X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OTYŁE STARAJĄCE SIĘ
Odpowiedz

OTYŁE STARAJĄCE SIĘ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=0NLX6DgQWxE nie moge przestac sluchac mimo ze na codzien wpadam bardziej w Iron Maiden.... ale i tak slucham wszystkiego co mi sie podoba... ale Iron Maiden jest na pierwszym miejscu ;)

  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 25 lipca 2013, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to samo, 37 dc i ani ciazy, ani @, wredna malpa jest na mnie wku**** od poczatku staran....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 03:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jestesmy na identycznym eatpie... ja niby mialam owu w 14dniu cyklu... ale mogla byc tez w 23dc.... i wtedy ovu jakby za max 2 dni pryszla... to by byla tylko lekko spozniona...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i przyszła ta wredna @... no nic, zaczynam nowy cykl...może teraz się uda :)
    aha, poczytałam o tym inozytolu.. faktycznie może być pomocny. Już sobie zamówiłam i po pracy odbieram z apteki.
    Caluski Dziewczęta :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze te plamienia to byla@ bo teraz normalnie skuz plodny tempka skoczyla i chcica na maxa. A chlopa nie ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tu taka cisza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa, to chyba przez ten upał :)...jak sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dobrze... @ dalej nie ma. Szyjka zamknieta a sluz woda... tempka w dol... juz sama nie wiem... a brzuch juz tylko tak lekko boli... zastanawiam sie czy to nie owulacja?


    A ty kochana jak tam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak sobie... @ jest, właściwie juz się kończy... zaczynam mieć schiza... ze nigdy nie będzie dane mi być mama :( ehhh, wczoraj przeczytałam u fryzjera artykuł, że psychika może być bardzo dużą przeszkodą by zajść w ciążę, dlatego chyba trzeba myśleć pozytywnie, ale to taaaaaakie trudne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaa podobno najlepiej wogole nie myslec ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki...
    Udało mi się kupić Inozytol i wiecie co... chyba działa... co prawda stosuje go dopiero 2 dzień, ale wydaje mi się, że nie mam takie "wilczego apetytu", choć może to też przez ten upał...
    Miłego niedzieli :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda ze ja go kupic nie moge :P

    u mnie dalej brak @...akcja na raczka!

  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez dalej nie mam @.....co zrobic...jeszcze 5 dni duphoston....i bedzie po wszystkim

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana... jak ty bierzez dupka to ty nie bedziesz miala @...

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maxi wrote:
    chrom i nositol w tabletkach???
    ale na co to pomaga?
    na owulacje??
    chrom mozna kupic w kazdej aptece, sklepie ze zdrowa zywnoscia czy suplementami w kazdym kraju. Jest bardzo tani tutaj w Anglii i z tego co pytalam tesciowej jest rowniez taniutki. Nastepnie jesli chodzi o inositol ( w polsce INOZYTOL) TO znalazlam kilka na polskich stronach, ale jest dosyc trudno dostepny...ja nabylam go w angielskim sklepie z suplementami. Przy pco chrom obniza cukier i cholesterol, najlepszy dla babek ktore dodatkowo przy pco maja nadwage...korzystnie wplywa na wage. Inozytol poprawia samopoczucie, wlosy, skore i rowniez waga spada. Przy nadwadze najlepiej 400mg chromu ( podwojna dawkaa dzienna ktora jest polecana na opakowaniu). Chrom rowniez lagodzi lub calkowicie wyklucza nocne podjadanie i chec na slodycze ( u mnie bylo z tym wlasnie najgorzej)...Inozytol ma mnostwo benefitow, nawet zwieksza jakosc jajeczek. Przy pco i nadwadze poleca sie dawki z rzedu 2000mg-3000mg
    jeszcze takie info:
    Inozytol jest syntetyzowany w mózgu, częściowo w wątrobie, nerkach i prawdopodobnie we wszystkich tkankach. Jest również budulcem błon komórkowych. Krąży we krwi, skąd jest pobierany przez komórki nie potrafiące go syntetyzować. Wytwarzają go także bakterie obecne w naszym organizmie, m.in. znajdujące się w układzie pokarmowym.

    Występuje w mięsie, mleku, owocach, orzechach, zbożu i warzywach. Jest także - obok choliny - głównym składnikiem lecytyny, którą możemy zażywać w tabletkach (lecytyna znajduje się w orzechach, zwłaszcza ziemnych, soi, grochu, soczewicy i innych nasionach, pełnym ziarnie oraz kiełkach).


    Aby nasz organizm mógł wykorzystać inozytol z pożywienia, potrzebny jest enzym o nazwie fytaza, który znajduje się w soku jelitowym i kosmkach jelitowych. Dlatego też, jeśli powstają zakłócenia w środowisku jelitowym, może dojść do niedoboru inozytolu. Sytuacja taka może mieć miejsce również wtedy, gdy niewłaściwie się odżywiamy, korzystając jedynie z półgotowych produktów lub np. potraw przyrządzanych w kuchenkach mikrofalowych, co może pozbawić produkty naturalnych biosubstancji.


    Produkty CaliVita zawierające cholinę i inozytol

    Energy&Memory

    Triple Potency Lecithin

    Super Soya Lecithin


    Po co nam inozytol

    Niektórzy naukowcy uznają go za najlepszy środek o działaniu odprężającym, uwalniającym pacjentów od napięcia i lęków, a także nasenny. Badania wskazują, że inozytol umożliwia równowagę miedzi i cynku w komórkach mózgu, co ma duże znaczenie dla naszego systemu nerwowego. Zbyt duża ilość miedzi w komórkach mózgu może bowiem powodować rozdrażnienie, uciążliwe nerwice, agresywność, a nawet anomalie psychiczne. Obecność inozytolu koryguje tę nadwyżkę, a cynk równoważy niekorzystne działanie i przynosi odprężenie.

    Podobnie jak cholina substancja ta bierze również udział w przenoszeniu sygnałów nerwowych i reguluje działanie niektórych enzymów. W komórce z cząstek inozytolu powstają jego fosforany, czyli aktywne sole kwasu fosforowego, które stymulują jony wapnia, aktywizując neuroprzekaźniki. Działają one różnie w zależności od organu, w którym się znajdują, dzięki wpływowi inozytolu na przemianę tkanki nerwowej zostają pobudzone do działania.

    Współpracując z choliną, inozytol - jako składnik lecytyny - bierze udział w przemianie cholesterolu, dzięki czemu chroni organizm przed arteriosklerozą. Uczestniczy w produkcji, przenoszeniu i działaniu tłuszczów.

    Szczególna sytuacja w przyswajaniu inozytolu występuje u diabetyków, którzy mają podwyższony poziom glukozy we krwi, co hamuje przyswajanie inozytolu w komórkach mózgowych i nerwowych. Powo-duje to niedobór tej substancji w mięśniach, a w konsekwencji zakłócenia motoryczne i nerwowe. Sam inozytol może mieć terapeutyczny wpływ na choroby nerwów towarzyszących cukrzycy.

    Związek ten bierze także udział w wytwarzaniu spermy (100 g spermy zawiera 53 mg inozytolu). Dlatego też przypuszcza się, że brak inozytolu może stać się przyczyną niepłodności.

    Odgrywa także rolę w rozwoju wielu komórek w szpiku kostnym. Dzięki niemu rosną nasze włosy, a niekiedy stosuje się go w celu zapobiegania łysieniu (nie odnosi się to jednak do łysienia uwarunkowanego dziedzicznie).

    na angielskich stronach jest duzo wiecej info jak wpiszecie INOZYTOL FERTILITY albo INOZYTOL BENEFITS

    Beata.D lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joaa wrote:
    Hej Dziewczynki...
    Udało mi się kupić Inozytol i wiecie co... chyba działa... co prawda stosuje go dopiero 2 dzień, ale wydaje mi się, że nie mam takie "wilczego apetytu", choć może to też przez ten upał...
    Miłego niedzieli :)
    jAKIE BIERZESZ DAWKI INOZYTOLU? MUSISZ BRAC OK 2000MG ZEBYS CZULA SZYBKA I WIELKA POPRAWE

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weroniko encyklopedio lekow i suplementów :) coż za wyczerpująca odpowiedź .. kiedy się testujesz ?

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AHA I DZIEWCZYNY MUSICIE BRAC PODWOJNE DAWKI KWASU FOLIOWEGO PRZY STOSOWANIU INOZYTOLU

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Weroniko encyklopedio lekow i suplementów :) coż za wyczerpująca odpowiedź .. kiedy się testujesz ?
    nIE WIEM, chyba czekam do @...za duzo bylo juz tych negatywnych...ja oprocz chromu i inozytolu bralam izoflawony sojowe od 3-7dc ktore dzialaja jak naturalny chlomid...wolalabym byc biegla z innego tematu niz nieplodnosc czy nadwaga ach

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tu taka cisza?! wstawac laski wstawac!

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ