X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Od starania do zniechęcenia
Odpowiedz

Od starania do zniechęcenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 1 lipca 2018, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchidea90 wrote:
    Domu nie wybuduję ale rozwój osobisty czemu nie. Zawsze to dobry początek może postawie na edukację

    Ha ha to sa takie maksymalne plany. Chce zrealizować chociaż jedno z tych. Ale spróbować mogę każdego. A może mi się coś przestawi w głowie i wpaddne na jakiś genialny pomysł na zapełnienie kilku lat życia. ;-)
    Można się spełniać w różnych dziedzinach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 02:02

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ