Forum Starając się - ogólne OLEJ Z WIESIOLKA
Odpowiedz

OLEJ Z WIESIOLKA

Oceń ten wątek:
  • Lechaim Nowa

Wysłany: 24 października 2018, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a kiedy można zauważyć efekty? Niby piszą, że trzeba czekać 2-3 miesiące. Czy to możliwe, że może zacząć działać po 10 dniach? Serdecznie pozdrawiam!

• pap86 Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiolek w sporych dawkach dziala od razu! Wcale nie po kilku mscach :) ja jak zaczynalam na poczatlu cyklu to w dni plodne mnie juz zalewalo.

Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2018, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też stosuję wiesiołek :) W tym cyklu zaczęłam, biorę po jednej łyżce, bo mam wersję płynną, póki co nie zauważyłam rezultatów, od @ będę dalej stosować, zobaczymy.

• HelaHela Znajoma

Wysłany: 28 października 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Dziewczyny piszecie, ze bierzecie 1,2,3 tabletki... Ale ile mg trzeba brac?
    Bylam dzis w aptece, mowie, ze chce wiesiolek a babka sie pyta ile mg. No i zglupialam. Maja 500 i 1000. Ile najlepiej mg brac? Czy to zalezy od organizmu i trzeba sobie samemu dopasowac?
    Ja biorę 3 razy dziennie po 2 tabletki 500
    Czyli jak tabletka jest 1000 to wystarczy 3 razy dziennie po 1 tabletce.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego