X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Kaka_90 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 20 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Testuję 2.10
    To mój 3 cykl starań. Wspomagam się testami owulacyjnymi ale w tym miesiącu bardzo ciężko mi określić kiedy wypadła owulacja. W poniedziałek 13 dc na usg lekarz znalazł pęcherzyk dominujący 18 mm, endometrium 9 mm. Powiedział, ze w ciągu 1-2 dni nastąpi owulacja. I tez tak czułam po jajnikach.
    Dzisiaj natomiast (16 dc) tez robiłam usg ale u innego lekarza, który stwierdził, ze owulacje już powinnam mieć dawno temu i nie widzi płynu w zatoce wskazującego na niedawną owulacje. Testy z Allegro wychodzą negatywne a te z domowego laboratorium pozytywne dopiero dzisiaj czyli 16 dc. Nie wiem już co myśleć. Od 10 dc codziennie ❤️ Ale dzisiaj coś mnie rozkłada i chyba odpuścimy.

    3 cs o pierwsze dziecko
  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 21 września 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po ovu, więc koniec z częstym serduszkowaniem :D mój zacznie się buntować, bo on to chciałby cały czas i nawet parę razy dziennie...

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 21 września 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedograna wrote:
    My już po ovu, więc koniec z częstym serduszkowaniem :D mój zacznie się buntować, bo on to chciałby cały czas i nawet parę razy dziennie...
    Wow .. hehe moj tez ofuczany ze jak trzeba to sama lece a jak juz nie trzeba to nie daje hehe ...

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • dzastina89 Przyjaciółka
    Postów: 87 122

    Wysłany: 21 września 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Wow .. hehe moj tez ofuczany ze jak trzeba to sama lece a jak juz nie trzeba to nie daje hehe ...
    To u mnie tak samo hihi. Ja po owu kompletnie nie ma juz ochoty

    czarnulka24, niedograna lubią tę wiadomość

    7v8rdqk35ythyclv.png
  • Natuś89 Koleżanka
    Postów: 58 56

    Wysłany: 21 września 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek popędu jest częstym objawem wejścia w drugą część cyklu ;)

    czarnulka24, niedograna lubią tę wiadomość

  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 21 września 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po monitoringu jest pęcherzyk na prawym jajniku ok 20 cm :)

    przedszkolanka:), czarnulka24, niedograna, Sleepyhead lubią tę wiadomość

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • Alebazi Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 21 września 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    zaczynamy dzis 3 cykl staran. Testowac bede pomiedzy 19., a 24. pazdziernika. Zobaczymy kiedy ovu sie pojawi w tym cyklu :) W poprzednim byla pozno, bo 20dc.

    Ehhh po cichu liczylam na wrzesien :( a tu dzis @

    Trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkie :)

    5cs /po odstawieniu plastrow
  • dzastina89 Przyjaciółka
    Postów: 87 122

    Wysłany: 21 września 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacja wczoraj potwierdzana dzisiaj monitoringiem, doktor mówiła, żeby jeszcze dzisiaj podziałać, ale pewnie mąż dzisiaj już nie bardzo będzie chciał. To teraz to najgorsze czekanie

    7v8rdqk35ythyclv.png
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 21 września 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    A u mnie system chyba coś pomieszał.. Owulację mi zaznaczył 14 dc a testy owu pokazują pozytyw dopiero od 15 dc (16, 17 i 18 dc również pozytyw). a temperatura też nie skoczyła mocno.. Nie wiem co myśleć o tym.

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 21 września 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Nessa wrote:
    Cześć :)

    A u mnie system chyba coś pomieszał.. Owulację mi zaznaczył 14 dc a testy owu pokazują pozytyw dopiero od 15 dc (16, 17 i 18 dc również pozytyw). a temperatura też nie skoczyła mocno.. Nie wiem co myśleć o tym.
    A uzywasz jeszcze jakiegos innego programu?
    Ja wlasnie wklepalam dane w fertilityfriend i od razu wyznaczyl mi owulke na 11 dc, jak byl spadek tempki, podczas gdy ovufriend jeszcze nic nie pokazal...

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 21 września 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie używam nic innego. ovufriend też używam dopiero drugi miesiąc.

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 22 września 2018, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Nessa wrote:
    Nie nie używam nic innego. ovufriend też używam dopiero drugi miesiąc.
    Na twoim miejscu sprawdzila bym jeszcze w innym programie. Mi 2 aplikacje wyznaczyly owulke na 11dc, a ovufriend na 12dc.

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 22 września 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Nessa wrote:
    Cześć :)

    A u mnie system chyba coś pomieszał.. Owulację mi zaznaczył 14 dc a testy owu pokazują pozytyw dopiero od 15 dc (16, 17 i 18 dc również pozytyw). a temperatura też nie skoczyła mocno.. Nie wiem co myśleć o tym.
    chyba bym brała bardziej pod uwagę testy ovu ;D

  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 22 września 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Ostatnio miałam typowe objawy owulki (ból jajnika, skok tempki, testy pozytyw), za to śluz ciężko było odgadnąć.I ovyfriend wyznaczył owulkę idealnie.

    Po wpisaniu dzisiejszej temperatury znowu mi przesunęło, tym razem na 16 dc - i tu też obstawiałam :) ale w tym miesiącu nie mam bóli jajników, a testy owu wychodzą 4 dzień z rzędu pozytyw, w tamtym miesiącu był tylko jeden dzień.. Temperatura delikatnie do góry ale śluz płodny był :)

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam po owu spadek temperatury jest 3 dpo a tenoka wczoraj 36.4 a dzisiaj 36.3

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 22 września 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze o rade. Mam PCOS i teoretycznie owulacje mialam 5dni temu. Czulam klocie w jajnikach, szyjka byla wysoko, ale temp mi sie nie podoba bo jest tylko 36,6 a zwykle podchodzilo pod 37 ( i tak mysle ze u mnie nie wystepuja owulacje a temp jest sobie jaka chce byc, ale zawsze mialam skoki 12dni przed @, dziwne). No i zrobilam t. Owulacyjny i wyszedl pozytywny... juz raz tak mialam po owulacji i nic z tego nie bylo. Biore duphaston od 2dpo, myslicie ze to moze miec jakis wplyw? W tym cyklu mialam.duzo malych pecherzykow i na owu sie nie zapowiadalo ale to bylo ok. 2tyg przed owu. Jestem z uk. Tu nic nie moge zbadac sama w laboratorium dlatego radze sie tutaj.

    10.09.2019 Marcel
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 22 września 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Moge dolaczyc?
    To moj oficjalny 1 cs po poronieniu.

    Czeka mnie w miedzyczasie sporo badan, ale ze wzgledu na wiek nie czekamy dluzej.

    Kciuki za Was :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 22 września 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dziewczyny prosze o rade. Mam PCOS i teoretycznie owulacje mialam 5dni temu. Czulam klocie w jajnikach, szyjka byla wysoko, ale temp mi sie nie podoba bo jest tylko 36,6 a zwykle podchodzilo pod 37 ( i tak mysle ze u mnie nie wystepuja owulacje a temp jest sobie jaka chce byc, ale zawsze mialam skoki 12dni przed @, dziwne). No i zrobilam t. Owulacyjny i wyszedl pozytywny... juz raz tak mialam po owulacji i nic z tego nie bylo. Biore duphaston od 2dpo, myslicie ze to moze miec jakis wplyw? W tym cyklu mialam.duzo malych pecherzykow i na owu sie nie zapowiadalo ale to bylo ok. 2tyg przed owu. Jestem z uk. Tu nic nie moge zbadac sama w laboratorium dlatego radze sie tutaj.

    Z Twojego wykresu wynika, ze owulki jeszcze nie bylo. Moze jeszcze tempka skoczy? Choc rownie dobrze, moze to byc cykl bezowulacyjny :/
    Bylas u GP? Warto by bylo isc skoro masz PCOS, moze skieruja Cie do kliniki?
    Ja tez mieszkam w UK i urodzilam coreczke dzieki klinice nieplodnosci na NHS.
    Diagnozowanie dlugo trwalo, ale udalo sie przy 3 IUI.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 22 września 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Z Twojego wykresu wynika, ze owulki jeszcze nie bylo. Moze jeszcze tempka skoczy? Choc rownie dobrze, moze to byc cykl bezowulacyjny :/
    Bylas u GP? Warto by bylo isc skoro masz PCOS, moze skieruja Cie do kliniki?
    Ja tez mieszkam w UK i urodzilam coreczke dzieki klinice nieplodnosci na NHS.
    Diagnozowanie dlugo trwalo, ale udalo sie przy 3 IUI.
    Jeeju teraz patrze i w ogole nie wiem co to jest za wykres... napewno nie moj. Potem zmienie! W GP mam wizyte we srode ale nie wiem jak do nich zagadac zeby bylo okej. :-(

    10.09.2019 Marcel
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 22 września 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie trochę z innej strony: testy owulacyjne - z rossmana domowe laboratorium piąty dzień z rzędu wychodzi pozytyw.. Czy to normalne czy coś nie tak z testami?

    Zrobiłam drugi test z apteki Lady Max i wyszedł całkowicie negatywny.

    I teraz zgłupiałam całkowicie.

    We wcześniejszym cyklu miałam również z Domowego Laboratorium i pozytyw pokazał się w jeden dzień tylko. W tym cyklu sprawdzam testami od 8 dc i wychodziły negatywne (testy z rossmana Domowe Laboratorium). A potem te same testy i piąty dzień pozytyw.

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ