X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OTYŁE STARAJĄCE SIĘ
Odpowiedz

OTYŁE STARAJĄCE SIĘ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika86, biorę 2 tabletki inozytolu w trakcie posiłku, a Ty?
    czyli mam brać 2 tabletki kwasu foliowego? mam taki 0,4 mg :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie znwou brzuch boli, kluje mnie nad spojeniem lonowym i bola mnie cycki... zwarjuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh, Bidulko... wierze, że masz już tego dosyć. swoją drogą ciekawe dlaczego tak masz???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide sie zucic pod jakis tranwaj... wroc tu nie ma tranwajow.. blizej mam na kilf i do oceanu... ide sie zucic do oceanu... moze mnie jakis wieloryb zechce...

    nie wiem... naprawde juz nie wiem... ryczec mi sie chce... bo albo w jedna albo w druga..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra... zaznaczylam moje plamenia jako @ bo drugi dzien plamien mogl wsumie byc @.... lecimy dalej... zamowilam sobie testy owu i nowy termometr z dwoma miejscami po przecinku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello Dziewczynki,
    co tam slychac? U mnie 14 dzień cyklu... wczoraj zaszeleliśmy z Mężulkiem..i już się ekscytuję, że może tym razem, gdzie planować wakacje bo nie wiadomo jak się będę czuła itp.itd... masakra jakaś. Czekam jak ovu wyznaczy mi owulacje. najchętniej już bym robiła testy i chciała już wiedzieć... czy Wy też tak macie??? Czy wiecie ile czasu plemniki są zdolne do zapłodnienia zanim nastapi owulacja??? czytałam, że max 3 dni.. a Wy??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do 5 dni w warunkach idealnych ale mysle ze do max 3 dni.
    ja czekam na owu. test owulacyjny prawie pozytywny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh, ovu jeszcze nie zaznaczyl owulacji :( dziś mijają 4 dni o serduszkowania więc plemniki już danwo nie żyja.... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widze twojego wykresu wiec nie wiem.... to <3 dzis?

    u mnie raczej juz po owu bo testy coraqz mniej pozytywne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widze twojego wykresu wiec nie wiem.... to <3 dzis?

    u mnie raczej juz po owu bo testy coraqz mniej pozytywne...

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam z krótkiego urlopu...buzi buzi...poczytam jak wrócę z pracy co u Was...u mnie dziwny skok i zastanawiający...znając życie niedługo odnotuję spadek....

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju, bądźmy dobrej myśli :)
    Puszysta już udostępniłam swój wykres przyjaciółkom wiec napisz co o tym myślisz
    Buziaki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obstawiam ze dzids albo wczoraj mogla byc owu... jesli jutro ladnie tempka skoczy to napewno :) ty masz regularne cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, mam w miarę regularne :) poza ostatnim...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta, wyglada na to, ze mialaś racje..tempka poszła w górę, więc pewnie jutro zaznaczy mi owulacje... martwi mnie jednak inny fakt... otóż, dziś zmienialam pościel i zauważyłam ze po ostatni serduszkowaniu "rozlało" sie duzo spermy więc pewnie niewiele zostało we mnie....więc pewnie i tym razem sie nie uda....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana... szyjka moze byc polotwarta... a jest tyle plemników w za kazdym razem ze cos napewno zostanie. dlatego ja np wole sedruszkowac wieczorem przed spaniem... bo bede spala te 8-9 godzin i jesli szyjka jest otwarta to nie wyplynie :) a jesli jest zamknieta to odrazu wyplywa nawet jak leze na plecach... ja np tak wiem kiedy mam zamknieta a kiedy otwarta:)

    Za kazdym razem jest tyle plemnikow ze ktorys napewno znajdzie droge :) najwazniejsze jest zeby chłop "dochodził" blisko szyjki... bo szybkosc z jaka sperma jest "wystrzeliwana" jest naprawde ogromna... wiecj jak blisko szyjki to jak on je tam wstrzeli to napewno przynajmniej polowa z 5 000 000 plemników zostanie w tobie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa i jeszcze w przedwytrysku.... tzn. w tym plynie ktory wydziela facet zanim dojdzie... w tym tez sa plemniki :) i to całkiem sporo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh, no zobaczymy... problem w tym, ze Maz czesto w delegacji a podobno rzadkie uprawianie seksu ( tak jak w naszym przypadku raz na dwa tygodnie) nie służy plemnikom, bo są za stare...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja szyszalam inaczej... ze wstrzemieziwosc tak do 3 dni daje najlepsze plemniki....dlatego tez np przed sprawdzaniem nasienie nie nalezy serduszkowac przez 3-4 dni. wiec raz w tygodniu nie jest zle... no raz na dwa tygodnie moze byc kiepsko... ale moze on moglby..tak ze 3 dni przez przyjazdem..sobie reka pomuc?

    joaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihi :)

    nutka lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ