X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 25 września 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze, to nie znam się aż tak ale chyba po owu nie powinno aż tak nisko spadać, owulaki widzę że pozytywne ale ja bym im nie ufała, mnie nie raz w bambuko zrobiły :P

    mi też takie wykresy wychodziły i się gnębiłam, że nawet odpowiednio tempki nie umiem zmierzyć hehe, ale ja to nie zawsze mogę o stałej porze a potem kwiatki wychodzą więc nie mierzę już

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwkowa zaznaczylam owulaki ale owu mialam potwierdzone przez monitoring :/ wlasnie zdziwil mnie ten spadek tempke codziennie o 5 rano mierze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2018, 09:55

  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 25 września 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    https://zapodaj.net/3510fa2f0d4a1.png.html

    Moj wykres
    eh ja tu nie widzę ovu, bardzo skacze. a robiłaś badania?

  • PannaNikt! Koleżanka
    Postów: 92 14

    Wysłany: 25 września 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    A gdzie mierzysz temp? W buzi?
    w pochwie. A takie skoki temperatury mogą być spowodowane przeziębieniem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedograna wrote:
    eh ja tu nie widzę ovu, bardzo skacze. a robiłaś badania?
    Ja juz na 100 mialam owu 10 dc pecherzyk wielkosci 21 11dc pekl takze te tempki sie nie wiem u mnie nie sprawdzaja ale koze mam takie skoki przez prolaktyne bo w tamtym cyklu wykrylam i biore teraz bromergon
    Dodam jeszcze ze w tym cyklu mialam stymulacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2018, 12:09

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 25 września 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Ja juz na 100 mialam owu 10 dc pecherzyk wielkosci 21 11dc pekl takze te tempki sie nie wiem u mnie nie sprawdzaja ale koze mam takie skoki przez prolaktyne bo w tamtym cyklu wykrylam i biore teraz bromergon
    Dodam jeszcze ze w tym cyklu mialam stymulacje

    Jeszcze masz czas do @, nic nie jest stracone :) te całe wykresy to chyba tylko dla jeszcze większego stresu, u mnie w ostatnim cyklu był piękny, super temperatury i w ogóle, i nic z tego, z kolei wiele dziewczyn widziałam którym temperatura leciała na łeb na szyję i ciąża i tak była, więc nie ma reguły.

    Ja w tym cyklu chciałam całkiem odpuścić mierzenie itd. Ale ostatecznie chyba do owu będę mierzyć a potem postaram się zrelaksować.

    3mam kciuki za Ciebie, wierzę że się uda :)

    27 lat
    9cs
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 września 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć :) Będę testować 25.10.

    niedograna, Juti lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze jak tych temperatur nie mierze to zaraz korci zeby testy robic. U mnie dzisiaj duzo bialego sluzu bylo taki twarog polaczony z rozciagliwym sluzem przepraszam za okreslenie moj organizm robie seobie ze mnie jaja doslownie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2018, 13:08

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 25 września 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    To są wyniki przed lekami? Trochę niskawe ft3 i ft4. Ciekawa jestem jak po leku.
    W ciąży, przy niedoczynności, hormony spadają i zwykle trzeba zwiększyć dawkę. To wyobraź sobie, że w ogóle odstawiadz lek. Logiczne?
    Znajdź dobrego endokrynologa.
    Noo tyle ze u mnie niedoczynnosci nie stwierdzono. Mialam usg tarczycy wszystko bylo okej. Tak to sa wyniki przed braniem leku :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 25 września 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    https://zapodaj.net/3510fa2f0d4a1.png.html

    Moj wykres
    Faktycznie strasznie skacze. Zrob proga 7/8dpo to bedziesz wiedziec czy napewno ta owu byla.

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Faktycznie strasznie skacze. Zrob proga 7/8dpo to bedziesz wiedziec czy napewno ta owu byla.
    Jestem pewna zw byla ;) takze nie badam ja chodze na monitoringi do lekarza. A proga badalam w tamtym cyklu bylo 19 a prolaktyna 48 przy normie 23

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 25 września 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Jestem pewna zw byla ;) takze nie badam ja chodze na monitoringi do lekarza. A proga badalam w tamtym cyklu bylo 19 a prolaktyna 48 przy normie 23
    Z tego co wiem prolaktyna powinna spadac po owulacji... moze stad te gory, doliny u ciebie :-)

    10.09.2019 Marcel
  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 25 września 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie ma co się za bardzo martwić tymi temperaturami. Taką temp może wszystko zakłócić np. choroba, niewyspanie i wiele innych czynników

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Z tego co wiem prolaktyna powinna spadac po owulacji... moze stad te gory, doliny u ciebie :-)
    Nie wiem ile zejdzie czasu do zbicia tej prolaktyny na dodatek caly czas sie denerwuje i stresuje... moj maz chodzi nie wyspany oracuje ponad godziny na dodatek od czasu do czasu pije czjje sie ze jestem w tym sama zupelnie sama na dodatek opowiada w okolo ludziom co nas spotkalo a ja nie chce o tym mowic :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2018, 14:12

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 września 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiecie może czy bòl menstruacyjny i brązowe upławy w terminie miesiączki mogą być objawem ewentualnej ciąży czy można się z nią pożegnać i czekać na @?

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 25 września 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Nie wiem ile zejdzie czasu do zbicia tej prolaktyny na dodatek caly czas sie denerwuje i stresuje... moj maz chodzi nie wyspany oracuje ponad godziny na dodatek od czasu do czasu pije czjje sie ze jestem w tym sama zupelnie sama na dodatek opowiada w okolo ludziom co nas spotkalo a ja nie chce o tym mowic :(
    Dlatego ja w tym jestem sama z mezem. Nikt nie wie. Naweet moja mama co zawsze wie wszystko. Nie znioslabym ciaglych pytan.

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o temperature to ja na ogol swoja mam bardzo niska w ciagu dnia pod pacha do 36 to maks a jeszcze ta pogoda na mnie oddzialuje niesamowicie.

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 25 września 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku staran tez mierzyłem temperaturę specialnie miałam budzik by zawsze była ta sama godzina ale tak się w kręciłam ze rano o niczym innym nie myślałam dlatego mąż wziął termometr schował i żyje mi się o wiele lepiej a przedewszystkim spokojnie chodzę na monitoring +testy owulacyjne wiec nie da się opinać owulacji i cieszę się ze mam to za sobą :)

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wlasie tempka nie pokrywa sie z tym co na monitoringu :/

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 25 września 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Dziewczyny, wiecie może czy bòl menstruacyjny i brązowe upławy w terminie miesiączki mogą być objawem ewentualnej ciąży czy można się z nią pożegnać i czekać na @?
    Ja mialam dwa razy plemienia krwawienia w terminie @ a bylam w ciąży ale raczeh to byla zmczerwona krew lub lekko bordowa .. fakt mialam brązowe plamienia ale to troche pozniej

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ