X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Od starania do zniechęcenia
Odpowiedz

Od starania do zniechęcenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Zapraszam wszystkie staraczki te długoterminowe jak i krótkie które mają problemy, uczucie że im dłużej trwa czekanie na upragnione dwie kreski tym szansę maleją razem z naszym zapałem.

  • Mia9292 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zakończyłam swój cykl... i jednocześnie rozpoczęłam nowy :< i jak tu mieć zapał na nowy jak ciągle nie wychodzi :( ale nadzieję trzeba mieć :)

    Agata
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia.

    Mia9292 jak długo się staracie? Wszystko u Was ok zdrowotnie?

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, no nie ukrywam, że mnie zapał powoli opada. Niby są we mnie jakieś resztki motywacji, bo ciężko mi odpuścić tak zupełnie, ale niestety jest to już bardziej mus niż przyjemność...

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    cześć dziewczyny, no nie ukrywam, że mnie zapał powoli opada. Niby są we mnie jakieś resztki motywacji, bo ciężko mi odpuścić tak zupełnie, ale niestety jest to już bardziej mus niż przyjemność...

    Powiem tak uwielbiam sex i mogę to robić o każdej porze dnia i nocy. Do tej pory starałam się nie robić z starań cyrków tylko czysta spontaniczność. Ale właśnie zaczynam czuć mus. I boje się już co będzie dalej.

  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mahda-mbc z jakim problemem się zmagacie? Widzę że u Was już prawie rok. U Nas 8cs.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchidea90 wrote:
    Mahda-mbc z jakim problemem się zmagacie? Widzę że u Was już prawie rok. U Nas 8cs.
    Ja też lubie seks, dlatego presja każdorazowego kończenia we mnie trochę mnie drażni ;)

    ja mam shbg 7.6 przy normie 70-90 co powoduje, że testosteron (mimo tego, że w 3dc wyszedł 0.11) nie jest wiązany, a tym samym androgeny też nie do końca dobrze przędą.
    Mąż przebadany - u niego jest ok.
    Badania, które pokazały problem, to: shbg, dheas, androstendion, 17-oh-progesteron zrobione w 3dc
    To jest mój 4cs po diagnozie, w sumie 11 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 20:20

    Orchidea90 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:34

    Orchidea90, Orchidea90 lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    A ja Wam powiem dziewczyny że u mnie na tym etapie odwrotnie. Z każdym nieudanym cyklem więcej wiem i zapał jest większy. I po prostu wiem że idę do przodu. Na początku w ciemno , ladowalam clo i liczyłam na cud. Potem doszły badania, histeroskopia i zmiana lekarza. Z każdym miesiącem szłam i idę do przodu. Od braku owulacji, przez biochemiczna, do torbieli. Ale coś idzie do przodu, a ja zabieram wiedzę. Powiem Wam że po około 10cyklach , jest szansa że będę miała owulacje. Bo miałam może jakieś 2do tej pory...I ta iskierka nadzieji daje takiego kopa. Że aż się chce. Wiem że nie jest powiedziane że mi pęknie po zastrzyku, że znajdę w ciążę. Narazie się nie napalam bo jest teraz ciężko okres ...Ale wierzę i nie tracę nadzieji czego i Wam życzę. Nie rezygnujcie , nawet jakby ta Wasza droga była usłana kolcami.

    Multiwitamina zainteresowałas mnie temat owulacji biochemicznej? Możesz zgłębić temat?
    Od jak dawna bierzesz ovarin? Widzisz efekty? Też biorę ale dopiero pierwszy cykl

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Badania, które pokazały problem, to: shbg, dheas, androstendion, 17-oh-progesteron zrobione w 3dc
    To jest mój 4cs po diagnozie, w sumie 11 :)

    Dlaczego lekarz zlecił Ci te badania? Badania się już od początku ale twoich rzeczy mi jeszcze nie dał gin.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:34

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa, najpierw jest ekscytacja, potem sie czlowiek troche martwi, dalej panikuje, placze, wscieka sie... a na koniec przychodzi taki stan, ze juz nie wiem czy sie staram bo chce dzieci, czy po prostu jestem uparta i juz sie przyzwyczailam ;)
    Fajnie by bylo sie bzykac kiedy sie chce a nie musi. Zeby sie w ogole chcialo (lub moglo).
    Albo zeby maz zagladal do sypialni w nadziei, ze jeszcze NIE spie.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchidea90 wrote:
    Dlaczego lekarz zlecił Ci te badania? Badania się już od początku ale twoich rzeczy mi jeszcze nie dał gin.

    On to daje każdej starającej się na start, wg niego zbadanie androgenów, krzywej cukrowej i insulinowej 3pkt to podstawa.
    Ja wcześniej nie byłam u gina, bo 6 cykli staraliśmy się tak po prostu, poszłam w 7cs, do 8 cs musiałam czekać możliwość zrobienia badań, bo muszą być w 3-4dc potem trzeba czekać na wyniki, omówienie, leki i zeszło.

    Oto moje badania, które dostałam po 1 wizycie:
    tsh, ft3, ft4 (to akurat miałam, ale gdybym nie miała, to by mi zlecił)
    ASPAT
    ALAT
    kreatynina
    prolaktyna
    testosteron
    shbg
    androstendion
    dheas 17-0H-progesteron
    krzywa cukrowa 3 pkt
    krzywa insulinowa 3 pkt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 21:32

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się czasami też już nie chce. Ale daliśmy sobie termin ostateczny do końca roku a potem zmienimy zainteresowania.
    Ale z miesiąca na miesiąc jakoś coraz mniej mi się chce.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ale daliśmy sobie termin ostateczny do końca roku a potem zmienimy zainteresowania.

    Co masz na myśli zmieniając zainteresowania? Może mnie już trzeba zmiany zainteresowania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 22:06

  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 czy ja dobrze widzę 50 CS? Ile to już lat? Jezu jak dajesz radę? Weteranka z Ciebie. Opowiedz gdzie u Was jest problem.

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchidea haha no piaty zaczynam ;) U mnie PCO, maz slaba morfologia. Problem w tym, ze mieszkamy w UK a tu sie strasznie grzebia ze wszystkim.
    Nam robili badania dopiero po 1,5 roku staran, choc jestesmy po 30.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Orchidea haha no piaty zaczynam ;) U mnie PCO, maz slaba morfologia. Problem w tym, ze mieszkamy w UK a tu sie strasznie grzebia ze wszystkim.
    Nam robili badania dopiero po 1,5 roku staran, choc jestesmy po 30.

    Witaj, to tempo mają nieźle. Trzeba ich tam gibic. Wierzę że i tobie się uda ☺️

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchidea90 wrote:
    Co masz na myśli zmieniając zainteresowania? Może mnie już trzeba zmiany zainteresowania

    Troszkę więcej zaczne pracować i będziemy budować dom wcześniej niż planowaliśmy.
    Dodatków wezmę się w końcu za doktorat i jakiś rozwój zawodowy.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Orchidea90 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 1 lipca 2018, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Troszkę więcej zaczne pracować i będziemy budować dom wcześniej niż planowaliśmy.
    Dodatków wezmę się w końcu za doktorat i jakiś rozwój zawodowy.

    Domu nie wybuduję ale rozwój osobisty czemu nie. Zawsze to dobry początek może postawie na edukację

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 00:31

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ