X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ORGAZM.. czyli trochę na temat i trochę nie na temat
Odpowiedz

ORGAZM.. czyli trochę na temat i trochę nie na temat

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_nia, a na to polecam samozadowalanie się:) im częściej ty to robisz to nie dość, że z nim dłużej wytrzymasz,to sama masz ochotę na więcej.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    powiem Wam,że zgadzam się tu z jedną opinią otóż wczoraj z mężem jednocześnie doszliśmy i prawie nic ze mnie jeszcze nie wyciekło! a bywało że od razu wylatywało :O
    żele polecam feminium :)
    wibratorki my mamy dwa ale tylko jednego lubię :P oczywiście mąż mnie namawiał z rok ;p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może "mało wylatywać" z dwóch powodów:
    1. skurcze orgazmu zasysają nasienie w głąb macicy
    2. Podczas silnego podniecenia wejście do pochwy bardzo sie rozpulchnia, pogrubia tworząc obręcz mocno obejmująca penisa i która ma za zadanie właśnie nie wypuszczać nasienia ze środka.
    tak to natura sprytnie zrobiła, wszystko to po to by zapewnić poczęcie.

    Agnieszka GreenApple, ilenka lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Może "mało wylatywać" z dwóch powodów:
    1. skurcze orgazmu zasysają nasienie w głąb macicy
    2. Podczas silnego podniecenia wejście do pochwy bardzo sie rozpulchnia, pogrubia tworząc obręcz mocno obejmująca penisa i która ma za zadanie właśnie nie wypuszczać nasienia ze środka.
    tak to natura sprytnie zrobiła, wszystko to po to by zapewnić poczęcie.

    więc pewnie stąd to podejrzenie, że orgazm pomaga zajść w ciążę;)

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2. Podczas silnego podniecenia wejście do pochwy bardzo sie rozpulchnia, pogrubia tworząc obręcz mocno obejmująca penisa i która ma za zadanie właśnie nie wypuszczać nasienia ze środka.
    tak to natura sprytnie zrobiła, wszystko to po to by zapewnić poczęcie.


    Tak jest! Zgadzam się wszelkimi członkami z tym stwierdzeniem! :D

    My na początku znajomości, to wszędzie - najczęściej w samochodzie, gdzieś w lesie, na spacerze, w dzień, w nocy. Wszędzie się dało :)

    Potem przyszedł czas, że bardzo rzadko, najczęściej tylko w łózku. Jakoś tak wszystko osłabło, nawet chyba 2 lata to trwało.

    A teraz znów mamy odrodzenie :) I planowanie dzieci i wogóle to że znów się do siebie zbliżyliśmy, pomogło.
    I z orgazmem jest łatwiej, jak się pomiędzy nami znów polepszyło :)

    Ja teraz np wpisuje <3 tu na ovu i mu pokazuje w dzień, że na wieczór wpisałam :D I działa :D

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My durexa rzadko uzywamy w zasadzie tylko aby ulatwic wejscie. A niby na tej tubce napisane jest ze nie zawiera srodkow plemnikobojczych... sama juz nie wiem.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    //

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 12:57

    ilenka lubi tę wiadomość

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 22 listopada 2023, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ze swoim partnerem od ponad półtorej roku.
    Od samego początku nasze współżycie nie wyglądało tak jak w każdym normalnym związku. Mówi się, że na początku ludzie są sobą zafascynowani, potrafią kochać się codziennie nawet kilka razy w ciągu dnia, u nas nigdy tak nie było.
    Co robić?

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 22 listopada 2023, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodów może być wiele:
    stres
    brak witamin
    problem z potencją. Możesz tego nie dostrzegać ale on może za każdym razem się stresuje, ze penis nie bedzie pracował tak jak do niego to należy.
    Proponowałbym wprowadzenie urozmaiceń tak jak osoba powyżej opisuje. Czyli zabawek erotycznych, ubrań erotycznych. Możesz ewentualnie sprobować na swoim ukochanym takiego środka jak Sex elixir. Czyli hiszpanska mucha

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 89 1

    Wysłany: 23 listopada 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem autorka. Ale ciekawi mnie jedno. Czy hiszpańska mucha działa równiez na meżćzyzn? Bo mamy sex elixir i faktycznie jest świetny :) Ale używałam do tej pory jedynie na sobie bo byłam pewna,ze działa tylko na kobiety.

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 25 stycznia, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, mam takie pytanie.
    Chcę kupić dziewczynie prezent, ale nie wiem co byłoby lepsze.
    Pingwinek, którego każdy chwali i ma naprawdę bardzo dużo opinii, czy lepiej satisfyer curvy 2+, który ma więcej funkcji? Który wybór byłby lepszy? Dodam, ze planuje zamówienie w sieci https://redarena.pl/akcesoria-erotyczne
    Proszę o pomoc!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 12:29

  • Junjul Autorytet
    Postów: 547 572

    Wysłany: 28 stycznia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze nie polecam tego zachwalanego pingwinka, dużo lepiej kupić zwykły wibrator albo króliczka. Wiem, że te typu pingwinek maja dużo zwolenniczek, ale mnie to zwyczajnie boli nawet na minimalnych ustawieniach i wcale nie daje lepszych orgazmów 🤷 widocznie kwestia indywidualna, mi mąż kupił i jest to zdecydowanie nietrafiony prezent.

    Sama z orgazmami nie mam problemów, praktycznie mam za każdym razem a nawet dwa się zdarzają. Co nie znaczy że kocham seks, często mi się nie chcę bo szkoda mi czasu którego mam mało przy dwójce dzieci i mąż narzeka 😄 w każdym razie nie można czekać aż orgazm magicznie sam się pojawi bez stymulacji łechtaczki. Taki od samego stosunku zdarza się rzadko więc należy poprosić partnera albo samej sobie pomóc w trakcie... o można dojść razem co jest naprawdę pezyjamne. Dużo robo świadomość partnera jak działa kobieta i jego zaangażowanie, a przynajmniej nie przeszkadzanie, wiem że dużo facetów myśli że od samego za przeproszenie włożenia kobieta dojdzie a to mega słabe. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 09:53

    preg.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ