razie jest ok-dzidziol żyje, widziałam jak się rusza. Maluszek jeszcze bo niecałe 4cm. Torbiel mi się zrobiła na jajniku ale niby sama się wchlonie.

    Jagodowa mama ja często chcę mojego ukatrupić i to nie przez sen🤪 Oj potrafią faceci wkurzyć....

    Kredka teraz czekamy na Twoje wieści 😊🤞🏻

    kredka, sandrina22, Jagodowa Mama, Monika87, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 3 lutego 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Dior nie jest na razie ok. Będzie ok do końca! Mocno w to wierzę i cieszę się że u maluszka wszystko dobrze! 😍😍

    Lady_Dior, Endzi, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 3 lutego 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady zgadzam się z Kredką - będzie ok do końca.

    Przecież to szczęśliwy wątek, każda z nas będzie tulić zdrowego bobasa w tym roku a te niezaciążone odwiedzające będą łapać od nas ciążowe wiruski 😘

    Lady_Dior, Jagodowa Mama, Endzi, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • Mili ❤️ Koleżanka
    Postów: 46 42

    Wysłany: 3 lutego 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na zaparcia pijcie COLON C!!!!

  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 3 lutego 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ja po wizycie, wybadal mnie jak szalony. białymi krwinkami się nie martwił bo są niższe niż ostatnio. X racji że wyszło mi wysokie ryzyko preampleksji to mam brac acard 75. Na razie meta zostaje. Wysyla mnie na holter, bo nie podoba mu się yo moje ciśnienie.

    Ano pobrali cytologię, mierzył szyjkę chyba też. Dal skierowanie na połówkowe i jakieś tam badania krwi. i słyszałam serduszko🥰

    kredka, Endzi, sandrina22, Monika87, Baśka 89, Lady_Dior, Jagodowa Mama lubią tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 3 lutego 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady dior, na pewno będzie wszystko dobrze u Ciebie!

    Baśka 89, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 3 lutego 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam dziś pecha. Najpierw z rana ten pęknięty kubeczek na siki a potem na usg moje dziecko pokazało mi od dołu dupę z zaciśniętymi nogami. 🤣🤣🤣🤣🤣

    Także nie wiem kim jest mały człowiek i czekam na połówkowe do marca. 😂

    Jagodowa Mama, sandrina22, Baśka 89, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 3 lutego 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady będzie na pewno wszystko dobrze nie ma się czym martwić. Wierzę że wszystkie wytrwamy w spokoju do końca ciąży 🙏

    Kredka a to jaki łobuziak z tego dzidziulka Twojego. Od razu się tyłem do matki wypina 😅

    Adu acard nie zaszkodzi na pewno a może pomóc. Mierzysz w domu też sobie ciśnienie?
    Mnie martwi mój puls bo mam bardzo często powyżej 100 i to zaraz jak wstanę z łóżka 😐

    Super że wszystko dobrze u Was dziewczyny. A jutro trzymamy kciuki za Basię.

    Baśka 89, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Monika87 Autorytet
    Postów: 514 406

    Wysłany: 3 lutego 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczny że wizyty udane no prawie ;) bo Ady dziecioszek się dupką odkręcił wstydzioch jeden 😁
    Ale najważniejsze że dobrze z nimi ❤️
    Za jutrzejsza wizytę Baśki też trzymam kciuki 🤞

    Jagodowa ale Cie ten chłop wkurzył no ... Oni są niesmowici ...!! Mam nadzieję że przyjdzie szybko po rozum do głowy ! Mnie też przed chwilą mój zajeżył...chwilowo się nie odzywamy... 🤦 No cyrk !

    thgfyx8dsqgcpg35.png
  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 3 lutego 2021, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cieszę się że na wizytach wszystko super 😍

    Ja jutro koło 14,14:30 mam wizytę jak zawsze 😉
    Mam nadzieję że badania z krwi wyszły ok i że lekarz nic nie znajdzie w USG i opisie z prenatalnego.


    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 4 lutego 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka, no co Ty 😂 ale uparciuch! Ja sobie myslalam nawet ostatnio, że jak się tak nie będzie pokazywało, to będę naprawdę żałowała, że nie zrobilam nifty😂

    Endzi, tak, mierzyłam, nie mam przekroczeń raczej, ale zawsze bardziej 130 niż 120. Co do pulsu to on chhba w ciąży wyzszy w ogóle jest, rzadko kiedy mam poniżej 90.

    Baśka, trzymamy kciuki za wizytę!


    Umowilam połówkowe na 10.03, to będzie 20+2. Zastanawialam się, czy nie przeciągnąć, że byłoby 21, ale kurcze jeśli podrosło trochę i będzie wyprzedać yo żeby się nie okazało, że będzie jakos za późno. :p

    Endzi, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 4 lutego 2021, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu kciuki za wizytę✊

    Ja stoję w kolejce do Alabu i czekam aż otworzą laboratorium na szczęście nie ma dużo ludzi przedemna. W dobrym czasie przyjechałam 😉
    Dobrze ze mam skierowanie od rodzinnego i endo do jednego laboratorium to tylko jedno w kłócie będzie.

    Adu nie wiem właśnie jak z tym pulsem jest ja mam ostatnio cały czas powyżej 100 i zaczęłam sobie mierzyć ciśnienie właśnie od 29.01 i zobaczę co powie na to Pani doktor 🙄

    Mojemu chłopu za to coś jeblo w kręgosłupie z samego rana ale do pracy oczywiście pojechał 🤦‍♀️ ale coś czuję że będę go odbierać spowrotem jak będę wracać z labo...

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 4 lutego 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi, powodzenia na badaniach, niech nie kluja za bardzo :) współczuję kręgosłupa męża, znam ten ból u mojego, jak go połamie to dea tygodnie leżenia 🙄

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 4 lutego 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adu wrote:
    Endzi, powodzenia na badaniach, niech nie kluja za bardzo :) współczuję kręgosłupa męża, znam ten ból u mojego, jak go połamie to dea tygodnie leżenia 🙄

    Ja już w domku śniadanko pałaszuje właśnie.

    Co do kręgosłupa to stwierdził że zostanie w pracy i że musi to rozruszać. Odkąd tam on pracuje nie był ani razu na zwolnieniu a to już będzie 3 lata zaraz. Co by mu nie było to chodzi do pracy. Ale kiedyś zdrowie się upomni. No ale jemu się nie przetłumaczy. Zaraz by powiedział że jak leży to jeszcze gorzej go będzie boleć 🤷‍♀️ taki typ człowieka.

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 4 lutego 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endzi, moj max po 6 latach pracy wzial pierwszy raz zwolenienoe, właśnie jak jebnal mu kręgosłup, ale tak, że drogę salon łazienka pokonywał na kleczkach w 20 minut (a to gora 15m do przejsci). Także kiedyś zdrowie się upomni na pewno niestety.

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • kredka Autorytet
    Postów: 975 1015

    Wysłany: 4 lutego 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adu u mnie połówkowe też będą równo 20+2 i gin mówił że jak najbardziej spoko. ;)

    Zrobiłam rano kolejne podejście do badań. Bożeeee jak wymarzłam! Chyba będę siedzieć cały dzień pod kocem i pic herbatę. 🥶

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z9obz7e1d.png
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 4 lutego 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adu masz rację te chłopy to wgl czasami nie myślą.. No ale co my możemy na to poradzić. Jeszcze żeby ktoś to docenił...

    Kredka masz rację zimno troszkę ja rozpaliłam w piecu i kurła coś poszło nie tak i musiałam znowu rozpalać. Więc dalej zimno w domu. Mam nadzieję że teraz się rozpali już.

    Ja wczoraj doznałam szoku. U nas w pracy mają być podwyżki i kierownik rozmawiał z prezesem. No i prezes powiedział że ja też dostanę podwyżkę i że mam na siebie uważać. 😳 Oczywiście kierownik powiedział że zamierzam wrócić jak odchowam dziecko 🤔🤣 Mamy w planach jedno po drugim to nie wiem kiedy ja tam wrócę chociaż wiadomo że starania mogą potrwać nieco dłużej tak jak i przy pierwszym. No ale nawet jak mi dadzą aneks to i tak będę miała dalej średnia liczoną z tego to sobie zdaje sprawę akurat. Ale sam fakt że jestem na zwolnieniu i pomyślał o podwyżce dla mnie to aż miło mi się zrobiło. 😊

    Monika87, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ