X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OTYŁE STARAJĄCE SIĘ
Odpowiedz

OTYŁE STARAJĄCE SIĘ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 27 lat, obserwacje zaczęłam od czerwca tego roku, ale nie zabezpieczamy sie 5 lat juz i <3 kiedy chcieliśmy na pełnym luzie ale puki co nic z tego nie wyniklo:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Puszysta ja Ci powiem, że lekarz kazał mi zrobić betę, by wykluczyć właśnie pozamaciczną ciążę. Jeśli beta jest do 40-50, to za mało i to świadczy o pozamacicznej...tylko w którym ja tygodniu byłam? Jaką ja wtedy miałam nadzieję i beta wyszła niestety wtedy 1...ale trzeba było wziąć się w garść i dalej pociągnąć nasz wózek doświadczeń.

    Testy są pozytywne, na pewno...a ból to odczucie indywidualne i nie wiadomo czy to rozciągające się więzadła, czy ciąża jajowodowa czy też czas wgryzania się zarodeczka w macicę...czekam do jutra na wiadomości z niepokojem...i trzymam kciuki za to, by było dobrze i okazało się, że ciąża rozwija się prawidłowo.
    no ale test u nich z laboratorium wyszedl negatywnie... dam znac pewnie po poludniu dopiero bo lekarz przyjmnuje od 10 (w polsce 11) i pewnie bede musiala troszke poczekac bo miedzy pacjetami.


    ja mam 21 lat staramy sie od prawie 11 miesiecy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos mnie podkusiło i weszłam w wątek "w ciazy" i to był błąd bo az sie poplakalam.. kurde:( moj instynkt maciezynski sie budzi z coraz mocniejsza siła;((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj sie obudzil juz dawno, ryczec mi sie chce na widok wozkowm z dziecmi na miescie albo kobiet w ciazy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze tak nie mam, choć dziś (przed odebraniem wyników) byłam w hipermarkecie i uznałam, że dzieciaki są takie cudowne :) no i oczywiście miałam nadzieję, że ja też już niedługo tak będę... Gadałam z M. powiedział, że nie mogę tyle myśleć o dzieciaczku, żeby wyluzować i będzie dobrze :)
    Dziewczyny damy radę :) bużkam Was

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide spac kochane. dam znac po wizycie u lekarza

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 22 lipca 2013, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! ja tez sie dopisze...wzrost 166cm waga 89kg...a jeszcze 4 tygodnie temy byla 98...zawsze chudlam troche przy dietach cud i nabieralam pozniej dwa razy tyle co tracilam...teraz jest inaczej...wywalilam z diety smazone, slodkie, wypieki i chleb...jem, warzywa, duzo owocow, gotowane miesa...odrzucilam rowniez ziemniaki, makaron...jem wszystko w ogromnych ilosciach ale zeby mialo ponizej 55IG. JUz w pierwszych 10 dniach schudlam 6.5kg! nastepne 2.5kg przez nastepne 3 tygodnie...nie moge sama w to uwierzyc...jedyne co zmienilam tym razem to ograniczylam tylko te produkty plus jem podwojna dawke chromu ( chrom zaczal mi dzialac na napady glodu czy slodkiego w nocy dopiero po 5 dniach stosowania) oraz suplement na ktory zwrocila moja uwage edna ze staraczek- INOZYTOL...dziewczyny i ja nadal chudne! mam PCOS i przy tym naprawde bardzo ciezko jest schudnac...mysle ze chrom i inozytol sa kluczowe przy tym spadku wagi...niby schudlam 9kg tylko ale jesli chodzi o numeracje to mialam rozmiar 20 a zeszlo mi to 16stki a dzisiaj nawet zmiescilam sie w koszule 14stke!!!!!! Nie moge w to uwierzyc...mysle, ze jak dolaczylabym jakikolwiek ruch to spadloby wiecej, ale nie mam jak znalezc na to czasu...od wrzesnia mierze tempke- wszystkie cykle od prawie roku bezowulacyjne! mam 10letniego synka...od 10 lat bez zabezpieczen z seksem co 2 dni, ale sie nie staralismy...tak czy inaczej wpadki nie bylo przez tyle lat, wiec nie wiem ile tak naprawde nie mialam owulacji...dzisiaj 20sty dzien cyklu...wczoraj spadek i dzisiaj wzrost az o 0.6 stopnia! pierwsza owulacja od tylu lat!!!!dodam jeszcze, ze w tym cyklu bralam izoflawony sojowe na wlasna reke od 3-7dc ( dzialaja jak naturalny chlomid)...jestem przeszczesliwa...nawet jesli nie uda sie przy tej owulacji, to chociaz wiem, ze wszystko jest mozliwe!!!!!!!!! trzymam za was kciuki kochane! Sorki za przydlugi post :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika gratuluje spadku wagi. Ja jem dokladnie tak jak ty... zadnego smazonego, zadnego chleba, makaron tylko pelnoziarnisty brazaowy raz w tygodniu, bardzo duzo owocow i warzyw... marchewki traktuje jak przekaske zamiast slodyczy. Jem malo nabialu bo tylko ser....mam alergie. slodkiego tez nie jem :)
    a waga nie spada... ale i nie wzrasta... kiedys na takiej diecie zzucilam kilka kilo...i nie worcili... a teraz nic... no trudno wazne ze nie rosnie :)

    i gratuluje owulki :) mam nadzieje ze wam sie uda :) moglabys mi na priv podeslac strone z ktorej kupowalas ta soje? bo ja czytalam ze nie kazde izoflawony sojowe sie nadaje bo niekotre maskuje estrogen (czyli dobrze) a niektore poporstu dorzucaja swoj i nie ma owulki...

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh Kochane, ja już przerabiałam wszystkie diety świata...z marnym skutkiem. Mam tak rozwalony metabolizm, że szkoda gadać...
    Teraz w Polsce ( wiem, że Puszysta mieszka poza naszym krajem - nie wiem jak reszta dziewczyn) jest szał na dietę Gacy - jedzenie karczku na smalcu przez cały tydzień na każdy posiłek... Moja kumpela fajnie schudła. Ja próbowałam, ale dla mnie jest to cierpienie i się poddałam. Teraz stwierdziłam, że koniec z dietami cud. Jem mądrze i zdrowo... jak mam ochote na coś słodkiego to się skuszę na kawałek czekolady, albo wezmę chrom :) a nie jak było do tej pory.. odmawianie sobie wszystkiego a potem rzucanie się na wszystko....Niestety nie lubie sportu, strasznie mnie to nudzi i nie sprawia żadnej przyjemności.
    Weronika cieszę się, że masz skok tempki :)
    Puszysta, Kochana...bądź dzielna i czekamy na info.
    Milego dnia Dzwieczynki :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Weronika gratuluje spadku wagi. Ja jem dokladnie tak jak ty... zadnego smazonego, zadnego chleba, makaron tylko pelnoziarnisty brazaowy raz w tygodniu, bardzo duzo owocow i warzyw... marchewki traktuje jak przekaske zamiast slodyczy. Jem malo nabialu bo tylko ser....mam alergie. slodkiego tez nie jem :)
    a waga nie spada... ale i nie wzrasta... kiedys na takiej diecie zzucilam kilka kilo...i nie worcili... a teraz nic... no trudno wazne ze nie rosnie :)

    i gratuluje owulki :) mam nadzieje ze wam sie uda :) moglabys mi na priv podeslac strone z ktorej kupowalas ta soje? bo ja czytalam ze nie kazde izoflawony sojowe sie nadaje bo niekotre maskuje estrogen (czyli dobrze) a niektore poporstu dorzucaja swoj i nie ma owulki...

    ja kupowalam je z tej stronki...jestes tez w Anglii przeciez to w kazdym miasteczku masz Holland and Barret

    http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=1&prodid=420&cid=52

    teraz masz znizke na to duza , az 8f znizki...te sa bardzo dobre..drozsze ale takie jak powinny byc...i masz racje izoflawony izoflawonom nie rowne...musze byc trzy wazne izoflawony...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chrom i inozytol razem naprawde dzialaja cuda plus dieta...ja przegryzam sobie migdaly albo orzechy kupuje w paczuszkach...czekolade mozemy jesli juz bardzo ciagnie ale musi miec bynajmnie 70-80% zawartosci kakao...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta..jak tam? any news?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joaa wrote:
    Puszysta..jak tam? any news?
    Hej gadałam z Pam na fb, puki co jest w szpitalu, badają ją, trzymajmy kciuki za dobre wiesci!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, trzymamy kciuki ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.
    Weronika ja mieszkam w irlandii. I u nas akurat nie ma juz tego sklepu zamkneli

    Tak jak mowila aneczka jestem w szpitalu. Podejzenie ciaza, pozamaciczna, miesniak badz cysty. Jutro bede miala usg. Moj GP podejrzewal pozamaciczna dlatego wyslal mnie do szpitala. U niego na tescie wyszla slabiutka kreska.

    Dam znac jutro co powiedza. Buziaki i trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta, trzymaj sie.... jestesmy z Tobą. Bądż dzielna!!! Trzymam za Ciebie kciuki... daj koniecznie znać co i jak.
    Buziaki

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 lipca 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Czesc.
    Weronika ja mieszkam w irlandii. I u nas akurat nie ma juz tego sklepu zamkneli

    Tak jak mowila aneczka jestem w szpitalu. Podejzenie ciaza, pozamaciczna, miesniak badz cysty. Jutro bede miala usg. Moj GP podejrzewal pozamaciczna dlatego wyslal mnie do szpitala. U niego na tescie wyszla slabiutka kreska.

    Dam znac jutro co powiedza. Buziaki i trzymam kciuki

    Puszysta ze strony hollanda mozna zamawiac przez neta...kochana trzymam za ciebie kciuki kochana i mam ogromna nadzieje, ze to zdrowy dzidzius...mi slabe testy ciazowe wychodzily bardzo dlugo a urodzilam slicznego, zdrowego chlopca- 61cm i az 4995gr!!!!!5kilogramowy bak! Trzymam za ciebie kciuki i bede sie za Ciebie modlic!

    Puszysta lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za kciuki i pocieszenie weronika.

    Normale czuje sie jakbym miala kamien w macicy... I straszne mdlosci...

    Byla polozna u mnie i powiedziala ze jesli to jednak nie ciaza to bede musiala odlozyc starania na minimum 3 miesiace a moze I na pol roku....

  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja sie dolacze....
    30 lat, 170 cm, stówa na wadze....ehhh
    od kiedy sie staram rozregulowaly mi sie cykle....zawsze mialam regularnie...a rowno od miesiaca staran zanik miesiaczki...nie wiem,moze to stres,ale lekarze patrza na mnie widza...gruba, dlugie cykle...przypisuja mi charakterystyke dla PCO....nigdy o tym zaden lekarz nie pisnol mi ani slowa....a teraz nagle taka diagnoza,myslicie,ze to moze pojawic sie z miesiaca na miesiac??? przeciez usg mialam robione w miare regularnie od kiedy skonczylam 20 lat....i dopiero teraz ktos zauwazyl obraz charakterystyczny dla PCO ??? dziwne to wszystko,ale hormony tez....ciut podwyzszona prolekktyna,ciut podwyzszony testosteron i ciut podwyzszone andregeny....
    boje sie tego wszystkiego....nie jestem juz najmlodsza....mieszkam za granica ,leczenie bedzie rozciagniete w czasie,wizyty mam zadko...

  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 24 lipca 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam,ze zawsz bylam grubym dzieckiem,potem gruba nastolatka,a teraz jestem gruba starajac sie....o zgrozo....
    a nie jest latwo schudnac....to chyba wszystkie wiem...pracuje tak,ze koncze prace o 1 w nocy....ciezko jest nie jesc nic po pracy gdy zaczynasz o np o 18.....wiec ostatni posilek o 17...a potem nic nie jesc tyle godziny..???? to jest nierealne....nie prowadze systematycznego trubu zycia wiec jakakolwiek dieta jest dla mnie ciezka w zastosowaniu, do tego jestem lewa w gotowaniu.....

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ