X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna lekarka na ruchliwość kazała używać plastrów chłodzących dla mężczyzn, podobno ok, miałam kupić teraz :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 5 października 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak sie wbije ;)
    My sie kochaliśmy w tym cyklu dzien w dzien! Nie było to planowane ale owulcja sie przesuwała... i właśnie z kazdej strony słyszałam ze napewno nic z tego nie bedzie bo nasienie słabej jakości... i co? Jestem na fiolecie :)

    Kicirożek, madzialenka84, AJA_S, Adry, aaniluap lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Ja tak sie wbije ;)
    My sie kochaliśmy w tym cyklu dzien w dzien! Nie było to planowane ale owulcja sie przesuwała... i właśnie z kazdej strony słyszałam ze napewno nic z tego nie bedzie bo nasienie słabej jakości... i co? Jestem na fiolecie :)
    U nas też tak było bo w końcu oszlałam i sama miałam nadzieje że po dong quai mam wczesniej niby od 12 dc ale okazało sie ze 16 a do tego czasu było codziennie, wczesniej co drugi dzien

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 5 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj doła ... chyba wyrzucę ten przeklęty termometr - nadal się nim katuje :/
    Dzis mam spadek temperatury i boje się, tak po prostu ze do 17 października (pierwsze USG) wszystko mogę stracić :-(

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 5 października 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Ja tak sie wbije ;)
    My sie kochaliśmy w tym cyklu dzien w dzien! Nie było to planowane ale owulcja sie przesuwała... i właśnie z kazdej strony słyszałam ze napewno nic z tego nie bedzie bo nasienie słabej jakości... i co? Jestem na fiolecie :)



    Tak samo jest ze mną. Właściwie to mozna powiedzieć, ze wrzesień to w ogóle odpuściłam... żadnych testów owulacyjnych, zadnego sprawdzania śluzu, szyjek itd. Po prostu kochaliśmy sie jak mieliśmy na to ochotę i pach ! Jest :-)

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 5 października 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio w "poradzie dnia" na of pojawiła się informacja że przerwa 2 dni jest ok ale nie dłużej bo po 3 dniach plemniki są stare i powolne, więc opinii na ten temat milion pińcet... Myślę że nie ma co analizować i <3 kiedy jest możliwość w trakcie podejrzenia owu :D

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • PaniNorris Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 5 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bętę zrobię w poniedziałek :-) narazie poczekam. Buziaki i gratuluję wszystkim zafasolkowanym :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 20:36

    Keep fingers cross!
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 5 października 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Mam dzisiaj doła ... chyba wyrzucę ten przeklęty termometr - nadal się nim katuje :/
    Dzis mam spadek temperatury i boje się, tak po prostu ze do 17 października (pierwsze USG) wszystko mogę stracić :-(


    Wyrzuć go! Nie mierz juz temp! :) jest ciaza i tyle :) koniec kropka

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 5 października 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka - betę robiłam w ten poniedziałek, wizytę mam na 17 października jak myślisz, myślicie - powtórzyć betę w ten najbliższy poniedziałek tj tydzien przed USG ? Babki z ozzychodni mówiły ze mam dac spokoj i sie nie katować! Ja chyba oszalałam, zamiast sie cieszyć chodzę i wyje ze mi sie nie uda- debil normalnie !:/

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Pianistka - betę robiłam w ten poniedziałek, wizytę mam na 17 października jak myślisz, myślicie - powtórzyć betę w ten najbliższy poniedziałek tj tydzien przed USG ? Babki z ozzychodni mówiły ze mam dac spokoj i sie nie katować! Ja chyba oszalałam, zamiast sie cieszyć chodzę i wyje ze mi sie nie uda- debil normalnie !:/
    Dziołcha będzie wszystko dobrze, wiem, ze długie starania nadwyrężyły twoją wiaręw siebie i w ciążę, mam podobnie :) Ale dlaczego masz się stresować? ? ? Ciąża to piękny stan, mały odsetek kończy się niepowodzeniem...nie analizuj, proszę. Po co masz wydawać 30 zł na kolejną betę od czapy? Kup sobie kilo owoców i lepszy sok za te pieniądze !

    AJA_S, Kicirożek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja po owu :) wczoraj albo przedwczoraj, nie wiem, bo nie mierzę już ;) ale ale mam głowę pełną pozytywnych myśli i ani jednego testu jeszcze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    a ja po owu :) wczoraj albo przedwczoraj, nie wiem, bo nie mierzę już ;) ale ale mam głowę pełną pozytywnych myśli i ani jednego testu jeszcze :D
    Hejo , super ! :D Październikowe wirusy czekają

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 5 października 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziołcha będzie wszystko dobrze, wiem, ze długie starania nadwyrężyły twoją wiaręw siebie i w ciążę, mam podobnie :) Ale dlaczego masz się stresować? ? ? Ciąża to piękny stan, mały odsetek kończy się niepowodzeniem...nie analizuj, proszę. Po co masz wydawać 30 zł na kolejną betę od czapy? Kup sobie kilo owoców i lepszy sok za te pieniądze !



    Uwielbiam <3 chyba wlasnie wsparcia mi trzeba. Moja druga połowa jest ze mną tylko w weekendy i stad te moje myśli. Sama siedzę w domu i sie zadręczam ...

    P.S u mnie Beta po 2 dyszki ;-)

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 5 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wytrzymałam i kupiłam 2 testy,a to jeszcze 10 dni... A zarzekałam się, że nie kupię przed 15.10..

    zakocona, Kicirożek lubią tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 5 października 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:39

    cl2sjfv.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 5 października 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:39

    cl2sjfv.png
  • yvonneSW Autorytet
    Postów: 532 527

    Wysłany: 5 października 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:27

    Adry lubi tę wiadomość

    Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Chrzanów :P
    AAAA :D super ! Trzebinia, Olkusz i okolice, znam <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Uwielbiam <3 chyba wlasnie wsparcia mi trzeba. Moja druga połowa jest ze mną tylko w weekendy i stad te moje myśli. Sama siedzę w domu i sie zadręczam ...

    P.S u mnie Beta po 2 dyszki ;-)
    Też siedzę sama bo mój maż ma 5 nocek.....
    Ha ha u mnie 33 zł betka
    Ale za 20 zł dziołcha co se można kupić, balsam na rozstępy bielenda? Np, zacząć można już od teraz im szybciej tym lepiej <3

  • ewa1307 Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 5 października 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny może mi któraś wytłumaczyć dlaczego ovu nie pokazało mi dotąd owu jak mam zielone światełko od paru dni ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 21:33

    ewcia
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ