X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 29 września 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No w końcu 0dance3.gif SUPER!!! To teraz trzymam kciuki za nowy cykl oby tylko 30 dniowy <3

    Tym razem mam nadzieję, nie będę tyle czekać. Poza tym nadal mam brać Duphaston, także powinno być krócej. I kto wie, może pod koniec października jeszcze będę testować.
    Tylko spokojnie, nie mogę się nakręcać :)

    Fajnie dziewczyny macie z podwójną październikową szansą. Trzymam kciuki.

    Przed chwilą wyciągnęłam z pieca swój pierwszy, własnoręcznie upieczony chleb :P Musiałam się tym pochwalić bo wyszedł całkiem smaczny :)

    Iwka, kierzynka, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 29 września 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    ojjj kochane :( mam dola a nie powinnam :(
    Dowiedzialam sie,ze matka mojej i mojego chrzesniaczki jest w 3 miesiacu ciazy :D niby fajnie ale . . . no wlasnie to ale :/ mam dola :/ z 3 dzieckiem jest w ciazy a jest rok starsa ode mnie :/ i jaka tu sprawiedliwosc :/ szlak mnie trafi :/ ciese sie ale jak mi przez telefon powiedziala,ze jest5 w ciazy to mi lezki polecialy :/

    Mam dosc chyba zerwe z tym forum i postawie na to NIE MYSLENIE bo odpadam psychicznie :/


    Basiulka rozumiem Ciebie doskonale tez mialam taki czas ze prawie przez 2 miesiace nie zagladalam tutaj i odpoczelam psychicznie dobrze mi to zrobilo a teraz znowu zyje nadzieja ze w koncu sie uda a latka leca i pomyslec ze niedawno mialam dopiero 20 lat...

    Iwka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 29 września 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka. Jesteśmy z Tobą.
    Odpocznij sobie od myślenia i od forum, jeśli czujesz, że tego Ci trzeba. Myślę, że to na prawdę dużo pomaga i poprawia nastrój kiedy zajmie się myśli czymś innym niż rozmyślaniem nad cyklem cały dzień. Wiem dokładnie jak to jest i Cię rozumiem.
    Trzymaj się

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2013, 22:30

    Iwka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane :) dzien zapowiada sie na dosyc ładny...

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 września 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie i ja u mam pazdziernikowych, u mnie szczur przylazl wczoraj w poludnie. juz nie zalamuje sie tak jak na poczatku, choc wiadomo przykro. siedze teraz i czekam na telefon az moj doktór skonczy operacje i wsiadam w auto i jade 'złożyć reklamację' - femara u mnie nie podziałała w 1szym cyklu. jedyne pocieszenie - @ przyszla jak w zegarku. siedze z napuchnietym pecherzem bo nie pamietam czy bedzie mi jakis skan dzis robil...
    siiikuuuuuu :D

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki,
    Czy zdarzało się Wam, że w dniu owulacji miałyście lekkie plamienie? ja miałam owulke prawdopodobnie wczoraj (chyba że dzisiaj była) i dzisiaj rano miałam brązowe plamienie, brzuch trochę pobolewa tak w dole.
    Wczoraj miałam minimalne kłucie jajników.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szczur się skrada pomału nieświadom że go widzę :-/
    Kalitria, ja już walczę ponad dwa lata o dziecko. Z początku to ja byłam pewna że jestem w ciąży, więc rozczarowania były dramatyczne. Teraz jest na odwrót, nie wiem czy bym uwierzyła w ciążę :-)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Witajcie Dziewczynki,
    Czy zdarzało się Wam, że w dniu owulacji miałyście lekkie plamienie? ja miałam owulke prawdopodobnie wczoraj (chyba że dzisiaj była) i dzisiaj rano miałam brązowe plamienie, brzuch trochę pobolewa tak w dole.
    Wczoraj miałam minimalne kłucie jajników.
    nie, nie, nie nigdy tak nie miałam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    U mnie szczur się skrada pomału nieświadom że go widzę :-/
    Kalitria, ja już walczę ponad dwa lata o dziecko. Z początku to ja byłam pewna że jestem w ciąży, więc rozczarowania były dramatyczne. Teraz jest na odwrót, nie wiem czy bym uwierzyła w ciążę :-)
    mi zostały jeszcze 4 dni do @, ja na dziecko czekam juz 2,5 roku i mam tak samo jak Elinn, wiem ze @ przyjdzie, a co do ciazy to ciezko bedzie mi uwierzyc jesli sie uda, nawet nie wiem czy bede umiała sie cieszyc...

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Kaarolaa, widzę że w ciąże zachodziłaś. Co się działo jeśli mogę spytać? Wiesz jaka przyczyna strat? Ja z kolei mam dziecko z moim mężem, więc dziwne to dla mnie ze ni cholery w następną nie zachodzę.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsze poronienie w wyniku histopatologicznym wyszło, ze płod miał za mały dopływ krwi, po prostu naczynia krwionosne łożyska zle sie rozwineły, a drugie poronienie niewiadomo, samoistne było, jak poszłam do lekarza to potwierdził, ze juz jest po wszystkim. ja moge miec cos z macica nie tak dlatego nie utrzymuje ciazy...dzisiaj mam wizyte u gina, zobaczymy co teraz powie, jesli nic konkretnego to od listopada klinika...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki za wizytę. Po takich przejściach każda ciąża to na pewno niesamowity strach czy tym razem wszystko będzie ok...Kurcze ale musi się w końcu udać :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedys napewno sie uda...a jak sie uda to strach bedzie, jak z poprzednia ciaza, cieszyłam sie tylko przed 10 minut po ujrzeniu II kresek na tescie, pozniej radosc została zastapiona strachem....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    witam sie i ja u mam pazdziernikowych, u mnie szczur przylazl wczoraj w poludnie. juz nie zalamuje sie tak jak na poczatku, choc wiadomo przykro. siedze teraz i czekam na telefon az moj doktór skonczy operacje i wsiadam w auto i jade 'złożyć reklamację' - femara u mnie nie podziałała w 1szym cyklu. jedyne pocieszenie - @ przyszla jak w zegarku. siedze z napuchnietym pecherzem bo nie pamietam czy bedzie mi jakis skan dzis robil...
    siiikuuuuuu :D


    i tych wakacji Wam właśnie trzeba :) nam by się też przydały, gdyby nie to, że niedawno wróciliśmy z dość długich :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle, to dobrze, że już kończy się ten wrzesień :)

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 30 września 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pytanko:
    Jak to jest, że (mam sprawny termometr) w ustach mam 36,4, waginalnie 37,05 i generalnie nie wiem, ktorej temp wierzyc..

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie podpowiem, ja zawsze mierzę pod paszką :) gina powiedziała, że nie ma to aż takiego znaczenia.

    po prostu przyjmij jeden sposób mierzenia i tego się trzymaj

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 września 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta. Ja idę dziś prywatnie do ginekologa z moimi plamieniami. Wszyscy lekarze na NFZ mnie zbywali, twierdząc że nie widzą problemu. Dla mnie tygodniowe plamienia przed okresem albo w środku cyklu nie są normalne. Dlatego postanowiłam zapłacić za wizytę i liczę na to, że zostanę potraktowana poważnie. Byłam u tego ginekologa ok. 10 lat temu i podejrzewał u mnie endometriozę, powiedział wtedy że trzeba będzie mnie leczyć jak będę chciała zajść w ciążę. Nadszedł ten czas, więc liczę na niego. Napiszę Wam wieczorem co mi powiedział. Jeśli Was to interesuje oczywiście ;)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Hej dziewczęta. Ja idę dziś prywatnie do ginekologa z moimi plamieniami. Wszyscy lekarze na NFZ mnie zbywali, twierdząc że nie widzą problemu. Dla mnie tygodniowe plamienia przed okresem albo w środku cyklu nie są normalne. Dlatego postanowiłam zapłacić za wizytę i liczę na to, że zostanę potraktowana poważnie. Byłam u tego ginekologa ok. 10 lat temu i podejrzewał u mnie endometriozę, powiedział wtedy że trzeba będzie mnie leczyć jak będę chciała zajść w ciążę. Nadszedł ten czas, więc liczę na niego. Napiszę Wam wieczorem co mi powiedział. Jeśli Was to interesuje oczywiście ;)

    kciukam, daj znać koniecznie

    Klif lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 30 września 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki
    Nowe staraczki tez witam oczywiście.
    Klif czekamy na wieści.
    Dla testujących w tym tyg POWODZENIA I ZIELONOŚCI,ja mam owulke ,więc testowac będę raczej około 10-13 pazdziernika

    Andzia33
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ