X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    CZarnula wypisalaś się ode mnie, teraz mi smutno i zimno :p


    Nie uciekłam specjalnie :] przeliczyłam sobie cykl i dałam większą rezerwę ;)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 19 września 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Nie uciekłam specjalnie :] przeliczyłam sobie cykl i dałam większą rezerwę ;)

    No wiem, wiem, znając moje szczęście to dostanę @ w 47 dc a nie w 36 jak wyliczyło mi of :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula przyszła do mnie ogrzać mnie swoim pozytywnym ciepełkiem :D

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha wy uważajcie z tym moim pozytywem :D wczoraj po dongu jak mnie humor złapał to uhhhh :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam, że dong ma takie właściwości :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie :D głupawka pełną gębą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 09:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale efekt rozluźniająco pobudzający trochę ma, bo jak na noc sobie zapodałam bo się zapomniałam to pół nocy nieprzespane miałam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak na pewno pobudzająco działa :] i daje niezłego spida :D szczególnie jak się mleko zimne pije to potem niezłe pobudzenie przy szybkim sprincie do wc :D

    Natka098 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) hehe ja opcję z mlekiem sobie darowałam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzi ci pod wodę? :D bo ja jeszcze nie próbowała, na razie mlekiem podsiorbuję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wodą, herbatą czymkolwiek, nie lubię zimnego mleka więc nie próbowałam, z tym mlekiem to chodzi o to żeby się potem ziołami nie odbijało :D więc ja coś zjadałam i był spokój, jak za pierwszym razem go wzięłam to moje jajniki grały naprzemiennie jakby odbijały piłeczkę pingpongową, a potem już nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wczoraj (2 dizeń brania) na wieczór czułam takie pukanie jajnika i jakby mi szpilkę wbijał :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś się dzieje :) Jak zakończę plamienie to też go wsuwać będę, razem z clo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile cykli już go stosujesz? Ja dopiero pierwszy :] dostałam od dziewczyny tu z forum która na nim w ciąże zaszła więc licze ze mi go odpowiednio zawirusowała :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można powiedzieć że to będzie takie prawdziwe 2 podejście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to miałaś jakieś nieprawdziwe? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mana wrote:
    ja prawdopodobnie będę testowała 27 ;) dziewczyny czy któraś z was brała "dupka"? po jakim czasie przychodziła @ zdarza się że przychodzi w trakcie brania? chciałabym żeby przyszła jak najszybciej!
    Oj to zależy od cyklu ;) u mnie teraz przychodzi z plamieniami już w ostatni dzień dupka albo w dzień później, a 2 dni potem już jest w pełnej okazałości. Cykle mi się poskracały, ale pierwszy cykl z dupkiem dostałam w 5 dni po odstawieniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No wiem, wiem, znając moje szczęście to dostanę @ w 47 dc a nie w 36 jak wyliczyło mi of :/
    Matko, ale macie długie cykle :O Ja mam 27 dniowe, pod koniec z plamieniami a w 28 dc już mam @... tak mi się poskracały :P i boję się co miesiąc, że jeszcze bardziej się skrócą :P dlatego CLO wezmę teraz chyba dzień później.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zazdroszczę takich cykli. Ja mam cykle bez końća jak leków nie wezmę. A tak to trzymam w okolicach 33-35 dni

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ