X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • ewa1307 Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 5 października 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od paru dni mnie boli jajnik brałam clostilbegyt w tym i poprzednim cylku

    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    SusannaDean a powiedz widzisz gdzieś na moim wykresie owulkę mam od kilku dni zielone światełko a ovu niczego nie pokazuje ?
    c39315fe5b914d4f37e8b8d1f2b1d0cb.png
    17 dc? A czy masz monitoring skoro na clo jesteś?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja już po pracy i lenie się z moim Astem;)

    Co do rozstępów, jedna z moich koleżanek poleca Palmers cocoa butters formule...

    Ed. Ewa jakim cudem cały czas wychodzą ci pozytywne testy owulacyjne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 22:28

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Hej dziewczynki ja już po pracy i lenie się z moim Astem;)

    Co do rozstępów, jedna z moich koleżanek poleca Palmers cocoa butters formule...
    O właśnie ten Palmers z reklam mi chodził po głowie :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale trzeba uważać bo są dwa podobne i jeden jest szkodliwy, bo właśnie z chemią :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ale trzeba uważać bo są dwa podobne i jeden jest szkodliwy, bo właśnie z chemią :)
    muszę poczytać :O

  • ewa1307 Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 5 października 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Hej dziewczynki ja już po pracy i lenie się z moim Astem;)

    Co do rozstępów, jedna z moich koleżanek poleca Palmers cocoa butters formule...

    Ed. Ewa jakim cudem cały czas wychodzą ci pozytywne testy owulacyjne?
    sama się nad tym zastanawiam a może to przez clostilbegyt brałam go w tym i poprzednim cyklu testy robię zawsze o podobnej porze wieczorem albo z testami z rossmanna coś jest nie tak

    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy masz monitoring?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    sama się nad tym zastanawiam a może to przez clostilbegyt brałam go w tym i poprzednim cyklu testy robię zawsze o podobnej porze wieczorem albo z testami z rossmanna coś jest nie tak


    Ale rozumiem ze za pozytywne uznajesz te gdzie kreska jest taka sama wyraźna bądź ciemniejsza jak kontrolna? Bo cien to oznacza że jest negatywny a nie jak w ciążowym pozytywny

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • ewa1307 Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 5 października 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    17 dc? A czy masz monitoring skoro na clo jesteś?
    powinnam jak skończę to opakowanie a już skończyłam i przez ten czas nie zajdę to będę miała przy następnym opakowaniu

    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak robiłam testy owu to cienie miałam przez większość cyklu. Pozytywny był 2 max 3 dni.


    PS właśnie dlatego odeszłam od tych testów tempek i innych rzeczy które niepotrzebnie stresują i wywołują presję kiedy wskoczyć do łóżka a kiedy nie. Kocham się z mężem kiedy chce nie patrząc na dzień cyklu bo owulka może być w 8, 11, 14, a nawet 20. Nasz organizm może nas zaskoczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 22:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    powinnam jak skończę to opakowanie a już skończyłam i przez ten czas nie zajdę to będę miała przy następnym opakowaniu
    Biorąc stymulację clo trzeba mieć monitoring.... skad masz wiwedzieć czy nie doszło do hiperstymulacji i nie masz 10 pecherzyków?

  • ewa1307 Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 5 października 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ale rozumiem ze za pozytywne uznajesz te gdzie kreska jest taka sama wyraźna bądź ciemniejsza jak kontrolna? Bo cien to oznacza że jest negatywny a nie jak w ciążowym pozytywny
    tak co prawda nigdy ciemniejszy nie był ale taki sam jest nawet porównywałam z galerią testów co prawda jest tam jedno zdjęcię ale tak samo wygląda jak moje

    ewcia
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    tak co prawda nigdy ciemniejszy nie był ale taki sam jest nawet porównywałam z galerią testów co prawda jest tam jedno zdjęcię ale tak samo wygląda jak moje

    Jeśli je posiadasz to oznacz wszystkie negatywnie, a najpiękniejszy jako pozytyw ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ewa1307 Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 5 października 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Biorąc stymulację clo trzeba mieć monitoring.... skad masz wiwedzieć czy nie doszło do hiperstymulacji i nie masz 10 pecherzyków?
    teraz mnie przestraszyłaś pojęcia nie miałam moja gin zakładała że przy pierwszym razie zajdę hmmm zapytam jej może się sama umówię i zobaczę ona mi mówiała o monitoringu ale po tej paczce jak przyjdę po drugą

    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    powinnam jak skończę to opakowanie a już skończyłam i przez ten czas nie zajdę to będę miała przy następnym opakowaniu

    Ja mialam już przy pierwszym opakowaniu monitoring i mialam 2pęcherzyki jeden owulkował a drugi przemienił się w torbiel który potem się wchłonął. Często po tych lekach mogą robić się torbiele i dlatego postrzebny jest monitoring.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa pamiętaj ze pozytywny test nie gwarantuje że owulka była! On Ci pokaże największy poziom LH. A to nie oznacza owulki.

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    teraz mnie przestraszyłaś pojęcia nie miałam moja gin zakładała że przy pierwszym razie zajdę hmmm zapytam jej może się sama umówię i zobaczę ona mi mówiała o monitoringu ale po tej paczce jak przyjdę po drugą
    No z tego co wiem musi być kontrola nad tym, zapytaj kochana.

  • ewa1307 Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 5 października 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oleje testy zobaczę jeszcze te trzy i bardziej się skupię na temp.
    dobranoc kobietki spokojnych snów wam życzę i dzięki za rady :)

    ewcia
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 5 października 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa1307 wrote:
    sama się nad tym zastanawiam a może to przez clostilbegyt brałam go w tym i poprzednim cyklu testy robię zawsze o podobnej porze wieczorem albo z testami z rossmanna coś jest nie tak

    Na opakowaniu moich testów owu jest napisane, że jak się bierze leki na stymulacje lub gdy sie ma PCOS testy moga dawać fałszywe wyniki.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ