X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 16 października 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niteczka, wpisałam Cię :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 16 października 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Zrobię test jutro rano :) do jutra przecież wytrzymam chyba hehe :). Zaczęłam czuć uklucia w lewej pachwinie . Zobaczymy co z tego wyjdzie
    Patuniek86 ja mam dokładnie takie same odczucia jak dowiem się ze ktoś z rodziny czy bliskich znajomych spodziewa się dziecka :(.
    Nikusiia do środy bym nie wytrzymała hehe :D
    A z ta pachwina to mam podobnie tylko prawa dziwne uczucie :) piersi mnie bolą co jest dla mnie nowością bo nigdy tak nie było dzisiaj chodziłam w sportowym staniku wydają się większe i takie widoczne grudki na brodawce się zrobiły wszystko miesza mi w głowie, ze może się udało, ale rozum sprowadza na ziemie w razie w.jutro 7dpo temp 36,99 wcxoraj dzisiaj 36,82 i pojawia się taki mleczy śluz czasami zabarwiony na brązowo albo różowo

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 16 października 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety @, ale spoko, to dopiero 1cs :) co prawda w kolejnym cyklu mąż wraca dzień po dniach płodnych, ale może coś się przesunie i jeszcze będę testować w listopadzie, ale bardziej nastawiam się na grudzień (OMG jakie długie zdanie :p). Mam nadzieje, że u Was będzie tylko zielono ! ;)

    Nikusiia lubi tę wiadomość

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 17 października 2017, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudki na brodawce też mam ale już kiedyś przed @ też je u siebie widziałam :/.
    Dziewczyny a ja mam głupie pytanie ale męczy mnie to więc muszę je zadać. Test ciążowy, zanim go wykonamy ma jakiś zarys kreski w sobie? Wczoraj powinna być @ ale nadal jej nie ma i dziś zrobiłam test z porannego moczu ale niestety negatywny tyle że mąż zauważył taki zarys drugiej kreski i faktycznie później też widziałam ale nieźle musieliśmy się nagimnastykowac żeby ją zobaczyć hehe i jest tak cieniutka jakby długopisem zrobiona i zastanawiam się czy taki obrys kreski testy w sobie mają czy nie :). Uznałam ten test za negatywny ale jednak mnie to meczy.
    Nikusiia jutro razem testujemy jeśli @ nadal nie będzie :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 17 października 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 28dc... jeszcze 3 dni a ja tracę nadzieję. Naczytałam się że jak biust nie boli to może jest niski progesteron. No ale pierwszy raz w życiu nie bolą więc dziwne że akurat teraz jest niski. Czy poziom progesteronu można robić też popołudniu?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Dziś 28dc... jeszcze 3 dni a ja tracę nadzieję. Naczytałam się że jak biust nie boli to może jest niski progesteron. No ale pierwszy raz w życiu nie bolą więc dziwne że akurat teraz jest niski. Czy poziom progesteronu można robić też popołudniu?

    Jeju dziewczyny co wy wymyslacie i sie nakrecacie niepotrzebnie. Poziom progesteronu można zbadać a nie wnioskowac po bólu piersi bo nie każda odczuwa takie dolegliwości i nie w kazdym cyklu. Dwa razy bylam w ciąży i żadnych objawów nie mialam poza brakiem okresu. Tak naprawdę jedynym objawem ciąży jest sama ciąża więc czekać cierpliwie i testować PO terminie @.

    PLPaulina, patuniek86, Nikusiia, Kasiulka90, Helenka_mała lubią tę wiadomość

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 17 października 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Dziś 28dc... jeszcze 3 dni a ja tracę nadzieję. Naczytałam się że jak biust nie boli to może jest niski progesteron. No ale pierwszy raz w życiu nie bolą więc dziwne że akurat teraz jest niski. Czy poziom progesteronu można robić też popołudniu?

    Mnie właśnie też nie bolą w ogóle piersi a ostatnie dwa cykle bolały bardzo. Też sobie myślałam, że gdyby była ciąża to powinny się zmienić i boleć, tak miałam przy drugiej ciąży. Progesteronu raczej za niskiego nie mam bo biorę luteinę - pierwszy cykl, no i temp mam ok 37,05. Ale u mnie to jest 25d.c. Czyli ostatni z luteiną. Okres powinnam dostać w sobotę, ale boję się, że mi luteina zrobi pikuś i przesunie miesiączkę a ja się będę niepotrzebnie nakręcać jak wariatka..

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 17 października 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Jeju dziewczyny co wy wymyslacie i sie nakrecacie niepotrzebnie. Poziom progesteronu można zbadać a nie wnioskowac po bólu piersi bo nie każda odczuwa takie dolegliwości i nie w kazdym cyklu. Dwa razy bylam w ciąży i żadnych objawów nie mialam poza brakiem okresu. Tak naprawdę jedynym objawem ciąży jest sama ciąża więc czekać cierpliwie i testować PO terminie @.


    I tego się trzymajmy! Oczywiście trudniej wykonać niż powiedzieć, bo jak się tak bardzo czeka to ja jak taki głupolek, każdy najdrobniejszych ból, najmniejsze zakłucie, a nawet katar zaczynam interpretować albo jako objaw ciąży, albo torbieli albo przedwczesnego okresu

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 17 października 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    converse90 wrote:
    U mnie niestety @, ale spoko, to dopiero 1cs :) co prawda w kolejnym cyklu mąż wraca dzień po dniach płodnych, ale może coś się przesunie i jeszcze będę testować w listopadzie, ale bardziej nastawiam się na grudzień (OMG jakie długie zdanie :p). Mam nadzieje, że u Was będzie tylko zielono ! ;)


    Oby się Twoje podejście nie zmieniało☺️ Niektórym łatwiej przychodzi, inni muszą się uzbroić w cierpliwość, ale trzeba być wytrwały i wierzyć, najgorsze co nas może spotkać to utrata nadziei. Powiem Wam że mi bardzo pomaga moja mama, ona bardzo wierzy i to też mi nie pozwala zwątpić. Mój partner zresztą też, tylko że on jest bardziej ostrożny, nie chce bym się za szybko nakręcił, bo potem rozczarowania są większe

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 17 października 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DoveLove wrote:
    U mnie 5 dzień po odstawieniu luteiny i nic. Wczesniej bralam duphaston i po odstawieniu czekalam na @ 2-3dni. Nie wiem czy to taka reakcja na pierwszy cykl z luteina...dzis robiłam drugi test-negatywny :(


    Ja się właśnie tego boję.. Czekania na spóźnioną przez luteinę @... Oczywiście z nadzieją, że może nie przyjdzie. Dopiero co sobie pięknie cykle wyregulowałam, nie chciałabym, żeby się znowu popsuły

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 17 października 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Ja się właśnie tego boję.. Czekania na spóźnioną przez luteinę @... Oczywiście z nadzieją, że może nie przyjdzie. Dopiero co sobie pięknie cykle wyregulowałam, nie chciałabym, żeby się znowu popsuły
    A o pierwsze dzieciaki tez długo sie starałaś ?
    Ja już wchodze w drugą faze, najgorszą oczekiwanie na @ mam 11dni do okresu.. masakra.. najdłuższe 11dni ;/

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 17 października 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    A o pierwsze dzieciaki tez długo sie starałaś ?
    Ja już wchodze w drugą faze, najgorszą oczekiwanie na @ mam 11dni do okresu.. masakra.. najdłuższe 11dni ;/


    Nie, z córką to było tak że chcieliśmy ale wiedzieliśmy że inni nas uznają za szalonych bo nie znaliśmy się zbyt długo i uznaliśmy że co będzie to będzie. I bardzo szybko udała się nam Amelka. Z synem było tak, że widywaliśmy się rzadko bo on siedział za granicą a ja w Pl. I udało się za drugim podejściem bez jakichkolwiek obserwacji organizmu. Z tym że teraz mam innego partnera, a od ostatniego porodu minęło ponad 9 lat. Mi się pogmatwały cykle, hormony, miałam polipa, wykryto u mnie ie hashimoto no i za wysokie jak na ciążę tsh. No i wiek... 35 lat na karku...

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 17 października 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Ja już wchodze w drugą faze, najgorszą oczekiwanie na @ mam 11dni do okresu.. masakra.. najdłuższe 11dni ;/

    No niestety... a jak jeszcze coś pobolewa to już w ogóle oszaleć można. Mi zostały do soboty 4 dni, ale boję się że mi się cykl wydłuży

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 17 października 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzisiaj rano zawitała @...

    Mam takie pytanko, może któraś z was wie. Jeśli karmię piersią jeszcze pierwsze dziecko, to czy jest sens badać sobie poziom prolaktyny? Czy przy karmieniu ona zawsze wyjdzie podwyższona, czy jednak będę miała punkt odniesienia, że np karmienie uniemożliwia zajście.
    Dziecko mam już prawie dwuletnie, więc w sumie mogłabym odstawić, ale też niekoniecznie mi się do tego spieszy :P

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Nie, z córką to było tak że chcieliśmy ale wiedzieliśmy że inni nas uznają za szalonych bo nie znaliśmy się zbyt długo i uznaliśmy że co będzie to będzie. I bardzo szybko udała się nam Amelka. Z synem było tak, że widywaliśmy się rzadko bo on siedział za granicą a ja w Pl. I udało się za drugim podejściem bez jakichkolwiek obserwacji organizmu. Z tym że teraz mam innego partnera, a od ostatniego porodu minęło ponad 9 lat. Mi się pogmatwały cykle, hormony, miałam polipa, wykryto u mnie ie hashimoto no i za wysokie jak na ciążę tsh. No i wiek... 35 lat na karku...

    O to widzę pewne podobieństwa między nami. Moja starsza córka rowiesniczka twojej a młodsza właśnie skonczyla 7 lat,i również teraz mam nowego partnera :) I tak samo udało sie bez problemu wtedy a teraz coś widzę ze nie pójdzie tak łatwo za co winie tabletki anty. Tsh u mnie akurat ok 1. Jak się nie uda następne 3 cykle to robię hsg a jego wysylam na badanie nasienia.

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 17 października 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Nie, z córką to było tak że chcieliśmy ale wiedzieliśmy że inni nas uznają za szalonych bo nie znaliśmy się zbyt długo i uznaliśmy że co będzie to będzie. I bardzo szybko udała się nam Amelka. Z synem było tak, że widywaliśmy się rzadko bo on siedział za granicą a ja w Pl. I udało się za drugim podejściem bez jakichkolwiek obserwacji organizmu. Z tym że teraz mam innego partnera, a od ostatniego porodu minęło ponad 9 lat. Mi się pogmatwały cykle, hormony, miałam polipa, wykryto u mnie ie hashimoto no i za wysokie jak na ciążę tsh. No i wiek... 35 lat na karku...
    Najlepiej jest tak właśnie jak Ty zrobiłaś, nic nie planowac tylko iść na żywioł.. Ja mam 27lat, planowlaiśmy najpierw ślub po slubie od razu dziecko i tak sobie liczyłam na nowy rok dzidziuś będzie a tu nie tak hop siup, myślałam jak każda dziewczyna że jak tylko bede chciała to już będzie, jednak to dołujace jak człowiek chce a nie może..

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • niteczka Przyjaciółka
    Postów: 94 22

    Wysłany: 17 października 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88, dziękuje :)

    Dominisia883, ja podobna kreseczkę widziałam w poprzednim cyklu ale taka bardziej biała błyszczącą i nie była to ciąża :( rozumiem ze u Ciebie był to kolor bardziej różowy? Jak jutro zatestujesz powinna być już ciemniejsza jeśli to ciąża, tylko testem tej samej firmy najlepiej :)

    07.2017 [*]
    01.2018 cb
    10.2018 cb
    rux7mag.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 17 października 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    No niestety... a jak jeszcze coś pobolewa to już w ogóle oszaleć można. Mi zostały do soboty 4 dni, ale boję się że mi się cykl wydłuży

    Ja mam niestety tak, że zawsze mnie coś boli, zawsze bolą plecy(praca siedziąca) brzuch na okres boli jak cholera zawsze bardzo cierpie już przed okresem i dwa pierwsze dni później znowu w 4 dzien okresu boli od nowa, taka moja uroda, teraz sie wsłuchuje w organizm i już w ogóle po dniach płodnych odkrywam jakieś dziwne kłucia jajników , brzucha oczywisćie TAKICH NIGDY NIE MIAŁAM :D a później rozczarowanie bo przychodzi @ w tym cyklu już nie doszukuje sie tych bóli ale faktycznie mnie ciagle coś kłuje w jajnikach w brzuchu, a może jest tak że dochodzi do zapłodnienia i to jajeczko wędruje a nie może sie zagnieździc już sama nie wiem..

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 17 października 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że ja nie testuje bo już wydałam kasy na te testy i po co mi to.. czekam, jak okresu nie będzie dopiero kupie test.

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 17 października 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Jeju dziewczyny co wy wymyslacie i sie nakrecacie niepotrzebnie. Poziom progesteronu można zbadać a nie wnioskowac po bólu piersi bo nie każda odczuwa takie dolegliwości i nie w kazdym cyklu. Dwa razy bylam w ciąży i żadnych objawów nie mialam poza brakiem okresu. Tak naprawdę jedynym objawem ciąży jest sama ciąża więc czekać cierpliwie i testować PO terminie @.

    nie nakręcam się. Poprostu zadałam pytanie i wypowiedziałam się jak każdy tutaj:) myślę że nie jestem w rankingu nakręconych także luz. Wyraziłam tylko to ze cycki nie bolą nic a nic a zawsze od kiedy mam okres nawalają tak że stanik mi sprawia ból.
    pozdrawiam

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ