X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Odwracacze uwagi"
Odpowiedz

"Odwracacze uwagi"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może jakiś dobry film :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Film?? tez dobry pomysł....ale samemu tak??? maz daleko ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze pare serduszek MalutkaEve. Tez sie staracie...

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 26 września 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam serial Devious Maids :)
    dostępny jedynie online.

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki rewelka ;) oby sie udalo:P

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 26 września 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze coś wymyślę, a to ciasto, a to TV, a to sprzątanie domu od A do Z, a to przemeblowanie. Ostatnio malowałam meblei do Ikei pojechalismy na caly dzien. Zakupy to chyba najlepsza odskocznia od staran!!! No i spotkania ze znajomymi, ktorzy albo dzieci nie maja albo którzy o nie sie nie starają. Wyjsc, wybawic sie i wrócic do domu nad ranem to najskuteczniejszy odpychacz od myslenia!

    biedronka1982, gruszeczka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yyy nie wiem czy to związane mocno ale zaczynam za dwa tygodnie studia podyplomowe, żeby skupić się na czymś innym niż badania, planowanie bardziej płodnego jedzenia itp. A żeby zabić czas oczekiwania na kolejny test oglądam seriale w oryginale - najczęściej rosyjskie (przy okazji może podszlifuję języki :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 26 września 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amaranta wrote:
    A żeby zabić czas oczekiwania na kolejny test oglądam seriale w oryginale - najczęściej rosyjskie (przy okazji może podszlifuję języki :)
    a po co ci rosyjski?

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 27 września 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosyjski to język przyszłości, znam kilka osób które go znają bardzo dobrze, i teraz dzięki temu nieźle zarabiają :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w zasadzie sprzataniem tez mozna sie oderwac. my z mezem wykanczamy teraz nasz nowy domek. tez latam i ogarniam a do wprowadzki juz coraz blizej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Rosyjski to język przyszłości, znam kilka osób które go znają bardzo dobrze, i teraz dzięki temu nieźle zarabiają :)


    Ja tam nie znam nikogo kto by się dorobił na rosyjskim, w mojej pracy potrzebny jest niemiecki (znam na tyle podstawy żeby jako tako się dogadać), ale, rosyjski jest taki pociągający... Zresztą jakoś tak ciągnie mnie na wschód... Marzy mi się podróż do Sankt Petersburga, albo wycieczka koleja transyberyjską...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2013, 13:18

    jeju lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosja to ostatnie miejsce na Ziemi gdzie chcialabym pojechac. dosyc ze zimno to jeszcze taki dziwny ustroj. cos powiesz nie tak i zaraz cie zamykaja.

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 27 września 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znalazłam coś pomiędzy kursem języka a studiami dyplomowymi ;) Zapisałam się na uniwerek otwarty na jakieś dziwne kursy typu 'gry w bliskich związkach' albo 'ABC pomocy psychologicznej'. Ogólnorozwojowo, za bardzo przyzwoitą kasę no i zajęcie jest :D

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula23 wrote:
    Rosja to ostatnie miejsce na Ziemi gdzie chcialabym pojechac. dosyc ze zimno to jeszcze taki dziwny ustroj. cos powiesz nie tak i zaraz cie zamykaja.

    Oj Anula, ja bym tam nie jechała ustrój obalać tylko zwiedzać... ;)

    Celia, Bardzo ciekawa to podyplomówka/kurs. Na pewno poszerzy wiedzę, jeżeli interesujesz się psychologią...

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 27 września 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój sposób to seriale, filmy, gry - potrafie sie wciagnać :D , pozatym mały piesek i juz kompletnie nie ma na nic czasu a tym bardziej na myślenie o dzidzi :D

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • LouLou Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 1 października 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seriale są najlepsze - polecam House od Cards - dostepny online :) Utonęłam w nim :)

    A co do rosyjskiego, to jezyk przyszłości - oni bardzo wiele wydaja a w naszym kraju pieniędzy. To jeden z najbogatszych krajów na świecie. Zalezy oczywiscie co chce sie robic w przyszłości, gdzie mieszkać etc. Good choice! :)

    jeju lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gotowanie, sprzatanie, zakupy, cokolwiek, byle sie czyms zajac. No wiec idzze babo wreszcie do garow, a nie w kolko na owu klikasz! To ja sama siebie opieprzam. Poczatki schizofrenii, moje gratulacje! :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2013, 14:30

  • gruszeczka Koleżanka
    Postów: 33 25

    Wysłany: 1 października 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja również jestem nowa :) wkoncu sie odważylam i założyłam konto :) wiecie co mi pomaga? wcinanie czekolady popijajac winkiem, taka moja forma relaksu :)

    LouLou, Amaranta lubią tę wiadomość

    56527f49bcba1126144d658d2aa40a2f.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 1 października 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LouLou wrote:
    Seriale są najlepsze - polecam House od Cards - dostepny online :) Utonęłam w nim :)

    A co do rosyjskiego, to jezyk przyszłości - oni bardzo wiele wydaja a w naszym kraju pieniędzy. To jeden z najbogatszych krajów na świecie. Zalezy oczywiscie co chce sie robic w przyszłości, gdzie mieszkać etc. Good choice! :)

    House of cards!! Ten serial rządzi :) Nie mogę się doczekać następnego sezonu. Ja zawsze kiedy nie mogę spać w nocy siedzę i oglądam zagraniczne seriale. Mogę coś polecić :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adka, uwielbiam ten serial :)
    A widziałas Homeland? też wymiata :D

    adk_1989 lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ