X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 września 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Hej dziewczęta. Ja idę dziś prywatnie do ginekologa z moimi plamieniami. Wszyscy lekarze na NFZ mnie zbywali, twierdząc że nie widzą problemu. Dla mnie tygodniowe plamienia przed okresem albo w środku cyklu nie są normalne. Dlatego postanowiłam zapłacić za wizytę i liczę na to, że zostanę potraktowana poważnie. Byłam u tego ginekologa ok. 10 lat temu i podejrzewał u mnie endometriozę, powiedział wtedy że trzeba będzie mnie leczyć jak będę chciała zajść w ciążę. Nadszedł ten czas, więc liczę na niego. Napiszę Wam wieczorem co mi powiedział. Jeśli Was to interesuje oczywiście ;)
    Pewnie że nas interesuje :) Pisz od razu <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 września 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Witajcie kobietki
    Nowe staraczki tez witam oczywiście.
    Klif czekamy na wieści.
    Dla testujących w tym tyg POWODZENIA I ZIELONOŚCI,ja mam owulke ,więc testowac będę raczej około 10-13 pazdziernika
    Trzymam kciuki <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Iwka co słychac???

    Iwka lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 30 września 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Zdam szybką relację bo muszę zaraz do pracy lecieć. Byłam dziś u gina i potwierdził, że owu miałam najprawdopodobniej w sobotę. W sobotę rano na monitoringu pęcherzyk w lewym jajniku miał 2cm i bolał mnie lewy jajnik a popołudniu już przestał. Dziś na monitoringu już było ciałko żółte wiec teraz mam brać luteinę i 9 października zrobić betę. Mam też nowe odkrycie zakładając, ze mam owulację na przemian raz z lewego raz z prawego jajnika a ostanie dwa cykle tak było to cykle z lewego jajnika mam krótsze od tych z prawego jajnika. Sądzę, że ten prawy jajnik nie pracuje prawidłowo bo cykle są o kilka dni dłuższe i jeśli w ogóle owu jest to znacznie później. A jak mi się udało zajść z ciążę bichemiczną to też w cyklu z lewego jajnika. Wiec mam ogromną nadzieję, że mnie lewy jajnik nie zawiedzie i będę miała prezent na urodziny moje i męża bo oboje mamy w październiku :) A za was trzymam kciuki.

    kaarolaa, MalutkaEve, ;oniqa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to teraz tylko do 9 trzeba czekac :) bedzie dobrze, musi byc dobrze :) i zakonczy sie na zielono :) trzymam mocno kciuki...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 30 września 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    Moje pytanko:
    Jak to jest, że (mam sprawny termometr) w ustach mam 36,4, waginalnie 37,05 i generalnie nie wiem, ktorej temp wierzyc..

    To normalka, każdy tak ma. Mi mówili, ze trzeba mierzyć tam gdzie są błony śluzowe: w ustach, w pochwie lub w odbycie (blleee ;) ) i oczywiście wybrać sobie jedno z tych miejsc i się go trzymać, choć najlepiej waginalnie. Najważniejsze są skoki temp. zaobserwowane w danym cyklu i nieważne czy to będą z gatunku tych "niższych" mierzonych w ustach, czy wyższych w pochwie - systematyczność, dokładność i wierność jednemu miejscu daje wymierne efekty w postaci pięknego wykresu. Ja mierzę w ustach, bo mi najwygodniej.

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 30 września 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki do mnie dzis rano zawitala wredna @ oczywiscie dzien wczesniej i jakos kiepski mam nastroj bo myslalam ze bedzie cudowny przezent na urodziny dla mojego T. ale jeszcze zostaje z Wami nastepne testowanie 27 pazdziernika.

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka testujesz w urodziny mojego M :D a ja niewiem czy w ogole bede testowac :/ kurcze ja dalej plamie :/ niech sie juz skoncy wredna @

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 30 września 2013, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor milym pania!!! Mam nadzieje ze ten miesiąc będzie dla nas szczęśliwym. Ja już po owulce chociaż nie wiem czy była. Sluzu jak nigdy było mało i slabo odczuwalna owulacja. Nie nakręcam się jestem wyluzowana. Musze przyznać ze bardzo lubie m ierzyc temp i to wszytsko związane z wypełnianiem wykresow.
    Kciukam za te które będą testować w najbliższym czasie!!!
    Kolorowych snow przyszłym mama zycze:-))

    Iwka, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 30 września 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po wizycie u ginekologa. Lekarz pokręcił głową, że do tej pory moje plamienia były bagatelizowane. W środę mam mieć USG i prawdopodobnie w najbliższym czasie histeroskopie. Cieszę się, że ktoś się za mnie wziął, choć pewnie mój budżet będzie zrujnowany( 150zł wizyta+ 100zł USG+ histeroskopia 500-700zł). Jakbym chciała na NFZ to musiałabym długo czekać, a już dość mam czekania.

    Iwka, kaarolaa, Andzia33, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 1 października 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif powodzenia :)

    Iwka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 1 października 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    czesc Iwka co słychac???
    Witam się i ja z rana tempka poszła do góry hura.gif Pewnie jutro pójdzie na dół ;) ale dzisiaj poszła do góry - więc chociaz jeden dzień radości mam hura.gif

    Karola ja obryzguje paznokcie co by testu nie zrobić....i się zastanawiam czy poprostu jutro nie iść na betę bo zrobię test i jak będzie negatyw to będę sobie wmawiała że to za wcześnie ...sama wiesz jak to jest.
    ecencia 9 paź będzie wielkim dniem :)Trzymam kciuki- Ja mam HSG :(
    Lili dokładnie tam gdzie błony śluzowe :) ale musisz wiedzieć że w ustach w różnych miejscach są inne temperatury np. inna jest pod językiem a inna na języku - usta są nie miarodajne - więc zostaje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2013, 09:05

    kaarolaa, MariaAntonina, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez tempka poszła w gore a powinna isc juz w doł, za 3 dni ma byc @ i napewno bedzie :) wczoraj byłam u gina ale juz pisac nie chciałam bo pozno było jak wrociłam...mam zapisane 3 opakowania bromka czyli prawie połroczna kuracja, mam brac pierszy miesiac po całej tabletce a pozniej juz po połowce...i to wszystko narazie...powiedziałam, ze zapisujemy sie do kliniki, bo mi juz pomoc jako ginekolog on nie moze, rok czasu mnie leczył i nie powiem było ok :) troche ze mna pogadał o tych naszych planach i co lekarz w klinice mowił, i jak cała procedura wyglada...mam nadzieje, ze my sie zajwalifikujemy jeszcze na refundcje, bo w naszym przypadku inseminacja odpada...

    MariaAntonina, Iwka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 1 października 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej dziewczynki do mnie dzis rano zawitala wredna @ oczywiscie dzien wczesniej i jakos kiepski mam nastroj bo myslalam ze bedzie cudowny przezent na urodziny dla mojego T. ale jeszcze zostaje z Wami nastepne testowanie 27 pazdziernika.
    no dwie szanse w jednym miesiącu? Nie za dobrze? śmieje się fajnie hura.gif
    Eavonne ja wierze że Ty też będziesz październikową mamusią :)
    Klif super ważne że krok do przodu i coś się dzieje <3
    ;oniqa ale awatar nie poznała bym Ciebie na ulicy :) Jak sie czujesz? I Dawaj świeżą dostawę wirusków bo wrzesień był kiepski ale październik musimy zbojkotować 0ulan.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    no dwie szanse w jednym miesiącu? Nie za dobrze? śmieje się fajnie hura.gif
    Eavonne ja wierze że Ty też będziesz październikową mamusią :)
    Klif super ważne że krok do przodu i coś się dzieje <3
    ;oniqa ale awatar nie poznała bym Ciebie na ulicy :) Jak sie czujesz? I Dawaj świeżą dostawę wirusków bo wrzesień był kiepski ale październik musimy zbojkotować 0ulan.gif
    ja tez bede miała 2 szanse w pazdzierniku :) taka kumulacja, tylko musi teraz @ byc 4 :) a nastepna szansa 30 :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 1 października 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nawet kot zna się na sprawie - zobaczcie jaka była jego reakcja!!!
    6f8e03b58b5d34cfm.jpge4f99f1b1c97882cm.jpg

    Andzia33, kaarolaa, biedronka1982, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 1 października 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Byłam u ginki ,jestem po owulce w prawym jajniku,a w lewym pęcherzyk 21mm ,więc może pęknie ,a może nie.
    Klif spróbuj na nfz,u mnie czekałam 2 tyg,tak samo jak na chisterioskopię ,tak i na hsg

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gdzie Wy jestescie???
    pazdziernik sie zaczyna, a tu na pazdziernikowych staraniach pusto :)

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 1 października 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to pieknie Andzia, to najwazniejsze! :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 1 października 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytam o tą histeroskopie na NFZ jutro, jak będę u niego na USG .

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ