X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Oznaki owulacji ...
Odpowiedz

Oznaki owulacji ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jakie macie oznaki owu ... :) kiedy czujecie że warto serduszkować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kilka dni przed owu juz mam bóle przepowiadające...a dzień przed owu umieram z bólu,nie da sie siedzieć.garbi mnie z bólu ehhe.siusiu boli...scylanie powoduje nawet ból-tragedia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmn ... dzięki ;) skrzat niezawodny :D któa jeszcze sie dopisze ? :)

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam aż takich duuużych oznak. Oczywiście śluz wodnisty potem rozciągliwy i ból jajników. Czasem ma większy bądź mniejszy ból w podbrzuszu, ale to też zależy od cyklu.

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pobolewanie jajnikow promieniujace do ud,bol w pachwinach i ciagle sikam hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    pobolewanie jajnikow promieniujace do ud,bol w pachwinach i ciagle sikam hehe

    dałaś mi do myslenia teraz bo ja jestem 4dni przed okresem a mam te objawy co ty teraz napisałaś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmn ... ale czy śluz macie w czasie tych pobolewań... bo ja się tak zastanawiam, bo od wczoraj boli mnie podbrzusze, a śluz miałam jakieś 3-4 dni temu, dziś temp. 36,8, dziś jest 15dc. ... mam cykle ok.27-32 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    hmn ... ale czy śluz macie w czasie tych pobolewań... bo ja się tak zastanawiam, bo od wczoraj boli mnie podbrzusze, a śluz miałam jakieś 3-4 dni temu, dziś temp. 36,8, dziś jest 15dc. ... mam cykle ok.27-32 ;)

    śluz sie pojawia przed owu zawsze od pojawienia owu ma byc do 36godzin

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha ... to by się trochę nie zgadzało u mnie ... bo 36 godz. dawno mineło :P no nic lecę robić test owu ... :) wczoraj były niby 2 kreski prawie takie same ... ciekawe co dzis wyjdzie ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha jezeli niema sluzu płodnego nie znaczy to ze owu nie wystapiło,bez sluzu owu tez jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    pobolewanie jajnikow promieniujace do ud,bol w pachwinach i ciagle sikam hehe

    zapomnialam dodac ze wtedy jem jak opetana hehe ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    echhhhh ... bez sensu, wczoraj jakby 2 kreski takie same na teście owu, teraz zaś jakby ta jedna jest mocniejsza - nie ta co powinna :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17glowa.gif

    Paula90, PatiKo lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 19 marca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    17glowa.gif

    07roza.gif

    PatiKo lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, mozna kur....wicy dostać :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 19 marca 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a plamienie jest przed owu w trakcie czy po? Bo u mnie takowe występuje i zastanawiam się czy owulacja już była czy będzie...

    ***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga11 wrote:
    a plamienie jest przed owu w trakcie czy po? Bo u mnie takowe występuje i zastanawiam się czy owulacja już była czy będzie...

    z tym róznie bywa..czasem przed czasem po..

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Aga11 wrote:
    a plamienie jest przed owu w trakcie czy po? Bo u mnie takowe występuje i zastanawiam się czy owulacja już była czy będzie...

    z tym róznie bywa..czasem przed czasem po..

    Czyli nadal jestem w kropce...

    ***
  • PatiKo Debiutantka
    Postów: 13 15

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle okołoowulacyjne do czasu, aż ginekolog mnie oświeciła, że mam PCO i cykle bez owulacji ;) Co zaś się tyczy testów owulacyjnych, koleżanka, która w listopadzie urodziła córeczkę zaszła akurat wtedy, gdy test wskazywał na brak owu ;) Uszy i nogi do góry, a będzie dobrze :)

    karoam lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ