X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październik wspieramy się 😀
Odpowiedz

Październik wspieramy się 😀

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aśka92 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 września 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jestem tutaj nowa chciałabym się z wami zaprzyjaźnić wspólnie powspierac  pozdrawiam mam 30 lat mieszkam w województwie pomorskim. CO u Was jak starania?

    Gdańska93 lubi tę wiadomość

    AŚKA1992
  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 30 września 2022, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a nie chcesz dołączyć do październikowego wątku:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/idzie-jesien-gaz-drozeje-dorwe-chlopa-niech-mnie-grzeje,24836.html
    tam jeśli opowiesz po krótce swoją historię na pewno znajdziesz dużo wsparcia, jest naprawdę super, wsiąkasz w forum całkowicie :)

    Gdańska93, Madziq6, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • Gdańska93 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 października 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka92 wrote:
    Hejka jestem tutaj nowa chciałabym się z wami zaprzyjaźnić wspólnie powspierac  pozdrawiam mam 30 lat mieszkam w województwie pomorskim. CO u Was jak starania?
    Cześć też jestem tu nowa staramy się od nie dawna z mężem mam tarczycę ale jestem dobrej myśli a jak to jest u Ciebie? Leczysz się gdzieś czy dopiero zaczynasz starania?

  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 1 października 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Mogę się przyłączyć ??? 😊

    Gdańska93 lubi tę wiadomość

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 636 256

    Wysłany: 1 października 2022, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Hej ! Mogę się przyłączyć ??? 😊

    Zapraszam też na wątek "Lipcowe testowanko" jest Nam tam dosłownie 3, a więc malutkie grono ale każda z Nas jest na etapie starań także zapraszamy;-)

    Kimbra, Gdańska93 lubią tę wiadomość

  • Gdańska93 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 października 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd jesteście?? Gdzieś się już leczycie?

  • Kzz Autorytet
    Postów: 674 243

    Wysłany: 1 października 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdańska93 wrote:
    Skąd jesteście?? Gdzieś się już leczycie?
    Jestem z Woj. Mazowieckiego
    Starania od maja 2019. Leczę się w Klinice Bocian w Białymstoku. Mój główny problem to PCOS. bez leków całkowity brak owulacji .

  • magggie Przyjaciółka
    Postów: 66 38

    Wysłany: 1 października 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka92 wrote:
    Hejka jestem tutaj nowa chciałabym się z wami zaprzyjaźnić wspólnie powspierac  pozdrawiam mam 30 lat mieszkam w województwie pomorskim. CO u Was jak starania?
    Czesc.
    Ja mieszkam w województwie małopolskim. Starania beznadziejnie, niedługo pyknie nam rok. Moje życie to depresja 😄
    Jak Twoje starania? Długo już się staracie ?

    Bubzi lubi tę wiadomość

    12.10.2022 DWIE KRESKI!!! ❤ naturals!
    28.10.2022 Mamy serduszko ❤

    Czekamy na chłopca 💙

    preg.png
  • Bubzi Debiutantka
    Postów: 15 14

    Wysłany: 4 października 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🙂 my też się staramy o pierwszego bobasa 😊 mam 31 lat a to nasz 8 cykl. W poprzednim miesiącu były dwie kreseczki, niestety skończyło się ciążą biochemiczną... Ale walczymy dalej!
    Pozdrawiam z Krakowa 👋

  • MoniCzita Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 5 października 2022, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! 🌸
    Mam 34 lata i staramy się o 1 dziecko :)

    Jestem na ovu drugi cykl i mi tak dla odmiany aplikacja źle pokazała owulację w drugim cylku... Ale w tym cyklu chodzę na monitoring do ginekologa,który potwierdził że apka zawiodła i że owu dopiero będzie. 29.09 miałam owulację ,a od 3.10 niesamowicie mnie bolą sutki! Nigdy czegoś takie nie miałam... Nigdy mnie sutki nie bolały :D Wogole nie mam bólu piersi przed miesiączką. Do tego ciągle coś mnie kręci w okolicach jajników ,a dzisiaj to nawet podobolewają...

    Nie nakręcam się bo już staramy się kolejny cykl ,natomiast po raz pierwszy z pomoc monitoringu u ginekolog i w końcu wiem ,że jest szansa że trafiliśmy w owulację,chodź wiem że to nie musi wskazywać na to że się uda. Bardzo bym chciała 🤗

    Ale ten ból sutków mnie zastanawia...

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4316 8270

    Wysłany: 5 października 2022, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja Was też zapraszam na październikowy wątek. 😁 wszyscy są mile widziani. ❤️

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/idzie-jesien-gaz-drozeje-dorwe-chlopa-niech-mnie-grzeje,24836.html

    NaszCud lubi tę wiadomość

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi: 🩸

    🔜 Plany:
    ◾️ III stymulacja (i dalsze po drożności)
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • MoniCzita Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 8 października 2022, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam sytuacja u Was dziewczyny? :)

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 636 256

    Wysłany: 8 października 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniCzita wrote:
    dziewczyny! 🌸
    Mam 34 lata i staramy się o 1 dziecko :)

    Jestem na ovu drugi cykl i mi tak dla odmiany aplikacja źle pokazała owulację w drugim cylku... Ale w tym cyklu chodzę na monitoring do ginekologa,który potwierdził że apka zawiodła i że owu dopiero będzie. 29.09 miałam owulację ,a od 3.10 niesamowicie mnie bolą sutki! Nigdy czegoś takie nie miałam... Nigdy mnie sutki nie bolały :D Wogole nie mam bólu piersi przed miesiączką. Do tego ciągle coś mnie kręci w okolicach jajników ,a dzisiaj to nawet podobolewają...

    Nie nakręcam się bo już staramy się kolejny cykl ,natomiast po raz pierwszy z pomoc monitoringu u ginekolog i w końcu wiem ,że jest szansa że trafiliśmy w owulację,chodź wiem że to nie musi wskazywać na to że się uda. Bardzo bym chciała 🤗

    Ale ten ból sutków mnie zastanawia...


    Wiesz aplikacją nigdy nie ma co się sugerować to tylko statystyki. Najlepiej obserwować swój organizm w każdym momencie cyklu miesiączkowego, testy owulacyjne to kolejna metoda albo mierzenie temperatury.
    A za ból piersi z pewnością odpowiedzialny jest progesteron, który po owulacji wzrasta i powoduje takie, a nie inne dolegliwości:-)

  • Karolinna Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 9 października 2022, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja właśnie podczas dni płodych, staramy się pierwszy raz, trzymajcie kciuki 👍

    MoniCzita lubi tę wiadomość

  • MoniCzita Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 9 października 2022, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🤞🤞🤞🤞♥️

  • MoniCzita Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 10 października 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Aleksandra wrote:
    Wiesz aplikacją nigdy nie ma co się sugerować to tylko statystyki. Najlepiej obserwować swój organizm w każdym momencie cyklu miesiączkowego, testy owulacyjne to kolejna metoda albo mierzenie temperatury.
    A za ból piersi z pewnością odpowiedzialny jest progesteron, który po owulacji wzrasta i powoduje takie, a nie inne dolegliwości:-)



    Mierze temperaturę od 3 cykli i resety owulacyjne zawsze :)
    Jestem obecnie w 27 dniu cyklu ( mam cykle głównie 24-25 dni ) . Sutki już mnie nie bolą, okresu jeszcze nie mam. Brzuch bulgocze i wydaje dziwne dźwięki jak na okres .. Dzisiaj jest 11 dzień po owulacji. Testu ciążowego jeszcze nie robiłam..

  • Bubzi Debiutantka
    Postów: 15 14

    Wysłany: 10 października 2022, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniCzita wrote:
    Mierze temperaturę od 3 cykli i resety owulacyjne zawsze :)
    Jestem obecnie w 27 dniu cyklu ( mam cykle głównie 24-25 dni ) . Sutki już mnie nie bolą, okresu jeszcze nie mam. Brzuch bulgocze i wydaje dziwne dźwięki jak na okres .. Dzisiaj jest 11 dzień po owulacji. Testu ciążowego jeszcze nie robiłam..

    🤞🤞🤞❤️
    Wiem, że ciężko ale poczekaj jeszcze z testem. U mnie w 11 dniu po owulacji wyszedł negatywny, a 3 dni później już pozytywny (przy 28 dniowych cyklach). Trzymam kciuki sama mierząc temperaturę 😅

    MoniCzita lubi tę wiadomość

  • MoniCzita Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 10 października 2022, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O może masz rację :P

    Z drugiej story jedziemy z mężem w środę zrobić badanie nasienia które kosztuje 550zl :D i zrobiła bym rano w środę ( 13dzien po owulacji ) być może nie będzie trzeba zrobić tego badania ... Już sama nie wiem ... Apka pokazuje że jutro powinnam mieć ...

  • Frida89 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 11 października 2022, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdańska93 wrote:
    Cześć też jestem tu nowa staramy się od nie dawna z mężem mam tarczycę ale jestem dobrej myśli a jak to jest u Ciebie? Leczysz się gdzieś czy dopiero zaczynasz starania?

    Witaj w klubie 🙂

  • MoniCzita Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 11 października 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się już ok roku.

    Od tego cyklu zaczęłam monitoring cyklu u gin. Narazie cytologia i PG/ TSH / FT4 . Wyszły dobrze a progesteron idealny .

    Dzisiaj 28 dzień cyklu i okresu brak. (Moje średnio to 25 dni ) 12 dni po owulacji .

    Jeśli dzisiaj nie będzie to jutro zrobię test.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ