Forum Starając się - ogólne Oznaki owulacji ...
Odpowiedz

Oznaki owulacji ...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • karoam Autorytet

Wysłany: 19 marca 2013, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na przyklad nie mam zadnych objawow :) Pozostaje liczyc na lut szczescia i wstrzelic sie w odpowiedni termin ;)

1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 marca 2013, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za to mam objawy (śluz, szyjka, kłucie jajnika, nabrzmiałe piersi, test owulacyjny, śluz z niteczkami krwi), a owulacji chyba brak patrząc na temperaturę ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 marca 2013, 06:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga11 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Aga11 wrote:
    a plamienie jest przed owu w trakcie czy po? Bo u mnie takowe występuje i zastanawiam się czy owulacja już była czy będzie...

z tym róznie bywa..czasem przed czasem po..

Czyli nadal jestem w kropce...

mi sie zażało plamić ale to w trakcie owu,nawet raz podczas stosunki:(

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 marca 2013, 06:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKo wrote:
    Ja miałam bóle okołoowulacyjne do czasu, aż ginekolog mnie oświeciła, że mam PCO i cykle bez owulacji ;) Co zaś się tyczy testów owulacyjnych, koleżanka, która w listopadzie urodziła córeczkę zaszła akurat wtedy, gdy test wskazywał na brak owu ;) Uszy i nogi do góry, a będzie dobrze :)

możę ty miałaś tak jak ja,czyli bóle przepowiadające?a widomo jest ze owu mimo bóli nie musi wystapić

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.