X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 11 października 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ jeszcze nie przyszła wiec siklam dla zasady ale biało :( temp dalej idzie w dół wiec chyba Ne ma się co łudzić ze za wcześnie? :(

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 11 października 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat - jedyne co można powiedzieć, to tylko to że czas leczy rany... :( Nic innego, tylko czas..

    Sarra - bardzo bardzo gratuluję, oby wszystko było już ok :) Czekamy na kolejne dobre wieści :)

    Ja baardzo liczę na ten cykl, póki co jestem jakoś w połowie cyklu i objawów owu nie ma, nawet piersi mnie nie bolą, a zawsze w połowie cyklu już zaczynały boleć.

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 października 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Do dziewczyn które mają zielony październik :) czy mialyscie jakieś objawy? Inaczej się czujecie niż w poprzednich cyklach? :)
    Kasiulka - skoro dziś nie ma stanu podgorączkowego, to bym zostawiła tą temp. Zapisz sobie najwyżej w notatkach tylko informacje :)
    Kurczę, wolałabym, żebyś mi napisała, że mam zignorować, bo teraz się będę cały dzień cieszyła i zastanawiała, czemu taka wysoka :D Najwyższa od 60 dni! :O
    Edit: sprawdziłam. Najwyższa odkąd mierzę!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2017, 08:47

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Blanka991 Przyjaciółka
    Postów: 111 46

    Wysłany: 11 października 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Do dziewczyn które mają zielony październik :) czy mialyscie jakieś objawy? Inaczej się czujecie niż w poprzednich cyklach? :)
    Kasiulka - skoro dziś nie ma stanu podgorączkowego, to bym zostawiła tą temp. Zapisz sobie najwyżej w notatkach tylko informacje :)

    Ja czułam 10 dnia takie dziwne kłucie nigdy takiego nie doświadczyłam wczesniej, to nie był jak ból jak na miesiączkę tylko tak jakby ktoś mi igle duża wbijał i wyciągał i tak ze 3 godz i to było najbardziej charakterystyczne bo żadnych innych niecodziennych objawów ja osobiście nie miałam ;)

    qdkk4z17oh9nq7g7.png

    oar89jcgln4uu5ll.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Kurczę, wolałabym, żebyś mi napisała, że mam zignorować, bo teraz się będę cały dzień cieszyła i zastanawiała, czemu taka wysoka :D Najwyższa od 60 dni! :O
    Edit: sprawdziłam. Najwyższa odkąd mierzę!!!

    Bo może to ciąża :D

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 11 października 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    Gratuluje wszystkim staraczkom, ktorym w październiku ukazały sie na teście dwie kreseczki i zgłaszam sie na testowanie 19 października ;)
    Moj czwarty miesiąc staran, pierwszy miesiąc z ovufriend, termometrem i testami owu. Okazało sie ze owulacje mam sporo pozniej niz myslalam, wiec poprzednie miesiące to były takie ślepe strzały :D i faktycznie, przypomniało mi sie, ze jak kiedys (ze 2 lata temu) juz bawiłam sie w mierzenie tempki, to skok pojawiał sie dosc pozno, także chyba nic sie w tej kwestii nie zmieniło. W kazdym razie jestem pozytywnie nastawiona i nie wiem jak wytrzymam najbliższy tydzien ;)

    klaudiaaa93, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 11 października 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 witaj:)
    WPisana jesteś, kciuki za II:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 11 października 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie stwierdziłam ze testy powinny mieć wbudowany mechanizm auto zniszczenia po 5 minutach żeby się w nie nie wpatrywać godzinami i nie wyszukiwać niewidocznych kresek ;) ale ja głupia jestem :) wpatruje się w ten test jakbym oczami chciała druga kreskę wypalić. i gdzie tu ten mój zdrowy rozsądek ;D

    Helenka_mała, Nikusiia, HopeandFaith lubią tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 października 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Katka :D Nie przejmuj się, następny miesiąc będzie lepszy :*

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 11 października 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kartka ja wyrzucam po 10 minutach... Po co mam za dużo myśleć... Hehe

    Do mnie w końcu doczołgała się wredna małpa... I to z takim impetem że zaraz mi brzuch rozsądnie....

    Akceptacja!
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 11 października 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też koniec złudzeń. przylazla @ :( ciesze się ze przynajmniej cykl mi się skrócił z 42 dni do 27.

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 11 października 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    u mnie też koniec złudzeń. przylazla @ :( ciesze się ze przynajmniej cykl mi się skrócił z 42 dni do 27.

    Dobre i to, cykl krótszy niemal o polowe to dwa razy wieksze możliwości ;) ;)
    A w ogole to Twoj synek ma śliczne imie :) Wojtki sa fajne ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2017, 10:24

    katka/85 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 października 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    u mnie też koniec złudzeń. przylazla @ :( ciesze się ze przynajmniej cykl mi się skrócił z 42 dni do 27.
    Katka już?! To szybko. Byłaś tylko o jeden dpo do przodu niż ja, dlatego często Cię podglądałam :) Liczyłam na to, że będziemy iść razem i że będę miała kumpelę do testowania w kolejnym cyklu :D Ale jest duża szansa, że ja też jutro dostanę okres, więc może jeszcze nic straconego ;) Od kilku dni mam przedmałpowe plamienia.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 11 października 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dołączam do was. Walczę ze sobą bardzo, kusi mnie pójście na betę, ale staram się opanować. chce dotrwać chociaż do poniedziałku ze zrobieniem zwykłego testu. Staramy się o drugiego dzidziusia, ale teraz jakby trudniej niż w pierwszym przypadku. To pierwszy cykl kiedy mierzę temperaturę i już widzę, że tylko pogorszyłam sprawę, bo codziennie rano fiksuje, gdy tempka spada:/ Z tego względu chyba nie ma no liczyć i tym razem:(

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 października 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa bardzo miło, że do nas dołączyłaś :) Przede wszystkim dodaj swój wykres do podpisu na forum, żebyśmy miały do niego wgląd i mogły Cię uspokoić i poradzić, kiedy będziesz odchodziła od zmysłów :) Nie zawsze wychodzi od razu za pierwszym razem. Czasem trzeba poczekać kilka miesięcy, ale czas nauczy Cię cierpliwości. Chociaż oczywiście życzę Ci, żeby jednak organizm szybko załapał ;)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja dziś zrobiłam test ale biel vizira. Planowana @ na sobotę, ludze się ze może za wcześnie ;) wpisana byłam na 13go na testowanie. Jeśli się nie zjawi do tego czasu wredota to zatestuje dla świętego spokoju :D

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 października 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina, a jak z temperaturą? Trzyma się w górze?

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Hugolina, a jak z temperaturą? Trzyma się w górze?
    Nie mierze tempki. :/ zbierałam się do tego mierzenia ale jest za skomplikowane żeby być tak systematycznym..cycki po owu mi urosły i tak się nadal trzymają wiec myślę że progesteron jeszcze się trzyma

  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 11 października 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Katka już?! To szybko. Byłaś tylko o jeden dpo do przodu niż ja, dlatego często Cię podglądałam :) Liczyłam na to, że będziemy iść razem i że będę miała kumpelę do testowania w kolejnym cyklu :D Ale jest duża szansa, że ja też jutro dostanę okres, więc może jeszcze nic straconego ;) Od kilku dni mam przedmałpowe plamienia.
    tez się zdziwiłam ze juz ale wolę taki cykl niż niekończąca się opowieść jak to było ostatnio ;) a ty @ nie dostawaj tylko piękne dwie kreski wysikaj :) tego Ci z całego serca życzę :)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka, serce mi wali jak szalone, ale nie zrobię testu!!! Już wolę żyć w nieświadomości, ale ekscytacji :) Jakąś taką wewnętrzną radość czuję. Pewnie będę miała doła, jak się pojawi krwawienie xD Ale trudno, na razie postaram się o tym nie myśleć. Dziękuję za wsparcie :*

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ