Forum Starając się - ogólne OLEJ Z WIESIOLKA
Odpowiedz

OLEJ Z WIESIOLKA

Oceń ten wątek:
  • Lechaim Nowa

Wysłany: 24 października 2018, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a kiedy można zauważyć efekty? Niby piszą, że trzeba czekać 2-3 miesiące. Czy to możliwe, że może zacząć działać po 10 dniach? Serdecznie pozdrawiam!

• pap86 Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiolek w sporych dawkach dziala od razu! Wcale nie po kilku mscach :) ja jak zaczynalam na poczatlu cyklu to w dni plodne mnie juz zalewalo.

Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2018, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też stosuję wiesiołek :) W tym cyklu zaczęłam, biorę po jednej łyżce, bo mam wersję płynną, póki co nie zauważyłam rezultatów, od @ będę dalej stosować, zobaczymy.

• HelaHela Znajoma

Wysłany: 28 października 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Dziewczyny piszecie, ze bierzecie 1,2,3 tabletki... Ale ile mg trzeba brac?
    Bylam dzis w aptece, mowie, ze chce wiesiolek a babka sie pyta ile mg. No i zglupialam. Maja 500 i 1000. Ile najlepiej mg brac? Czy to zalezy od organizmu i trzeba sobie samemu dopasowac?
    Ja biorę 3 razy dziennie po 2 tabletki 500
    Czyli jak tabletka jest 1000 to wystarczy 3 razy dziennie po 1 tabletce.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego