X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Owulacja była czy nie?
Odpowiedz

Owulacja była czy nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak czytajac odpowiedzi co niektórych osób w różnych tego rodzaju wątkach mam wrażenie, że czują się właścicielkami tego forum i mimo to ze ja sie wówczas nie udzielam i traktuje to sikiem prostym , zaczyna mnie to irytowac bo przepedzacie stad osoby a tez na poczatku staran słyszałam ze to takie przyjazne forum... kazda jedzie na tym samym wózku... to może ja też się tak zaczne panoszyc i powiem ze dla cieżarnych jest fioletowa strona? Bo tutaj dziewczyny jeszcze sie staraja i maja różne dylematy !Oczywiście nie pisze tego ze złośliości , ale zrozumcie no ... kochane... dajcie juz spokój

    I tak zawsze beda sie tworzyc takie wątki .. to jest nieuniknione

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 14:02

    lotta.89, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie dawno bylam nowa i tez chcialam poznac odp. Na kilka pytan, ale najpierw przejrzalam (chocby z grubsza forum), poznalam strukture, dzialy, etc. Takie zakladanie watkow gdzie popadnie i po kilka o tym samym, a dodatkowo odpowiadanie, ze bede tak robic, bo mam takie prawo, swiadczy nie tylko o meega arogancji i ignorancji, ale tez braku szacunku dla innych uzytkowniczek, ktore poswiecaja czas, zeby dobrze zadac pytanie, a nie zasmiecac forum, ktore ma kilkadziesiat stron, a watkow, w gruncie rzeczy kilka, gdyby ktos zechcial je poukladac.

    Takie jest moje zdanie i rowniez mam prawo je wypowiadac, ot co. A stwierdzenia typu - wyluzujcie, bla..bla..bla...dzialaj na mnie wprost odwrotnie i juz.

    aja lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ zakładajmy wątki, poznajmy się nawzajem - jak najbardziej. Jednak tak na chłopski rozum, gdzie tą koleżankę z tym samym problemem łatwiej spotkać:
    a) zakładając kolejny, zbliżony do poprzednich wątek na ogólnym + zakładając taki sam wątek w innym dziale
    b) pisząc na forum w dziale, który żyje, w którym dziewczyny się udzielają, bo skoro się udzielają, to znaczy, że taki sam problem mają/miały i na pewno lepiej wiedzą jak go rozwiązać.

    Letta wyjątkowo mnie cieszy, że zajrzałaś do pytań i odpowiedzi. To znaczy, że najprawdopodobniej nie zobaczymy wątku Twojego autorstwa pod tytułem "Czy jestem w cionszy, mam 3dpo i jest mi mdło" ;) - bez uszczypliwości, z przymrużeniem oka :)

    Iwi87, wróć do początku wątku i zobacz, że na pytanie Lauda odpowiedziała, więc o jakiej dumie mówisz?

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no tak... zawsze to samo ... zamiast zignorowac watek robi sie on popularny bo jak to jest z "babami" !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 14:06

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    ...powiem ze dla cieżarnych jest fioletowa strona? Bo tutaj dziewczyny jeszcze sie staraja i maja różne dylematy !Oczywiście nie pisze tego ze złośliości , ale zrozumcie no ... kochane... dajcie juz spokój...

    Ina a propos uciekania na fioletowe strony i takie tam, nie wiem czy zauważyłaś, ale czasami udzielam się na kwietniówkach, na których Ty też się udzielasz. Staram się radzić młodszym stażem koleżankom, ponieważ część przeżyć mam już za sobą. Nie odnoszę się wulgarnie bo czegoś nie wiedzą, szanuję, że nie tworzą milionowego wątku, tylko pytają w miejscach, gdzie mają szansę na odpowiedź.

    inaa lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczescie jego zywotnosc to okolo 1 dzien, a jak widac ignorowanie nie pomaga, bo jak kolezanka sama zuwazyla, nie odpisaly jej dziewczyny dosc szybko, to zalozyla watek kolejny i nastepny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 14:08

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 jeśli chodzi o założenie nowego wątku przeze mnie kolejnego 3 dni po 3 dni przed itd to nie mowie nie ... nigdy nie wiadomo jak bardzo nadzieja weźmie górę... i w tedy mam nadzieje pojawi się ktoś kto napisze SPOKOJNIE poczekaj i powie że trzyma kciuki... a nie "koleżanka" która zacznie mnie pouczać o korzystaniu z forum... ale to nie ma sensu tu pisać już w tym wątku. Do tych co czytają chcecie zakładajcie watki itd forum jest i "żyje" dzięki temu a uszczypliwości jak w życiu są wszędzie ;) wiec głowa do góry pierś do przodu i czytajcie to co buduje i pomaga ;) pzdr

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to już ostatni mój wpis tutaj i mam wrażenie, że wszystkie posty pod 3 (czyli moją odpowiedzią) to bicie piany.
    Czy któraś z Was ma coś do dodania jeśli chodzi o pytania zadanie przez autorkę? Mam wrażenie, że moja odpowiedź jest wyczerpująca i dokładna. W sumie żadna dziewczyna później nie dopisała nic, nie krzyczała że coś tam źle i bełkot.
    A atak w sumie zapoczątkowała autorka, że jej wolno zadawać pytania gdzie chce i ile chce. No wolno, przecież nie ma tutaj moderatora - tylko po co?
    Każda z nas jest użytkowniczką i podejrzewam, że każda z nas ma różne wątpliwości i pytania. Klikamy wtedy lupę i wyszukujemy czy był taki temat, czy któraś coś pisała. Wtedy przez takie "przeklejanie pytań", "zadawanie ich wiele razy w różnych miejscach" robi się bałagan i nic nie można znaleźć.

    Maczek lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Tosiakowa Przyjaciółka
    Postów: 61 34

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie wszyscy zakładając tu konto, odrazu byli alfą i omegą, wszystko wiedzieli, nic ich nie ciekawiło, o nic nie pytali... I kto tu mówi o szacunku. Ja zadałam pytanie grzecznie, a ruszyło na mnie (prócz jednej, pierwszej odpowiedzi) stadio hien pouczających gdzie i co mam robić. Mówisz, że masz prawo do swojego zdania i ja je akceptuje. A jak widać dla niektórych liczy się tylko jego własne JA. Gdybym mogła skasowałabym ten wątek, bo uzyskałam odpowiedź na samym początku. Zbędne jakieś uszczypliwości i rządzenie niektórych osób. Może źle umieściłam post, ale zdarza się nawet najlepszym... :)

    lotta.89 lubi tę wiadomość

  • Tosiakowa Przyjaciółka
    Postów: 61 34

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda. przeczytaj ton mojego pytania i ton Twojej odpowiedzi i zastanów się kto wzburzył atak...

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna to nie było skierowane do konkretnych osób .. tylko ogółem... zreszta tak jak myslałam .. mowa srebrem milczenie złotem. Do nikogo tutaj nie mam żadnych żali itp. bardzo mnie wszyscy wspieraja i uwielbiam tutaj przebywać. THE END ja już się nie wypowiadam

    lotta.89 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda, wyczerpująco odpowiedziała na pytanie nic dodać nic ująć.

    A bałaganu takiego by na forum nie było, gdyby ktoś mądrze zrobił i założyłam jako moderator, admin wątek następujący: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ. Istniałby regulamin, który zabraniałby zakładania wątku przed upewnieniem się, że takowy jeszcze nie istnieje.
    Bo prawda jest taka, że na innych forach niedopuszczalne byłoby zakładanie tylu wątków o powtarzającej się tematyce, nic nie wnoszące do społeczności forumowiczów. Na innych forach, też z niesmakiem reaguje się na masowe wrzucanie tych samych wątków.


    No i zapomniałam od wczoraj można zgłaszać się tu do Mar:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/jesli-myslisz-ze-jestes-w-ciazy-napisz-do-nas,7260.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 16:06

    lauda., Katarzyna87, Maczek, inaa lubią tę wiadomość

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tam się dziewczynom nie dzwię, że się denerwują jak powstają kolejne wątki o tym samym tytule, treści.
    też byłam nowa, też nie wiedziałam co i jak ale przecież jest FAQ, można pogrzebać na forum, przejrzeć wątki. Wystarczy odrobina chęci.

    Wchodzi człowiek po pracy na forum, szuka interesującego go wątku, w którym aktywnie uczestniczy a ten zagrzebany w czeluściach gdzieś za trylionem nowych wątków pt "czy jestem w ciąży/help/owulacja a coś tam"

    amen.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 18:02

    Summerka, lauda., Katarzyna87, odrobinacheci, Maczek lubią tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odrobinachęci widzisz jesteś tu potrzebna;)
    monika_89 wrote:
    można pogrzebać na forum, przejrzeć wątki. Wystarczy odrobina chęci.

    monika_89, odrobinacheci, Maczek, Shibuya lubią tę wiadomość

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosiakowa - jeśli podejrzewasz, że mogłabyś być w ciąży (co dotyczy również owulacji) to zapraszam na nasz wątek -> https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/jesli-myslisz-ze-jestes-w-ciazy-napisz-do-nas,7260.html
    gwarantujemy profesjonalne porady! :*

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ