X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Oznaki owulacji ...
Odpowiedz

Oznaki owulacji ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na przyklad nie mam zadnych objawow :) Pozostaje liczyc na lut szczescia i wstrzelic sie w odpowiedni termin ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za to mam objawy (śluz, szyjka, kłucie jajnika, nabrzmiałe piersi, test owulacyjny, śluz z niteczkami krwi), a owulacji chyba brak patrząc na temperaturę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga11 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Aga11 wrote:
    a plamienie jest przed owu w trakcie czy po? Bo u mnie takowe występuje i zastanawiam się czy owulacja już była czy będzie...

    z tym róznie bywa..czasem przed czasem po..

    Czyli nadal jestem w kropce...

    mi sie zażało plamić ale to w trakcie owu,nawet raz podczas stosunki:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKo wrote:
    Ja miałam bóle okołoowulacyjne do czasu, aż ginekolog mnie oświeciła, że mam PCO i cykle bez owulacji ;) Co zaś się tyczy testów owulacyjnych, koleżanka, która w listopadzie urodziła córeczkę zaszła akurat wtedy, gdy test wskazywał na brak owu ;) Uszy i nogi do góry, a będzie dobrze :)

    możę ty miałaś tak jak ja,czyli bóle przepowiadające?a widomo jest ze owu mimo bóli nie musi wystapić

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ