X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 października 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    33dc mnie ból piersi budził tej nocy kiedy tylko obracałam się z boku na bok. Pozatym od 4 nie moge zasnąć więcej hihi. oby do jutrzejszego testu :) miłej niedzieli (u mnie tu leje) :)
    Kciuki :) miłego dnia dziewczyny

    Pati88 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    33dc mnie ból piersi budził tej nocy kiedy tylko obracałam się z boku na bok. Pozatym od 4 nie moge zasnąć więcej hihi. oby do jutrzejszego testu :) miłej niedzieli (u mnie tu leje) :)

    Trzymam kciuki. :) Ale wynik jest chyba oczywisty.

    Pati88 lubi tę wiadomość

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 22 października 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ sie dzis rozkręciła wiec definitywnie uciekam na listopad :) powodzenia dziewczyny :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 22 października 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Szkoda ze mierzysz te temperaturę tsk o różnych godzinach. :(
    Jest jeszcze zbyt krótko po owu żeby mówić o czymkolwiek. :)

    Niestety nie mam innej możliwości, ale staram się o jak najbardziej zbliżonych. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 10:09

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 22 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    U mnie @ sie dzis rozkręciła wiec definitywnie uciekam na listopad :) powodzenia dziewczyny :)
    Szkoda... Powodzenia w listopadzie Kochana <3

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 22 października 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane pomocy.. zauważyłam dzisiaj śluz gęsty biały z takimi grudami jakby.. nie widziałam takiego u siebie było go duzo ale tylko raz później już przy kolejnym siku nie było, piersi duże bolą tylko tak nisko jak dotkne i czuje na dole piersi takie zgrubienie bolace brzuch typowo jak na okres boli i to mnie martwi.. co o tym myślicie?6 dni do testu

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 października 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Dziewczyny kochane pomocy.. zauważyłam dzisiaj śluz gęsty biały z takimi grudami jakby.. nie widziałam takiego u siebie było go duzo ale tylko raz później już przy kolejnym siku nie było, piersi duże bolą tylko tak nisko jak dotkne i czuje na dole piersi takie zgrubienie bolace brzuch typowo jak na okres boli i to mnie martwi.. co o tym myślicie?6 dni do testu
    Ja miałam bardzo podobne objawy jakieś 2 miesiące temu. Też mi się wtedy wydawało, że to coś oznacza, ale to nie było kompletnie nic szczególnego.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 22 października 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziewuchy to wszystko sobie wkręcimy :D Oby to była u Ciebie ciąża, ale tak jak Kasia mówi może być, ale nie musi... ale trzymam kciuki żeby Ci się udało :) :)
    Ja w każdym cyklu widzę jakiś "niby nowy objaw " i już nakręcam się że to pewnie ciąża. A póki co nic z tego.
    Za Pati trzymam mocno kciuki !! :)

    Mi zostały 4 dni do @, Mąż mówi że mam nie robić testów i czekać ( ostatni robiłam w piątek hehe jakieś ok 8 dni po i był negatyw. Także weekend i nie robiłam. Objawów w sumie żadnych nie mam, chociaż tym razem wkręcałam sobie że zawsze od owu bolały mnie piersi, a teraz bolą dopiero od 2 dni i to wg mnie był objaw... a pewnie dupa wyjdzie :p

    Pati88, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 października 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Dziewczyny kochane pomocy.. zauważyłam dzisiaj śluz gęsty biały z takimi grudami jakby.. nie widziałam takiego u siebie było go duzo ale tylko raz później już przy kolejnym siku nie było, piersi duże bolą tylko tak nisko jak dotkne i czuje na dole piersi takie zgrubienie bolace brzuch typowo jak na okres boli i to mnie martwi.. co o tym myślicie?6 dni do testu
    Też miałam po owu taki śluz z grudkami i zastanawiałam się, czy to nie infekcja - innych objawów brak. Wzięłam więc profilaktycznie probiotyk doustnie i dopochwowo oraz clotrimazol przez kilka dni. Może też tak zrób na wszelki wypadek?
    A żeby nie brzmiało to tak pesymistycznie, a bardziej w naszym klimacie doszukiwania się objawów :D, to w ciąży zmienia się środowisko pochwy na takie bardziej sprzyjające infekcjom (zasadowe bodajże) i u niektórych to oznaka ciąży.

    Paulinaaa, będziesz robiła w tajemnicy przed mężem, czy wytrzymasz?:D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 22 października 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym miesiącu miałam podobnie i przyszla @ a w Tym myślę że jest trochę jednak inaczej no ale cóż czekam.. tydzień o zgrozzzzo

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 października 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam tydzień do testowania ;) Ale o dziwo nawet mi ubiegły tydzień szybko zleciał.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 22 października 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie sama nie wiem, z jednej strony jak nie zrobię to będę miała dłużej nadzieje...bo w pon to już raczej powinno wyjść ( 3 dni wtedy do @ ). I sama nie wiem, czy chcę pozbawiać się nadziei hehe... ale testy juz kupione, te rozsławione żółte haha :D

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje w następną niedziele i chyba wybiorę się po te żółte testy. :) normalnie w aptece one są ? Bo nigdy mi żadna pani tam pracująca ich nie proponowała.

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też leje
    Ale zrobiłam dziś od rana ogorkową
    Wypiłam sok z ogórków,kefir
    Było przepyszne ale wiecie czym się to skończyło.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 11:55

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A piersi tez tak bolą jak jasna cholerę,sutków wciąż nie mogę dotknąć.

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 22 października 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanko mam :) co stosujecie jak macie zatwardzenie no oprócz tabletek i herbatek aptekowych.czesto po owu mam zatwardzenie przez 3-4 dni i jakoś zle mi z tym.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 22 października 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, suszone morele jesc mozna lub suszone sliwki zalac ciepla woda a po kilku godzinach wypic wode i zjeść sliwki

    Ewi28 lubi tę wiadomość

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 22 października 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Też miałam po owu taki śluz z grudkami i zastanawiałam się, czy to nie infekcja - innych objawów brak. Wzięłam więc profilaktycznie probiotyk doustnie i dopochwowo oraz clotrimazol przez kilka dni. Może też tak zrób na wszelki wypadek?
    A żeby nie brzmiało to tak pesymistycznie, a bardziej w naszym klimacie doszukiwania się objawów :D, to w ciąży zmienia się środowisko pochwy na takie bardziej sprzyjające infekcjom (zasadowe bodajże) i u niektórych to oznaka ciąży.

    Paulinaaa, będziesz robiła w tajemnicy przed mężem, czy wytrzymasz?:D
    Jak mialam grzybice to ten sluz byl podobny ale trochę rzadszy ja od 3dni używam probiotyk dopochwowy zawsze tak robie przed @ i po @ żeby unikać tego dziadostwa wzmacniam sobie florę bakteryjna.. i rano wypływa mi ta globulka ten śluz byl inny ale może to moje urojenia.. a jajniki bola na zniane moze nie typowo bola, co czuje je takie jakby obrzmiale? Jak skurcze nogi albo poloze sie na bok to mam wrazenie ze je sobie urazam.. nie pozostaje nic tylko czekać

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to co napisałam sok z ogórków i kefir maslanka do wyboru,pół godz i gwarantowane nie zatwardzenie.

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 22 października 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    A piersi tez tak bolą jak jasna cholerę,sutków wciąż nie mogę dotknąć.

    Najgorzej z sutkami... od kilku dni chodzę w „sportowych” miękkich stanikach od gatty... nawet na noc zakładam bo przez to, ze przylegają a nie uciskają to jak specjalnie nie dotknę sutków to nie czuje w ogóle bólu... a oba sutki sa mega czerwone i stojące... googlowalam juz czy to nie jakies zapalenie bo wyglądają na chore :p za to nie czuje bólu innych okolic piersi:) po prostu czuje,
    Ze zrobiły sie pełniejsze :) troche mnie to przeraża - to, ze mogą mocno urosnac :(

    Nie wiecie o ile rozmiarów powiększają sie piersi podczas ciazy? Wiem,
    Ze to zalezy od kobiety ale kilka z was ma juz dzieci to moze mogłyby sie podzielić swoim doświadczeniem?

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ