X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Odwracacze uwagi"
Odpowiedz

"Odwracacze uwagi"

Oceń ten wątek:
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 22 września 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomaga jak sobie wmawiam jakieś powody, dla których tym razem na pewno się nie uda. Wtedy się nie stresuję tylko spokojnie czekam na okres.
    Przy pierwszym dziecku w pierwszym cyklu starań strasznie się denerwowałam, doszukiwałam się objawów, do końca mierzyłam tempkę, po tygodniu robiłam już pierwszy test i ostatecznie nic z tego nie wyszło. W szczęśliwym cyklu, pokłóciłam się z mężem w wg mnie najbardziej płodny dzień (i z seksu nici), uznałam więc, że miesiąc zmarnowany i się wyluzowałam. Niebawem okazało się, że się udało :-P

    LouLou, Nusia, mycha28 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seks i kolezanki. Tzn. te dwie rzeczy osobno, oczywiscie! (lol)
    :-D

    LouLou, nutka, MalutkaEve, mycha28 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 września 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znając mojego misia pewnie by się nie obraził ..na dodatkowe atrakcje :D
    Ale od ślubu zawsze powtarza..no cóż podpisałem cyrograf więc trzeba się skupić na jednej .... :D
    Ja próbuję nie myśleć ....ale jakoś nie idzie - zawsze się zastanawiam czy trafimy w odpowiedni moment- niestety u nas jest trudno o serduszkowanie co drugi dzień ze względu na pracę miśka...
    No ale może się uda..martwimy sie tylko bo michał w ciągu roku strac prace- redukcja etatów tydzień przed urlopem sie dowiedział...
    Ostatnio wszystko pod górkę :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • LouLou Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 23 września 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety stres nam nie pomaga w lepieniu dzidziusiów... Gdybysmy w innej rzeczywistości żyli... Ale trzeba sie zmierzyc z rzeczywistością i życ jakoś, bo inaczej to tylko do grobu sie polozyć. Staram sie szukać poztytwów, pomimo... :) Teraz jest poniedziałek, nowy tydzień pracy przed nami - troche głowę odciąży od problemow osobistych :)

    Milego dnia dziewczyny :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 23 września 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz mam szansę na nie myślenie o dzidzi, bo przeprowadzka na początek października się szykuje;) I to taka mega poważna, bo do własnego mieszkanka, które trzeba pięknie urządzić!;) No i dużo o tym myślę, teraz też do końca tygodnia muszę złożyć pracę lic i oddać w dziekanacie, więc cały tydzień szalony będzie.;) Pozdrawiam!;)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Seks i kolezanki. Tzn. te dwie rzeczy osobno, oczywiscie! (lol)
    :-D

    jeśli seks to tylko dla przyjemności a nie po płodne pukają do drzwi, a jak koleżanki to tylko takie które sie nie staraja i nie maja dzieci - żeby nie kusić tematów :)

    moja propozycja to seriale...zawsze jesienno-zimową porą zapuszczamy swoje ulubione i jedziemy z koksem :)

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 23 września 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seriale są dobre, ale jak za dużo to człowiek nie nadąża :P
    Mi w tym miesiącu w dzień spodziewanej owulacji drzwi będą wymieniać, więć mój M będzie miał pół dnia wolnego, odpocznie, może akurat się będzie bardziej wypoczęty i się uda :D
    Trzeba wierzyć w cuda!
    A jeszcze w środę idę do Pana doktora, zobaczymy co mi powie :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • LouLou Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 24 września 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak :) Najlepiej nie prowokować tematów i nie myślec za duzo, bo wtedy robi sie stres i spięcie. Ja swojemu mężowi w tym miesiącu nie powiem, że mamy akurat owulację, bo zauważyłam, że on sie wtedy bardziej spina jak wie, że to ważny dzien. Panów tez musimy oszczędzac i dbac o nic, bo bez nich nie da rady :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to nie da rady :) my tu na forum mamy swój wibrator hand made in vitro :D

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 24 września 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Mi w tym miesiącu w dzień spodziewanej owulacji drzwi będą wymieniać, więć mój M będzie miał pół dnia wolnego, odpocznie, może akurat się będzie bardziej wypoczęty i się uda :D
    Trzeba wierzyć w cuda!


    No i D*pa, Pan zamówił złe drzwi, przestałam wierzyć w cuda, jak jedno się zepsuło, to i reszta poleci.

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    No i D*pa, Pan zamówił złe drzwi, przestałam wierzyć w cuda, jak jedno się zepsuło, to i reszta poleci.


    spokojnie, może nie będzie tak źle :) głowa do góry :)
    a złe drzwi to częsta sprawa, też to kiedyś przerabiałam :)

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 24 września 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan, nie wpisał, że ma być wzór, i zamówił czyste, i znowu trzy tygodnie czekania.
    Tak mnie to zbiło wszystko, i od razu czarne myśli.
    Zazwyczaj jak mam owulację to jest coś nie tak, coś się chrzani

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • LouLou Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 25 września 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    jak to nie da rady :) my tu na forum mamy swój wibrator hand made in vitro :D

    O matko!!! :D :D :D Ktos nam jednak musi dać ziarenko - nawet anonimowo ;)

  • LouLou Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 25 września 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Pan, nie wpisał, że ma być wzór, i zamówił czyste, i znowu trzy tygodnie czekania.
    Tak mnie to zbiło wszystko, i od razu czarne myśli.
    Zazwyczaj jak mam owulację to jest coś nie tak, coś się chrzani

    Znam to.... Jakis termin naukowy powinien na to być wymyslony - złośliwość komórki jajowej, albo cos innego ;) Mnie zazwyczaj dzieje sie cos w pracy, abo mojemu męzowi... Jest stres, cieżko sie wyluzować i nie mamy po prostu siły na sex. Albo jakieś inne zdarzenie losowe sie przydarza... Ale wiele z moich koleżanek zaszło w ciąze wcale nie w dzien przewidzianej owulacji. Mimo, iz wcale płodne nie były. Więc tak na prawde nie ma reguły. wszystko sie może zdarzyć, ja staram sie w to wierzyć :) Przesyłam buziaki :* - nie martw sie.

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 25 września 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam u Pana doktora, teraz czekam na wyniki badań i USG (ma być niedługo po miesiączce) i zobaczmy co mi powie, tak na pierwszy rzut oka wszystko jest dobrze, mamy się starać bez wspomagaczy, reszta się okaże po wizycie z wynikami :)

    Pierwszy raz u niego byłam, i bardzo miły młody przystojny Pan, aż się chce iść na ponowną wizytę.

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • wyspa Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 25 września 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu miało być o odciągaczach uwagi, a nie o przystojnych doktorach i badaniach ;) Ja ostatnio zaczęłam ćwiczyć żeby nie zardzewieć ;) a inne odciągacze to praca, język obcy, urządzanie/przestawianie wciąż na nowo czegoś w mieszkaniu. Chociaż czasem moje myśli same kierują się w kierunku kącika maluszka..

    wyspa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem staramy sie od dwoch miesiecy. wczesniej bylam operowana na endometrioze. I wiecie jak to jest, stres przed szpitalem, jak przebiegnie operacja a potem spokoj...moze tak sie wydawać. Tydzien temu bylam u lekarza, powiedzial ze byc moze to ciaza, wiec sie ucieszylam. I co? dzisiaj okres. Znowu zalamka. Kazdy mowi ze sie uda, ze mam nie myslec ale tak sie nie da. Mysli sie nie oszuka, serca tymbardziej tez.Nawet nie mam tak zabardzo z kim o tym pogadac,maz w pracy 120 km ode mnie, ja sama w domu. Nie wiem jak odreagowac, prosze o jakas rade.

    pozdrawiam WAS kobietki.

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 26 września 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa miesiące starań to BARDZO krótko, nie stresuj się nie czytaj, po prostu róbcie swoje, statystyczna Polska para stara się o dziecko od 3 do 6 miesięcy, nie masz się czym przejmować, bo jeszcze jest stanowczo za wcześnie, dziecko to nie jest hop siup i masz :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 26 września 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyspa wrote:
    Tu miało być o odciągaczach uwagi, a nie o przystojnych doktorach i badaniach ;) Ja ostatnio zaczęłam ćwiczyć żeby nie zardzewieć ;) a inne odciągacze to praca, język obcy, urządzanie/przestawianie wciąż na nowo czegoś w mieszkaniu. Chociaż czasem moje myśli same kierują się w kierunku kącika maluszka..

    Akurat przystojni lekarze mogą odwócić uwagę, albo chociaż poprawić humor :)

    MalutkaEve, Elinn lubią tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zaczne cwiczyc ablo jakas dobra ksiazke sobie pykne zeby sie troche odciac....albo muzyka. ;)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ