X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 5 października 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.nprtech.ehost.pl/Szyjka-macicy.html


    Macie dziewczyny ! świetnie wszystko opisane i pokazane.. dajcie znać jak po lekturce :)

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Po zrobieniu kariotypów i jak już wyniki będę miała skonsultowane z ginem ;) ale ogólnie tak liczę po nowym roku pomału zaczać :)

    Paulette Ty kochana wiesz nie??? ;) <3 Ja jestem często myślami z Tobą i wierzę że po nowym roku zaskoczysz Tym razem szczęśliwie!

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Klaudin Nowa
    Postów: 4 8

    Wysłany: 5 października 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i u mnie październik będzie tym szczęśliwym. Mąż twierdzi, że tak. 5 cykl

    Klaudin
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudin u mnie o dziwo też niemąż jest dobrych myśli a ja tak jakoś sceptycznie :P
    Ale był tu taki jeden dla mnie specjalnie ślepy xD to mooże^^

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 5 października 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    http://www.nprtech.ehost.pl/Szyjka-macicy.html


    Macie dziewczyny ! świetnie wszystko opisane i pokazane.. dajcie znać jak po lekturce :)

    Bardzo fajne, obrazowo pokazane. Ale zeby wspolzyc tylko 2 razy w tyg?
    A wspolzycie co 2-3 dni obniza szanse?

    Co sadzicie o tym fragmecie:

    Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca abstynecję seksualną przez 4-5 dni przed współżyciem, którego celem jest ciąża. Dzięki temu plemniki zdążą "dojrzeć" (jakość DNA). Jeżeli nie obserwujesz szyjki macicy i śluzu, to najlepiej współżyj 2x na tydzień ("OBSTETRICS & GYNECOLOGY", VOL. 103, 1, 2004; "Fertility and Sterility", Vol. 82, 1, 2004) zwiększenie liczby zbliżeń z 2 do 3 nie zwiększa szansy na ciążę, a jedynie obniża jakość nasienia.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 5 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo plemniki potrzebują MINIMUM 48 godzin aby dojrzeć :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    bo plemniki potrzebują MINIMUM 48 godzin aby dojrzeć :)

    A jak ♡ codziennie? To co lipa? Coś mi się to nie widzi :/
    Nawet androlog każe co najmniej ci 2dzień, a jeśli wiesz kiedy masz owulke to nawet codziennie... Czy coś źle zrozumiałam :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 5 października 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli <3 jest codziennie to plemniki nie są na tyle rozwinięte aby zapłodnić , tak mi mówiła moja P.Ginekolog i najlepiej wskazany jest stosunek co 2 dni
    ALE jeżeli będzie to co 3-4 dni np to plemniki są dużo silniejsze i potrafią dłużej przeżyć przy odpowiednich warunkach :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Współżycie - im częściej, tym plemniki są silniejsze
    „Ale przecież nie można często, bo wtedy nasienie jest gorsze” – słyszą lekarze. Poza tym okres płodny to tylko 2–3 dni w miesiącu, więc wystarczy współżyć wtedy... Specjaliści mają jednak inne zdanie. Częste współżycie jest potrzebne i mężczyźnie, i kobiecie. Mężczyzna im częściej współżyje, tym lepszej jakości ma plemniki. Są badania, które wykazały, że po 7 dniach abstynencji u mężczyzny stwierdza się zmiany, które mogą utrudniać zapłodnienie. A badacze z Sydney dowiedli, że u mężczyzn ze słabymi plemnikami codzienne uprawianie seksu w tygodniu poprzedzającym owulację poprawia jakość plemników, zmniejszając rozmiary uszkodzeń w ich DNA.
    Częste współżycie powoduje, że macica jest zdrowsza
    U kobiety częste stosunki powodują lepsze ukrwienie jajowodów i macicy, a także wzmacniają czynność skurczową macicy, bo nasienie zawiera prostaglandyny – silny środek naskurczowy. Dzięki takiemu „treningowi” dróg rodnych plemniki łatwiej docierają do jajowodów, w których następuje zapłodnienie. Poza tym nasienie może przebywać w narządach rodnych 2–3 dni, więc przy regularnym współżyciu plemniki stale są obecne w ciele kobiety, gdzie mogą czekać na komórkę jajową."

    http://m.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/leczenie-nieplodnosci/chcecie-miec-dziecko-czesto-sie-kochajcie_38931.html
    Tą stronę podał mi androlog, z którym konsultowałam wyniki przez Internet...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 19:33

    17.11.17-poronienie całkowite
  • PaniNorris Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 5 października 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, u mnie ani okresu ani dwóch kresek, 34dc.....

    Keep fingers cross!
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniNorris wrote:
    Kochane, u mnie ani okresu ani dwóch kresek, 34dc.....

    A mniej więcej który dzień po?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    A ja pomiędZy krk a kato :D
    Hehe zależy jaką miejscowość masz na myśli, bo bardzo dobrze znam te rejony :)

  • PaniNorris Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 5 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18.09 była owulacja sądząc po śluzie i bólu brzucha. Później były tylko bóle brzucha ale sluz juz się nie zgadzał.

    Keep fingers cross!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Klaudin u mnie o dziwo też niemąż jest dobrych myśli a ja tak jakoś sceptycznie :P
    Ale był tu taki jeden dla mnie specjalnie ślepy xD to mooże^^
    <3

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniNorris wrote:
    18.09 była owulacja sądząc po śluzie i bólu brzucha. Później były tylko bóle brzucha ale sluz juz się nie zgadzał.


    To może poczekaj jeszcze 2dni, albo nie ma wyjścia i beta.... (Boże jak ja kocham twój Nick)

    PaniNorris lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 października 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudin, podaj datę, to dopiszę cię do listy :)

    Adry, super przyrost! Gratulacje :)

    PaniNorris, a beta?

    Adry lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    "Współżycie - im częściej, tym plemniki są silniejsze
    „Ale przecież nie można często, bo wtedy nasienie jest gorsze” – słyszą lekarze. Poza tym okres płodny to tylko 2–3 dni w miesiącu, więc wystarczy współżyć wtedy... Specjaliści mają jednak inne zdanie. Częste współżycie jest potrzebne i mężczyźnie, i kobiecie. Mężczyzna im częściej współżyje, tym lepszej jakości ma plemniki. Są badania, które wykazały, że po 7 dniach abstynencji u mężczyzny stwierdza się zmiany, które mogą utrudniać zapłodnienie. A badacze z Sydney dowiedli, że u mężczyzn ze słabymi plemnikami codzienne uprawianie seksu w tygodniu poprzedzającym owulację poprawia jakość plemników, zmniejszając rozmiary uszkodzeń w ich DNA.
    Częste współżycie powoduje, że macica jest zdrowsza
    U kobiety częste stosunki powodują lepsze ukrwienie jajowodów i macicy, a także wzmacniają czynność skurczową macicy, bo nasienie zawiera prostaglandyny – silny środek naskurczowy. Dzięki takiemu „treningowi” dróg rodnych plemniki łatwiej docierają do jajowodów, w których następuje zapłodnienie. Poza tym nasienie może przebywać w narządach rodnych 2–3 dni, więc przy regularnym współżyciu plemniki stale są obecne w ciele kobiety, gdzie mogą czekać na komórkę jajową."

    http://m.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/leczenie-nieplodnosci/chcecie-miec-dziecko-czesto-sie-kochajcie_38931.html
    Tą stronę podał mi androlog, z którym konsultowałam wyniki przez Internet...
    Moj maz chyba to czytal haha ;D jak mu mowie ze nie mam ochoty to mowi ze trzeba te "niedorozwiniete" zdyskfalifikowac by te najlepsze zostaly :D

    AJA_S, aaniluap lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz byłam załamana wynikami B i pisałam tutaj na męskich sprawach, no i androloga znalazłam... te pytanie do eksperta czy coś takiego i podał mi ten link. A na wyniki kazał suplementować i zrobić usg podwrózka nasiennego(które miał rok wcześniej i było idealnie). Ale B stwierdził że teraz zrobi badanie odpłatnie a potem w lutym powtórzy. No i ja mam zamiar w lutym do tej kliniki od razu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 20:02

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Wiesz byłam załamana wynikami B i pisałam tutaj na męskich sprawach, no i androloga znalazłam... te pytanie do eksperta czy coś takiego i podał mi ten link. A na wyniki kazał suplementować i zrobić usg podwrózka nasiennego(które miał rok wcześniej i było idealnie). Ale B stwierdził że teraz zrobi badanie odpłatnie a potem w lutym powtórzy. No i ja mam zamiar w lutym do tej kliniki od razu ;)
    Czym suplementujecie? Ja 3 msce karmiłam mojego męża profertilem :) Czy dało coś? Po wynikach nasienia przerzuciłam go na vitotal dla mężczyzn i cynk :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały zestaw na. Androvit, salfazin, magnez, witamina C (+ okolowowulacji dodatkowo acc) ostatnie na aglutynacje;)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ