X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OTYŁE STARAJĄCE SIĘ
Odpowiedz

OTYŁE STARAJĄCE SIĘ

Oceń ten wątek:
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę, że się udało...to by był skandal na skalę krajową...już staraczki z ovu wyczerpały limit pomyłek testowych...czekam zatem na potwierdzenie tej cudownej wiadomości...będziecie miały doświadczenie i może jak się ładnie uśmiechniemy, to nam udzielicie wskazówek co i jak już zajdziemy w ciążę za jakiś czas;-) Co prawda jeden poród mam za sobą ale wówczas zachodziłam w ciążę to ważyłam 74 kg a jak rodziła 103-dużó ale cukrzycy żadnej nie miałam...teraz może być różnie...

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam jeden porod za soba zachodizlam z okol 60kg rodzilam z 82 :)

    eh ja watpie zeby sie potwierdzilo... to by chyba jkis cud byl... cud nad cudami! wole sie nie nakrecac, i przyjemnie zaskoczyc niz rozczarowac.... chociasz podswiadomie czuje ze najprawdopodobniej znowu biochemiczna... albo pozamaciczna bo cos jednak ten bok mnie boli... az troche za bardzo =/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra... jutro sinkam moj ostatni test :) nawet jesli owu byla w 23dc (bo lekki skok byl) to bedzie 12dpo i powinno cos byc widac... jesli jednak @ byla w 14dc to bedzie 21dpo!
    trzymajcie kciuki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta, i co? i co? Ja na razie po badaniu krwi, temperatura u mnie niższa niż wczoraj...czuję się jakbym za chwilę miała dostać @

  • Agamońka Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 22 lipca 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Cieszę się, że istnieje taki wątek. Też borykam się z otyłością - 10cm, aktualnie 96kg, ale było 112kg. :(
    Mnie lekarz powiedział, że jak schudnę to cykl się unormuje i owulacja wróci, ale on ma świadomość, że kobietą trudno schudnąć, w tym bardziej kobietą z pcos (którą jestem). Fajne podejście lekarza, bo wcześniej pani doktor stwierdziła: "najlepiej jeść i jeść, a mówić, że się od powietrza tyje!"
    Mam koleżankę, która też cierpi na otyłość, a dziś cieszy się 3 miesięcznym synkiem. Nam też się uda, zobaczycie!
    Puszysta - trzymam kciuksy mocno!!!

    "... coś mi mówi, że jeszcze wszystko będzie możliwe..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test mi kuzwa splaal figla.... nasisiualam a mocz doszedl do polowy i ni uja dalej... nawet sie kontrolna nie pokazala.... zostawilam go w lazience pojde zaraz zobacze moze cos ruszylo.... moj ostatni test.... to znak z niebios zeby just nie testowac i odpuscic... po 15 bede miala wyniki od lekarza.

    Joaa o ktorej bedziesz miala wyniki?

    Agamonka takiego lekarza to za wlosy i o kat biurka walnac..... nie wiem czemu niektorzy uwazaja ze my tylko zremy.... ja naprawde jem malo a i tak nie chudne... i jem zdrowo.... i co? i doooopaaaaa maryny...

    zly humor dzis mam przez ten test dziewczyny.... jeszcze sie mnie jakies mdlosci od tych upalow trzymaja i o...

    bylam w szpitalu na fizjoterapi wymeczyla mnie kobieta, noga teraz boli.... no ale cwiczyc trzeba.... za tydzien mam ciwczyc skakanie.. juz sie boje tego bolu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joaa wrote:
    Puszysta, i co? i co? Ja na razie po badaniu krwi, temperatura u mnie niższa niż wczoraj...czuję się jakbym za chwilę miała dostać @
    widze ze pesunelo ci ovu na inny dzien... i serduszko bylo...wiec trzymam kciukasy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec tak...znalazlam jeszcze jednego testa i skilam

    To jest moj test o czulosci 10 robiony 15dpo...
    http://www.countdowntopregnancy.com/res/img/user_files_hpt_gallery/resized/ctp-108510-1374490144.jpg?s=medium

    a to jest ten test z dzis o czulosci 50... dzisw jestem 21dpo
    http://www.countdowntopregnancy.com/res/img/user_files_hpt_gallery/resized/ctp-108510-1374490621.jpg?s=medium

    na upartego na tym drugim cos widac.... ehhhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki maja być o 17... Jezu już nie wytrzymam dłużej tego czekania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta, tak przesunęło mi się ovu ale to dlatego, że usunęłam jedną temperaturę :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi wyglada bardzoej ze wlasnie mialas owu w tym dniu co ci teraz ustawil program... tak mi bardziej tempki pasuja ale ja sie nie znam zbytnio

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh, odebrałam bete... niestety <0,1 :( :(
    więc nie ma szans na dzidzie :( :(... jejku, jak zobaczyłam wynik, to aż się popłakałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joaa wrote:
    ehhh, odebrałam bete... niestety <0,1 :( :(
    więc nie ma szans na dzidzie :( :(... jejku, jak zobaczyłam wynik, to aż się popłakałam
    Kochana bardzo mi przykro, ale nowy cykl to nowa nadzieja, pamietaj:), ile sie juz czasu starasz?i ile masz latek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez nic z tego, robilam wlasnie test czulosc 25 i negatywny a juz nawet na tym powinno cos wyjsc, a wiec w pełnym luziku z radlerkiem jabłkowym w rece czekam na zmorę @







    a w głośnikach:http://www.youtube.com/watch?v=DjN7TP357wk i http://www.youtube.com/watch?v=eTJPQ4TW4Jw tak na poprawe humorku:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wynik negatywny

    bedzie co bedzie. pielegniarka mnie troche nastraszyla bo te bole sa okropne.... dzis na zakupach jak podnioslam zgrzewke wody to myslalam ze zemdleje z bolu.... boli jak chodze jak zmieniam pozycje... jak leze z nogami podkulonymi to boli mniej....
    przypomina mi to bol wyrostka z tym ze duzo mocniejszy bo przy wyrostku tylko czulam rozpychanie i ciagniecie a teraz rozypach ciagnie kluje a jak chodze to tak kluje ze musze sie zgiac.

    Pielegniarka mowila ze moglo byc wczesne poronienie bez krwawienia i macica sie nie chce sama oczyscic albo pozamaciczna.... jutro sie dowiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joaa wrote:
    ehhh, odebrałam bete... niestety <0,1 :( :(
    więc nie ma szans na dzidzie :( :(... jejku, jak zobaczyłam wynik, to aż się popłakałam
    przykro mi kochana... w nastepnym cyklu serduszkuj co 2 dzien i napewno sie uda :)

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta ja Ci powiem, że lekarz kazał mi zrobić betę, by wykluczyć właśnie pozamaciczną ciążę. Jeśli beta jest do 40-50, to za mało i to świadczy o pozamacicznej...tylko w którym ja tygodniu byłam? Jaką ja wtedy miałam nadzieję i beta wyszła niestety wtedy 1...ale trzeba było wziąć się w garść i dalej pociągnąć nasz wózek doświadczeń.

    Testy są pozytywne, na pewno...a ból to odczucie indywidualne i nie wiadomo czy to rozciągające się więzadła, czy ciąża jajowodowa czy też czas wgryzania się zarodeczka w macicę...czekam do jutra na wiadomości z niepokojem...i trzymam kciuki za to, by było dobrze i okazało się, że ciąża rozwija się prawidłowo.

    Puszysta lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, Kochane jesteście :)
    Mam 31 lat i staramy się dopiero 4 cykle.
    A Wy?

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joaa wrote:
    ehhh, odebrałam bete... niestety <0,1 :( :(
    więc nie ma szans na dzidzie :( :(... jejku, jak zobaczyłam wynik, to aż się popłakałam
    Joaa przygoda na tym wątku się dopiero zaczyna a Ty chcesz już tak szybko nas opuścić i przenieść się na ciążowe? Buzi buzi...cierpliwości...my już ok. 6 lat działamy ;-)

    joaa lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak ja, 31 ale staramy się już oho ho...a na ovu moje cykle mają długości nawet ok.90 dni...z ovufriendem staramy się od października. Wpadłam tu na moment....na dłużej wejdę wieczorem, nieco później...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2013, 18:32

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ