X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OLEJ Z WIESIOLKA
Odpowiedz

OLEJ Z WIESIOLKA

Oceń ten wątek:
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, a ja w poprzednim cyklu pierwszy razbrałam wiesiołka i sluzu miałam mniej niz normalnie. W tym cyklu dam mu jeszcze szanse, zobaczymy.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiakasia11 wrote:
    Kurde, a ja w poprzednim cyklu pierwszy razbrałam wiesiołka i sluzu miałam mniej niz normalnie. W tym cyklu dam mu jeszcze szanse, zobaczymy.

    Widzisz a mi przy pierwszym cyklu zadziałał. Zwykle miałam śluz płodny ale nie był aż tak rozciągliwy. Wzięłam wiesiołek bo w poprzednim cyklu w ogóle nie miałam śluzu płodnego. Postanowiłam więc wypróbować zachwalany wiesiołek i był to strzał w dziesiątkę.
    A jaką dawkę brałaś? Może trzeba zwiększyć, żeby był efekt?

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 14 lutego 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam 1 raz dziennie 2 tabletki, a w tym cyklu biore 1 rano i 1 wieczorem. A ty ile bierzesz?

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiakasia11 wrote:
    Brałam 1 raz dziennie 2 tabletki, a w tym cyklu biore 1 rano i 1 wieczorem. A ty ile bierzesz?

    Na początku cyklu brałam tylko jedną tabletkę a od 5dc brałem dwie - jedną rano i jedną wieczorem. Tabletka ma 500 mg oleju z wiesiołka.

    Sprawdź jaką zawartość oleju z wiesiołka mają tabletki, które bierzesz. Możesz też spróbować zwiększyć trochę dawkę. Niektóre dziewczyny biorą aż 5 tabletek dziennie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 13:54

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Aneczka131 Koleżanka
    Postów: 94 15

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    u nas HSG ostatnią deską ratunku :) i niech ta @ przychodzi :) w tym cyklu jakoś po owulacji mam dużo kremowego śluzu.....
    Napewno wszystko wyjdzie w porzadku HSG jest do przeżycia wiec nic sie nie mart. A u mnie śluzu jak nie było tak nie ma

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    Aneczka

    "W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca."
    b9f0d9e2f3606e20eb99569052284c0c.png
    Kalendarz ciąży BellyB
  • niunka881 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 lutego 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używam drugi cykl, z firmy GAL 150 kap i widze różnice w śluzie :) także polecam :)

    200807123338.png

    od-naszego-slubu-minelo-juz.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczęłam używać wiesiołka wczoraj, kupiłam w płynie, smak do zniesienia, w aptece poinformowano mnie, że w płynie lepszy bo szybciej się wchłania

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak wygląda cenowo wiesiołek w płynie?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny brałyście wiesiołek same z siebie, czy z zalecenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 19:27

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego wiesiołek można przyjmować jedynie do owulacji? Bo nie mogę się nigdzie dokopać do tej informacji :(

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 19:27

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, Bluberry!!! :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam Oeparol Femina, zawiera olej z wiesiołka i olej lniany. Za tani nie był, 33 zł za 60 kaps, gdzie trzeba brać po 5 kaps dziennie. Zobaczymy, czy będzie jakaś różnica. Posłucham Was i będę brać tylko do owulacji.

    Magda lena lubi tę wiadomość

  • Kaszka Przyjaciółka
    Postów: 107 101

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam z apteo, 60 tabletek za 14 zł i właśnie się zastanawiam czy brać 1 czy 2 dziennie

    ckaiflw1xmxjuufc.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten olej jednak działa.. do owu dwa-trzy dni, a ja już dziś bardzo rozciągliwy śluz. Takiego to jeszcze nie widziałam :)

    Magda lena lubi tę wiadomość

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!
    Mnie wiesiołek, a raczej jego działanie wbiło w ziemię ;)
    Kupiłam kapsułki GAL na początku kwietnia(tego roku oczywiście). Liczyłam na poprawę kondycji cery, dlatego był to przypadkowy dzień cyklu, ale jego początek.Kapsułki brałam do terminu kolejnej miesiączki, która już nie nadeszła. Test ciążowy zrobiony "dla żartu" wyszedł pozytywny.
    Na ciążę czekałam od czerwca 2013. Od tamtej pory nie stosowaliśmy zabezpieczeń, stosowałam różne metody: ziółka, wyliczenia, obliczenia ;) Zużywałam pełne reklamówki testów. A co miesiąc miałam wszystkie objawy ciążowe, tak bardzo chciałam w niej być. Totalna jazda. Lekarza nie odwiedzałam, było jeszcze wcześnie. Chciałam polegać na naturze.
    Po ok roku z hakiem zaniechałam wszystkiego.Porzuciłam ovufriend. Miałam dość tych stresów.Zajęłam się czym innym. Nie myślałam o ciąży w ogóle, wręcz uznałam, że to fatalny czas na powiększanie rodziny. Zmieniły mi się priorytety. Jednak dalej nie zabezpieczaliśmy się. Tak naprawdę nie wierzyłam, że się uda dopóki nie pójdę do lekarza. Byłam pewna swojej teorii, aż na mojej drodze pojawił się ON - wiesiołek!

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszka wrote:
    ja kupiłam z apteo, 60 tabletek za 14 zł i właśnie się zastanawiam czy brać 1 czy 2 dziennie

    Najlepiej 2 rano i 2 wieczorem :)

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    cześć dziewczyny!
    Mnie wiesiołek, a raczej jego działanie wbiło w ziemię ;)
    Kupiłam kapsułki GAL na początku kwietnia(tego roku oczywiście). Liczyłam na poprawę kondycji cery, dlatego był to przypadkowy dzień cyklu, ale jego początek.Kapsułki brałam do terminu kolejnej miesiączki, która już nie nadeszła. Test ciążowy zrobiony "dla żartu" wyszedł pozytywny.
    Na ciążę czekałam od czerwca 2013. Od tamtej pory nie stosowaliśmy zabezpieczeń, stosowałam różne metody: ziółka, wyliczenia, obliczenia ;) Zużywałam pełne reklamówki testów. A co miesiąc miałam wszystkie objawy ciążowe, tak bardzo chciałam w niej być. Totalna jazda. Lekarza nie odwiedzałam, było jeszcze wcześnie. Chciałam polegać na naturze.
    Po ok roku z hakiem zaniechałam wszystkiego.Porzuciłam ovufriend. Miałam dość tych stresów.Zajęłam się czym innym. Nie myślałam o ciąży w ogóle, wręcz uznałam, że to fatalny czas na powiększanie rodziny. Zmieniły mi się priorytety. Jednak dalej nie zabezpieczaliśmy się. Tak naprawdę nie wierzyłam, że się uda dopóki nie pójdę do lekarza. Byłam pewna swojej teorii, aż na mojej drodze pojawił się ON - wiesiołek!
    Marti wielkie gratulacje!!
    Dajesz nadzieję nam wszystkim, że jednak się uda. Ja co prawda na cud od razu po wiesiołku nie liczę, ale czytałam wiele wpisów o zaciążeniu po wiesiołku, jak i po obniżeniu TSH. A ja stosuję jedno i drugie.
    Jeszcze raz gratulacje!! Dużo zdrówka życzę :)

    Martii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z wiesiołkiem- kto wie, kto wie...

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ