X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 10 października 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam nie pisać na forum, żeby trochę odpuścić, ale Twojego testu Sarrra nie mogę nie skomentować - strasznie Ci gratuluję!:) Skoro już teraz jest kreska, to znaczy, że beta super rośnie :D Też mi się marzy coś takiego, żeby było mniej stresu przy becie :)
    Ja przemyslalam moje mutacje i od wczoraj na własną rękę biorę acard. I spróbuję znaleźć lekarza, który przypisuje leki przy mutacjach, jakoś będę się czuła pewniej :) Aż Ci pozazdrościlam tej heparyny ;)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 10 października 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra, gratulacje! Ja jutro mam 10dpo i w domu mam test 10. Walczę za sobą, żeby jeszcze poczekać, ale po takich rewelacjach nie wiem czy dam radę :-)

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 10 października 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super gratki!
    mam nadzieje że ten październik będzie taki piękny do ostatniego dnia:)
    Ja już u siebie się całkiem pogubiłam. 20dc i nadal śluz rozciągliwy. I powinny boleć mnie już piersi a nie bolą nic a nic. Zawsze owu była 16-17dc. Może coś się przesuneło nie mam pojęcia. Boje się również nakręcać bo to rozczarowanie potem jest straszne:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 10 października 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat strasznie mi przykro :-( trzymaj się Kochana :-*

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 października 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Miałam nie pisać na forum, żeby trochę odpuścić, ale Twojego testu Sarrra nie mogę nie skomentować - strasznie Ci gratuluję!:) Skoro już teraz jest kreska, to znaczy, że beta super rośnie :D Też mi się marzy coś takiego, żeby było mniej stresu przy becie :)
    Ja przemyslalam moje mutacje i od wczoraj na własną rękę biorę acard. I spróbuję znaleźć lekarza, który przypisuje leki przy mutacjach, jakoś będę się czuła pewniej :) Aż Ci pozazdrościlam tej heparyny ;)
    A skąd jesteś? Uważam że tylko dzięki temu że heparyna miałam od owulacji znowu się udało. Bierz acard cały czas poza miesiączka. A jedli masz skąpe to nawet w dni miesiączki.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 10 października 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści dziewczyny wszystkim bardzo gratuluję a za resztę trzymam kcikuki :) wczoraj albo dzisiaj owu wiec poproszę o wpisanie testowania na 27.10:) dziękuję :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 października 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Ja w październiku totalnie odpuszczam starania. Może koło grudnia do nich wrócę? nie wiem.
    Wczoraj umarł mój kochany pies - zabieg miał być rutynowy, weterynarz źle dobrała znieczulenie, nie wybudziła się. Miała niecałe 6 lat a ja teraz sobie wypominam, że mogliśmy ten zabieg odpuścić, bo nie był bardzo naglący. Może niektóre z was nie zrozumieją, bo "to tylko pies", ale dla mnie to był najlepszy przyjaciel... teraz nie mam siły na nic, trudno jest mi się w ogóle pozbierać.
    W kwietniu odszedł od nas 12 letni labrador . Mamy jego zdjęcia na ścianach. To nie są tylko psy. To członkowie rodziny 10000 procentowi. Pies rani tylko raz - wtedy gdy nas opuszcza. Bardzo Ci współczuję. Ciągle tęsknię za moim najkochanszym Basterkiem. Bardzo mi pom9gky wyszukane w internecie wypowiedzi ludzi którzy także pożegnali najlepszego przyjaciela.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 20:18

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Miałam nie pisać na forum, żeby trochę odpuścić, ale Twojego testu Sarrra nie mogę nie skomentować - strasznie Ci gratuluję!:) Skoro już teraz jest kreska, to znaczy, że beta super rośnie :D Też mi się marzy coś takiego, żeby było mniej stresu przy becie :)
    Ja przemyslalam moje mutacje i od wczoraj na własną rękę biorę acard. I spróbuję znaleźć lekarza, który przypisuje leki przy mutacjach, jakoś będę się czuła pewniej :) Aż Ci pozazdrościlam tej heparyny ;)
    Dlaczego bierzesz femibion skoro masz homo mthfr? Bierz tylko kwas aktywny. Swanson solgar.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 października 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KitKat strasznie mi przykro, wiem co czujesz :( trzy lata temu straciłam psa - ukochanego przyjaciela, najwierniejszego, najlepszego. Miał siedem lat. Zginął pod kołami samochodu. Nie zapomnę jak taka dusząc się płaczem do mnie dzwonił. To był pierwszy i jedyny raz kiedy widziałam mojego tatę w takim stanie! Ja przez tydzień do pracy nie poszłam, byłam totalnie załamana. Ale jak pisały dziewczyny - nowy pies leczy. Mam teraz charciola, po niespełna pół roku sprawiliśmy sobie. I pustka się zapełniła. Chorował nam sporo i nawet nie jestem sobie teraz w stanie wyobrazić straty!
    Sarrra jak ciśnie! Trzymam bardzo za Was kciuki. Fasolki wgryzaj się mocno i nie dawaj Mamie powodów do zmartwień! <3.
    Ja czekam. Nienawidzę czekania na testowanie.
    Mi jak się masz? Testujesz w tym cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 20:26

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 10 października 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Dlaczego bierzesz femibion skoro masz homo mthfr? Bierz tylko kwas aktywny. Swanson solgar.
    Dwóch lekarzy mi go zaleciło w związku z mutacją, a genetyk powiedziała, że ta wersja 1298 ogranicza przyswajanie kwasu o 20%, więc 80% to i tak całkiem dobry wynik i metafolinę bierze się profilaktycznie. Za to żaden z tej dwojki nie zlecił mi nic przeciwzakrzepowego, mimo że pytałam - mówili, że nie potrzeba.
    Ja z Krakowa, spytałam już dziewczyn z wątku krakowskiego o lekarzy :)

    Pilik, w porządku :) Owu za kilka dni, staram się nie nakręcać i jakoś na ten październik nie liczę. Testuję w dniu @, jeszcze 2,5 tygodnia. Za to mam nadzieję, że uda się do końca roku :) U Ciebie pewnie niebawem teścik :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 października 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KitKat, tulę Cię mocno, najmocniej! Też mam psa i jest naszym całym światem!
    Wiem, że to mu nie wróci życia, ale może zróbcie sekcję, by potwierdzić przyczynę zgonu i ew.
    pociągnijcie lekarza do odpowiedzialności.
    Nie martw się, on jest teraz szczęśliwy, jest za tęczowym mostem i biega po zielonych łąkach :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 10 października 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też myślałam o tym, żeby zaproponować wytyczenie lekarce procesu - z całej tej smutnej sytuacji chociaż trochę pieniężnej rekompensaty byście dostali.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 10 października 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z pozytywnymi wynikami - co Was skłoniło do zrobienia testów tak wcześnie? Jakieś objawy? Przeczucia? Skoro nie spóźniający się okres ;)

    Ubierajcie się ciepło, Kochane. Ja właśnie leżę w łóżku ze stanem podgorączkowym :(

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 października 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie? brak cierpliwości :P coś tam czułam w jajniku czy podbrzuszu ale wszystko zwalam na luteinę.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Blanka991 Przyjaciółka
    Postów: 111 46

    Wysłany: 10 października 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KitKat bardzo mi przykro wiem jak to jest gdy pies jest najlepszym przyjacielem człowieka ja mam swoją od 5 lat i nie wyobrażam sobie zeby jej zabrało tym bardziej to jest straszne ze wyszło to w takich okolicznościach ... brak mi słów ....

    qdkk4z17oh9nq7g7.png

    oar89jcgln4uu5ll.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natiii wrote:
    I słusznie. Ja też tak uważam. Niektórym za bardzo odbija i chcą mieć gotowy przepis na dziecko i ma się udać no bo niby jakim prawem ma die nie udać skoro owulacja w ten dzień i taki sluz i taka temp ze hoho :D Mnie to bawi dlatego ja na spontanie i nic nie mierze,zbadalam tylko hormony i morfologie.

    Słodko, że Cię to bawi, ale np. ja muszę wiedzieć kiedy mam owu, bo muszę po niej stosować progesteron. Miłej zabawy więc :/

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 października 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natiii takie wpisy na prawdę świadczą o nIskiej świadomości związanej z problemami poczęcia. U mnie spontan jest ograniczony do wyboru godzin zbliżenia w ciągu danego dnIa... musislam wiedzieć kiedy owulacja czy była bo luteina duphaston heparyna a potem jak najszybciej test aby zwiększyć dawkę heparyny i dobranie leków. Nie które osoby nie mają twojego luksusu pozostawania w niewiedzy co do swojego cyklu.

    pilik lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 października 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi u mnie dopiero 4dpo. I złe przeczucia ;) do tego od ponad tygodnia jestem chora, więc temperatura skacze od 35,5 do 37,8, więc wykres mi nic totalnie nie da. Ale może to i lepiej? ;)... powinnam z testem doczekać do 20.10, ale nie wiem czy dam radę ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 października 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli miałam wczoraj stan podgorączkowy (37,2 pod pachą) i źle się czułam, ale dzisiaj rano temp. pod pachą już w normie, to powinnam zignorować temperaturę przeniesioną na wykres ovu? Bo jest wyższa niż pozostałe w tym cyklu.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn które mają zielony październik :) czy mialyscie jakieś objawy? Inaczej się czujecie niż w poprzednich cyklach? :)
    Kasiulka - skoro dziś nie ma stanu podgorączkowego, to bym zostawiła tą temp. Zapisz sobie najwyżej w notatkach tylko informacje :)

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ