Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Ja przed poprzednia ciąża piłam wino i endo było 14 mm :p
    Mogło tak być niezależnie od picia wina :) pisze tak bo żadne badania tego nie potwierdziły ze endo rośnie od wina bo wino wytrawne mogło by wpływać ewentualnoe na jego receptywnosc a nie wielkość .

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 4 października 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia1986 wrote:
    Mogło tak być niezależnie od picia wina :) pisze tak bo żadne badania tego nie potwierdziły ze endo rośnie od wina bo wino wytrawne mogło by wpływać ewentualnoe na jego receptywnosc a nie wielkość .

    Nieważne ;)
    Trochę przyjemności w tym całym stresie :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nieważne ;)
    Trochę przyjemności w tym całym stresie :)
    Ojjjj tak :) ja uwielbiam pic wino w okolicach owu bo wtedy Mój M wie ze ja+wino+owu = ponadprzeciętne serduszkowania hahah

    nick nieaktualny, Majaaa, Słoneczko12 lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 października 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia póki co nic. Troche wodnistego sluzu sie pojawia i tyle. Jutro usg,zobaczymy czy widac jakis pecherzyk..

    A ja wina nie piję ;p właściwie nic nie pije( no wode,siemię i herbatke ;p)
    Ale migdaly wsuwam,brazylijskie i pestki dyni ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 4 października 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko a testy nie pokazuja zblizajacej sie owu ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 4 października 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro będę pic Mohito pewnie :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 4 października 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nieważne ;)
    Trochę przyjemności w tym całym stresie :)

    Masz rację, pomaga czy nie, ja dzisiaj też siedzę z kieliszkiem w ręku :D
    <zdrówko>

    Majaaa lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:17

    Majaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:18

    Alebazi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,r

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:18

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:18

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 4 października 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znowu seksy. Martwię się, ze za często i dlatego sie nie udaje :p
    Użyłam w razie czego już conceive plus, chociaż do owu pewnke jeszcze z tydzień :p

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 4 października 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak już tak w temacie wina to jakie konkretnie polecacie? :)

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 4 października 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    A jak już tak w temacie wina to jakie konkretnie polecacie? :)

    Czerwone wytrawne najlepsze.
    Ja nie lubie i pije półwytrawne :)

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:18

    koktajlowa lubi tę wiadomość

  • Natuś89 Koleżanka
    Postów: 58 56

    Wysłany: 4 października 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się martwię że za rzadko w tym cyklu. Do 15.10 jeszcze tydzień z haczykiem. Czyli zaczyna się niefajny czas myślenia czy się udało czy nie... I wino by się przydało właśnie :) ale chyba z uwagi na "może jednak jest" pewnie nie tknę alkoholu..

    przedszkolanka:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 października 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jest blada druga i tyle póki co ale u mnie"dopiero"19dc.

    Najmłodsza bzykajcie się,nie zaszkodzi !

    Nona to pazdziernik jeszcze moze być Twój! Fajnie z tymi krótkimi cyklami masz..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 4 października 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Monia jest blada druga i tyle póki co ale u mnie"dopiero"19dc.

    Najmłodsza bzykajcie się,nie zaszkodzi !

    Nona to pazdziernik jeszcze moze być Twój! Fajnie z tymi krótkimi cyklami masz..

    Rzekomo najlepiej co dwa dni, bo plemnik dojrzewa chyba 72 h. Ale u nas to nierealne na dobra sprawę :p chociaż pewnie w okolicach owulacji znowu będą się jakieś cuda dziać :p


    Tez o tym pomyślałam, ze zazdroszczę Nonie :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:21

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ