X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 22 października 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ja testuje w następną niedziele i chyba wybiorę się po te żółte testy. :) normalnie w aptece one są ? Bo nigdy mi żadna pani tam pracująca ich nie proponowała.
    To testujemy razem o ile nie przyjdzie @w sobotę.. ja też jeszcze nie widziałam tych testow gdzie je kupujecie dziewczyny?

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Dziewczyny kochane pomocy.. zauważyłam dzisiaj śluz gęsty biały z takimi grudami jakby.. nie widziałam takiego u siebie było go duzo ale tylko raz później już przy kolejnym siku nie było, piersi duże bolą tylko tak nisko jak dotkne i czuje na dole piersi takie zgrubienie bolace brzuch typowo jak na okres boli i to mnie martwi.. co o tym myślicie?6 dni do testu

    Jak grudy to jest napewno infekcja, raczej z tych grzybiczych. Nie ignoruj bo to niezdrowe zarówno przy staraniach a juz napewno w ciąży! I objawem ciąży nie są infekcje ani zapalenia pecherza, nie jest też katar ani inne choroby. Czasami jak was czytam to sie zastanawiam czy wam calkiem juz odbilo?

    mi88 lubi tę wiadomość

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 22 października 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Jak grudy to jest napewno infekcja, raczej z tych grzybiczych. Nie ignoruj bo to niezdrowe zarówno przy staraniach a juz napewno w ciąży! I objawem ciąży nie są infekcje ani zapalenia pecherza, nie jest też katar ani inne choroby. Czasami jak was czytam to sie zastanawiam czy wam calkiem juz odbilo?
    Może i odbilo?? zwał jak zwał jesteśmy zakręcone na punkcie fasolki :)

    mi88, Kitkat lubią tę wiadomość

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te panienko
    A skąd kobita ma wiedzieć czy to choroba czy objaw
    Trza było odpowiedzieć ze to nie objaw a choroba proste,ale tak odpowiadają tylko inteligentne osoby
    Jak jesteś wkur...na ze cie facet nie wydymal dobrze lub masz problem z robieniem bobasa,problem wogole życiowy to się nie wyzywaj osobo w necie bo tu jesteśmy od pomagania sobie nawet w głupawych pytaniach,i spier..laj stąd jak masz tak pisać,odbiło to tobie ze że swego rozgoryczenia nie rozumiesz spanikowanych kobiet.
    I tyle osobo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 12:47

    PLPaulina, Paulinaaa, mi88, pumka1990, Kitkat, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie prowokuj kobiety w ciąży osóbko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 12:49

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 22 października 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendowa już któryś raz widzę - ostre odpowiedzi, chyba nie do końca wiesz po co jest ten wątek na forum ;)

    Dziewczyny ja te testy rozsławione haha kupiłam przez neta wpisałam bobo żółte i wyskoczyło full aptek , i testy za 3-4 zł, a w aptekach stacjonarnie ok 10 chyba:)

    mi88, PLPaulina lubią tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 22 października 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra laseczki :) rozejm :) przez obie przemawiają hormony:) nie jestesmy kotami w rui :);) No juz :) spokoj :)
    Próbujmy sobie pomagać i wyprowadzać z błędu nasze koleżanki... każda z nas przeczytała/usłyszała jakas plotkę na temat ciazy a ze tutaj jest az gęsto od kobiet, ktore bardzo chca moec dzieci wiec, próbujemy chwytać sie juz wszystkiego - czasem łącznie z głupotkami. Uświadamiamy sie, poprawiajmy sie, uczmy sie od siebie:) w kupie siła:)

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 października 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anyzratak, a te grudki to nie przez probiotyk właśnie? Bo jak ta tabletka się rozpada, to ona ma taką właśnie grudkowatą strukturę. Ale skoro stosujesz od dawna, to pewnie wiesz - ale może akurat nie zwracałaś uwagi :)
    Może masz teraz inny rodzaj śluzu i dlatego połączone z probiotykiem to inaczej wygląda.

    Żółte bobo są na pewno w Rossmanie. W aptekach nie widziałam, ale pewnie zależy od apteki.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 22 października 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocne słowa justi ale chyba potrzebne:) mamy się wspierać bo jedziemy na tym samym wózku pytałam o ten śluz bo dziewczyny w innym wątku pisaly że miały taki na początku ciąży ale może im się przewidzialo? Albo one wszystkie chore były po prostu

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 22 października 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisane z ironia oczywiście hehe :)

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Te panienko
    A skąd kobita ma wiedzieć czy to choroba czy objaw
    Trza było odpowiedzieć ze to nie objaw a choroba proste,ale tak odpowiadają tylko inteligentne osoby
    Jak jesteś wkur...na ze cie facet nie wydymal dobrze lub masz problem z robieniem bobasa,problem wogole życiowy to się nie wyzywaj osobo w necie bo tu jesteśmy od pomagania sobie nawet w głupawych pytaniach,i spier..laj stąd jak masz tak pisać,odbiło to tobie ze że swego rozgoryczenia nie rozumiesz spanikowanych kobiet.
    I tyle osobo

    Hahah widzę twoja odpowiedź to juz całkiem osoby z patologii i marginesu społecznego:D Całe szczęście ze ciebie facet dobrze wydymal wiec teraz możesz sie podzielic z nami informacjami o "robieniu bobasa" hahah o mój boze ale żałosny poziom. I ty masz matka zostać? Szkoda mi twojego dziecka no ale jeszcze sie nie urodziło nawet :p
    Dorosle kobiety powinny chyba rozroznic stan chorobowy od nie chorobowego,nie wszystko jest objawem ciąży na litość boską. Wybaczcie ze nie będę radośnie wymyslac razem z wami i kibicowac ze grzybica to objaw ciazy. Trochę rozumu.

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 22 października 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Dziewczyny pytanko mam :) co stosujecie jak macie zatwardzenie no oprócz tabletek i herbatek aptekowych.czesto po owu mam zatwardzenie przez 3-4 dni i jakoś zle mi z tym.
    Cześć dziewczyny
    Ewi jeśli masz taki problem to proponuję pić siemię lniane. Przynajmniej ja nie mam żadnych problemów z wypróżnianiem czy też zatwardzeniem.

    Ewi28 lubi tę wiadomość

  • Tincia Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 22 października 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Jeden wieczór cykle mam teraz 28 miałam 35 od kilku dni juz nic nie widzę czasami taki przezroczysty świecący heh

    Ja dzisiaj też mam takie plamienia... Czuje ze to na @, a jak u Ciebie? Masz jakieś objawy?

    2 cykl starań
    w57vvfxm8ah8diet.png
    beta 26.10. 128,9
    beta 28.10. 382,33
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 października 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tincia wrote:
    Ja dzisiaj też mam takie plamienia... Czuje ze to na @, a jak u Ciebie? Masz jakieś objawy?
    Dzisiaj boli mnie brzuch jak na @,ale temp ponad 37 wiec jakos drastycznie nie spadła .Boli mnie głowa,krzyż i śpiąca jestem, ale to akurat wina pogody a u ciebie jak ?

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 października 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova, wypowiedziałaś się na temat choroby i to wystarczy, po co dajesz się prowokować Justi, nie ma takiej potrzeby.

    Justi, wydaje mi się, że to forum nie jest miejscem na tego typu wiadomości pt. panienko, czy osobo. Jak mają szanować nas inni kiedy my kobiety same siebie nawzajem nie potrafimy uszanować.

    I proszę Was dbajmy o język i stylistykę, bo wówczas łatwiej się czyta :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 października 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypadkiem kliknęłam, że lubię post Lavendowej, więc musiałam dla równowagi kliknąć też post justi - chociaż nie lubię obu postów - czemu tu się nie da cofnąć niektórych akcji? :D
    Dziewczyny, po co się wyzywać?
    Grudki mogą wskazywać na infekcję, ale nie muszą. Akurat w tym konkretnym przypadku obstawiam resztki probiotyku. I prawdą jest, że ciąża sprzyja infekcjom. Prawdą jest też, że już kilka dni po zapłodnieniu pojawia się biały gęsty śluz, aby chronić zarodek - i jeśli w poprzednich cyklach go nie było albo było mniej, to też symptom, który może WSKAZYWAĆ NA ciążę.
    To forum jest od tego, żeby właśnie takie rzeczy dyskutować - jedne z nas starają się wiele miesięcy i wiedzą więcej, i mogą podzielić się wiedzą - a że często miesiącami szukają informacji na konkretne tematy, zdarza się, że niektóre zagadnienia znają lepiej, niż niektórzy lekarze.
    Wyzywanie się też jest nie na miejscu - czemu niby to ma służyć?

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Tincia Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 22 października 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Dzisiaj boli mnie brzuch jak na @,ale temp ponad 37 wiec jakos drastycznie nie spadła .Boli mnie głowa,krzyż i śpiąca jestem, ale to akurat wina pogody a u ciebie jak ?

    U mnie temp. też cały czas się trzyma 36,77. Poza tym to samo ból głowy, pleców i też jestem śpiąca. Z objawów podobnych jak na @ delikatnie odczuwam ból brzucha oraz piersi. Z tym że ból brzucha taki delikatny, zazwyczaj w dniu @ mam mocny ból brzucha gdzie muszę brać nospe.

    2 cykl starań
    w57vvfxm8ah8diet.png
    beta 26.10. 128,9
    beta 28.10. 382,33
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 22 października 2017, 21:47

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 13:57 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 22 października 2017, 21:48

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 22 października 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 13:57 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 22 października 2017, 21:49

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ