X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 3 października 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwczyny gratuluje pozytywnych testów....trzymam kciuki za ladne bety

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Madziulla, pisałam Ci kiedyś. ja już totalnie odpuściłam, powiedziałam, wybacz, zacytuję "takie coś, to ja pierdolę. jak nie to nie!" po czym wrąbałam butelkę wińska! i pykło! samo! po zasranych 3 latach...
    a teraz? 2 cs i ciąża...
    naprawdę dziewczyny, świetne z was babki, jakbym mogła to bym każdą jedną zapłodniła :P
    dawaj Pianistka <3 :D :D Ja czekam hahahha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Madziulla, u mnie było równo 36 cs... u ciebie który już?

    Marta, gdyby to tak działało :) naprawdę, chciałabym aby wszystkie kobiety na świecie pragnące dziecka, zachodziły od razu... i jednocześnie dla dzieciobójczyni kara śmierci

    chyba w lipcu bylo 36.

    Pianistka zaplodnij mnie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    chyba w lipcu bylo 36.

    Pianistka zaplodnij mnie :D
    To winko kupuj :D

    Ha ha Pianistka czekają Cię dni pełne roboty, szykuj siły

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie . Mocno rozciagliwy ( więcej niż 2 CM napewno) kremowy śluz. Jest go bardzo dużo. Co to za śluz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie . Mocno rozciagliwy ( więcej niż 2 CM napewno) kremowy śluz. Jest go bardzo dużo. Co to za śluz ?

    Który masz dzien cyklu? ale jak na mnie to sluz rozciagliwy plodny :D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie . Mocno rozciagliwy ( więcej niż 2 CM napewno) kremowy śluz. Jest go bardzo dużo. Co to za śluz ?

    który dc? owu? po owu?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 3 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda o pierwsze dziecko starałam się jakiś rok ale w zasadzie przez ten rok robiliśmy wszystko by wywołać owulacje.. bo jej nie było .. po laporiskopii od razu owulacja i pyk ciąża.. teraz w zasadzie w 2cyklu w pieszym była owu ale jajo było przejrzałe bo pęcherzyk 3cm.. znagam się od kilku lat z pcos wielu lekarzy nie dawało mi nawet szansy na ciążę.. a tu myk myk i w sumie od razu.. lekarka powiedziała mi ze musimy być z mężem Dobrani genetycznie... także wszystko jest możliwe ;))

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    Co prawda o pierwsze dziecko starałam się jakiś rok ale w zasadzie przez ten rok robiliśmy wszystko by wywołać owulacje.. bo jej nie było .. po laporiskopii od razu owulacja i pyk ciąża.. teraz w zasadzie w 2cyklu w pieszym była owu ale jajo było przejrzałe bo pęcherzyk 3cm.. znagam się od kilku lat z pcos wielu lekarzy nie dawało mi nawet szansy na ciążę.. a tu myk myk i w sumie od razu.. lekarka powiedziała mi ze musimy być z mężem Dobrani genetycznie... także wszystko jest możliwe ;))
    No to ładnie ! :D U mnie owu, endo i hormony prócz progesteronu smigają, męża plemniory ok ale nic póki co :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 13 dc . Co do owu to nie wiem bo robię testy ale jakoś mi one chyba nie wychodzą

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 3 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No to ładnie ! :D U mnie owu, endo i hormony prócz progesteronu smigają, męża plemniory ok ale nic póki co :(
    A przy jakiej wielkości pękają pęcherzyki? No i moim sprzymierzeńcem był seks rano wieczór przez 5dni płodnych i wiesiołek do owulacji ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    U mnie dziś 13 dc . Co do owu to nie wiem bo robię testy ale jakoś mi one chyba nie wychodzą

    to tak jak pisalam jest to najprawdopodobniej sluz owulacyjny

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O więc dzisiaj działamy :) wczoraj było ale poprawka nie zaszkodzi. Aż mam tego tyle że zaczyna na bieliznę wychodzić. Tak ma być ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    A przy jakiej wielkości pękają pęcherzyki? No i moim sprzymierzeńcem był seks rano wieczór przez 5dni płodnych i wiesiołek do owulacji ;)
    był rano w 16 dc 20.42 mm a na wieczór musiał pęknąć bo ból jak zawsze no i w pierwszym monitoringu miał też ponad 20 mm i następnego dnia owu, więc stawiam na 21-22 mm przy pękaniu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    O więc dzisiaj działamy :) wczoraj było ale poprawka nie zaszkodzi. Aż mam tego tyle że zaczyna na bieliznę wychodzić. Tak ma być ?


    Tak to normalne. przynajmniej dla mnie bo ja tez tak mam :)

  • PaulaG Autorytet
    Postów: 500 486

    Wysłany: 3 października 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj wieczorem aż do dzisiaj do ok 12 bolało na dole.. Może owu? Serducha były wczoraj i dzisiaj rano a wczoraj temp ale wieczorem 36.8 i dziś rano też... Brać już dupka czy czekać do tego 15 dc?

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 3 października 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Mnie od wczoraj wieczorem aż do dzisiaj do ok 12 bolało na dole.. Może owu? Serducha były wczoraj i dzisiaj rano a wczoraj temp ale wieczorem 36.8 i dziś rano też... Brać już dupka czy czekać do tego 15 dc?

    Poczekaj :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Mnie od wczoraj wieczorem aż do dzisiaj do ok 12 bolało na dole.. Może owu? Serducha były wczoraj i dzisiaj rano a wczoraj temp ale wieczorem 36.8 i dziś rano też... Brać już dupka czy czekać do tego 15 dc?
    Dupek 2-3 dni po owu, wiec poczekaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko może nic nie boleć przy owu? Tylko ten śluz może być?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka, ja przed Emmą nigdy nie miałam bólu owulacyjnego ;) nie wiedziałam w ogóle że można czuć owulację. za to teraz po porodzie to się zmieniło i bolało strasznie

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ