X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 września 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły tydzień będzie proroczy ..46dance.gif I ujrzymy 6 kreseczek :P

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 września 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Fakt nadzieja umiera ostatnia :-)
    My zwyciężymy 2puchar.gif

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Przyszły tydzień będzie proroczy ..46dance.gif I ujrzymy 6 kreseczek :P
    4 napewno beda ale te moje 2 to nie wiem :)

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 września 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Dziewczynki trzymam za was mocno kciuki. I za Wasze testy. Ja w srode zakończyłam dupka i czekam na @.
    Iwka, powiedz mi jako ekspertka, po jakim czasie mniej więcej po odstawieniu przychodzi @ u Ciebie? Gin kazała mi czekać do 10 dni i jeśli nie przyjdzie to się zgłosić. Ja już nie chcę tyle czekać, mam nadzieję, że przyjdzie wcześniej.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 września 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    4 napewno beda ale te moje 2 to nie wiem :)
    Będą ;)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 września 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Witajcie.
    Dziewczynki trzymam za was mocno kciuki. I za Wasze testy. Ja w srode zakończyłam dupka i czekam na @.
    Iwka, powiedz mi jako ekspertka, po jakim czasie mniej więcej po odstawieniu przychodzi @ u Ciebie? Gin kazała mi czekać do 10 dni i jeśli nie przyjdzie to się zgłosić. Ja już nie chcę tyle czekać, mam nadzieję, że przyjdzie wcześniej.
    U mnie trzeciego dnia przychodzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2013, 22:46

    Topola, Topola lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 września 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info :) To może u mnie też będzie szybciej, bo ile jeszcze ja mam czekać. Mam już serdecznie dość :) Tęsknię za @ jak jeszcze nigdy wcześniej :) A dziś, proszę państwa, 104dc! Czy to jakiś może forumowy rekord? Może coś wygrałam? Order z ziemniaka chiciaż? :D

    Iwka, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 września 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Dzięki za info :) To może u mnie też będzie szybciej, bo ile jeszcze ja mam czekać. Mam już serdecznie dość :) Tęsknię za @ jak jeszcze nigdy wcześniej :) A dziś, proszę państwa, 104dc! Czy to jakiś może forumowy rekord? Może coś wygrałam? Order z ziemniaka chiciaż? :D
    Lizaczka ...prosze to dla Ciebie 0vishenka_33.gif
    Ale szok 104 dc może jak ją zawołam to do Ciebie przylezie 0clapping.gif

    Topola lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 września 2013, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi, dziękuję Ci Iwka za nagrodę miesiaca :D Warto było czekać :D

    Też ja zawołam z Toba, może nas dwie to już usłyszy w końcu.
    " HOP, HOP, TOPOLOWA @! Mój ty koczkodanku, chodź do Pańci. Będzie nam razem wesoło przez kilka dni :)"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2013, 02:12

    Iwka, turkawka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Hihihi, dziękuję Ci Iwka za nagrodę miesiaca :D Warto było czekać :D

    Też ja zawołam z Toba, może nas dwie to już usłyszy w końcu.
    " HOP, HOP, TOPOLOWA @! Mój ty koczkonadnu, chodź do Pańci. Będzie nam razem wesoło przez kilka dni :)"
    ja niewyobrazam sobie miec cykle takiej długosci...na szczescie moje sa bardzo regularne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2013, 23:09

    Iwka lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 27 września 2013, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dołączam do w październikowych bo mimo, że miałam odpoczywać to mam monitoring. Do gin udało mi się trafić wczoraj i jajeczko w lewym jajniku dopiero 1,5cm wiec mierzymy dalej jutro rano a potem w poniedziałek. Temp nie mierzę i chyba się nie zmobilizuję, serduszka spontaniczne ale jakoś wychodzi regularnie wiec może coś z tego wyjdzie. Na spokojnie podchodzę do tego miesiąca i nie zaglądam do was zbyt często. Trochę jestem przemęczona i to mnie martwi ale nic nie poradzę, że taka praca. Trzymajcie się cieplutko i serduszkujcie bo czekam na efekty i dużo II.

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 września 2013, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym już najchętniej się położyła...ale uparte dziewcze ze mnie obiecałam sobie, że dzisiaj zrobię dwa ciasta i zrazy więc robie.
    ecencia witamy witamy - monitoring fajna sprawa :) ja co miesiąc latam 09icon_crazy.gif
    Topola jutro rano @ Cię zaleje 02icon_mryellow.gif

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Kochana ja co miesiąc się nakręcam 0blush2.gif Takie już jesteśmy :) Dzisiaj to już w ogóle mi odbija :)
    I co miesiąc mam dobre przeczucie....popatrz na mnie teraz w czasie owulacji miałam jakieś zapalenie i przecież przy zapaleniu plemniki nie mają szans ale ja widzę żyłki na piersiach, odczuwam ich ból, mam zgagę nawet mdłości - pewnie przez zgagę - zasypiam na stojąco, siedząco i leżąco, i ja mam tak co miesiąc!!! A dlaczego ? Bo biore dupka :) jedyna rzecz jest inna mój śluz zawsze był kremowy a teraz mam wodnisty. Czy test będzie pozytywny? Pewnie nie jak co miesiąc ale ja lubię wierzyć że tym razem się udało to trzyma mnie przy życiu i daje mi siłę by rano wstać i cieszyć się każdym dniem. hura.gif


    Iwcia, ja w tamtym cyklu "szczesliwym" tez mialam od owulacji wodnisty bialawy sluz, i teraz tez tak mam... i co tu teraz myslec? zawsze mialam kremowy, gesty po owulce

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 28 września 2013, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Iwcia, ja w tamtym cyklu "szczesliwym" tez mialam od owulacji wodnisty bialawy sluz, i teraz tez tak mam... i co tu teraz myslec? zawsze mialam kremowy, gesty po owulce
    To testów nie kupujemy :) Och Aneczko jak by było cudownie 0dance3.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 września 2013, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 3 dni...

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Agafia Autorytet
    Postów: 607 1788

    Wysłany: 28 września 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny życzę powodzenia i trzymam mocno kciukasy za 2 kreseczki mam nadzieję że w tym cyklu dołączę to nasz 3 cykl starań mam nadzieję szczęśliwy Buziaki

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    17u9px9i7ha8i4t0.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 28 września 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy test będzie pozytywny? Pewnie nie jak co miesiąc ale ja lubię wierzyć że tym razem się udało to trzyma mnie przy życiu i daje mi siłę by rano wstać i cieszyć się każdym dniem. hura.gif[/QUOTE]

    Iwka, ja mam dokładnie tak samo. Uwielbiam być po owulce i mieć nadzieję, ze we mnie coś pasożytuje już - i nie mam tu na myśli tasiemca ;) Nawet @ przestała mnie już dołować. To chyba z czasem przychodzi :) A swoją drogą, jak ty pieczesz ciasta w środku nocy, to jak masz nie być zmęczona! Kobieto!!! Zadbaj ty o siebie! No, no no!!!! (tutaj pogroziłabym ci paluszkiem jakbym emoty umiała wstawiać). Ty w ciaży mozesz być przecież!!! I mam nadzieję ze jesteś! :D :D :D

    celia, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 28 września 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Przyszły tydzień będzie proroczy ..46dance.gif I ujrzymy 6 kreseczek :P

    Iwka i ja, i ja będę (powinnam, bo mogę nie wytrzymać ;) testować we wtorek 0swoon.gif Więc kto wie może nam się osiem kreseczek zrobi ... 0recourse.gif
    Nadzieję mam choć objawów nic 0what.gif Razem raźniej :D :D

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    kaarolaa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia ja tam samo, nadzieje mam choc objawow brak...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 28 września 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek.
    Dziś rano wstałam i czułam się jak na ostrym kacu. A nic nie piłam, słowo honoru!
    Może to na małpiatkę. Kiedy brałam tabletki to w trakcie @ często czułam się właśnie jak na kacu. Póki co mnie nie zalała jeszcze, ale chyba węszę ją w atmosferze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2013, 17:00

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ