Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    hej laseczki witam się weekendowo
    Witam serdecznie :) dużo ciepełka życzę :)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 20 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogodnego weekendu 1317309lsk5aj07xu.gif a ja zaszalałam i bazując na mojej aplikacji w tel. której używam od prawie 3 lat zaryzykowałam i od dziś biorę dup-ka bo tam mi owulację wyznaczyło teoretycznie na 13dc no ale czy do niej doszło dowiem się w pn :) pozostaje czekać i się modlić :) więc może i tu zaszaleję i poproszę o wpis na listę na 02.10 :) albo będzie zielony prezent na IV rocznicę ślubu albo @ :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam tych prezentów na rocznicę Ślubu, urodziny ;) Ja też miałam taką nadzieję, ale niestety na III rocznicę Ślubu nie było, na moje i Męża urodziny też nie więc nie liczę już na takie okazyjne prezenty ;) Co ma być to będzie, ale mam nadzieję, że jak największej ilości październikowych testerek uda się zobaczyć II kreski :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 11:41

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę na prezent ślubny :D i mam nadzieję, że moje marzenie się spełni :D

    Również kciukam i powidzenia życzę :)

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 20 września 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do Was :)
    w tym cs nie było męża, był na szkoleniu ale zaraz po @ clo, monitoring i staranka :D
    odkąd się staramy cykle mi się pozmieniały i nie powiem kiedy bede testować bo na razie nie wiem ale coś ok 20 października

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 września 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wreszcie zaczęłam nowy cykl ;)

    testowanie 20.10 ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 września 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania to teścimy razem ;)

    ania14 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 września 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista Testówek w październiku mini-graphics-baby-788700.gif


    01 - Kaśka, madzianka, rudainka,
    02 - Magda_lena88,
    03 - Ania1986, Nieukowa, Morwa, estrella
    04 - Dżejzi,
    05 - marzen2210, kasika8303, zonaboba
    06 - mała.mi, Kitaja
    07 - Pysiaaa21
    08 - tomania2806, firanki na duszę
    09 - Alorrene13, la
    10 - renieczka,
    11 - Drzwiona, agniesja
    12 - Daisy,
    13 - Amerie, pirelka, Aga_502, MagSz
    14 -
    15 - sury_cat
    16 - Czarnula87, Natka098, lilirose
    17 - Magnosia
    18 - Isia93
    19 -
    20 - Ania14, Anastazjaaa,
    21 -
    22 -
    23 -
    24 -
    25 -
    26 - zwei_kresken,
    27 - mana
    28 -
    29 -
    30 -
    31 -

    W tym miesiącu jest już ....mini-graphics-baby-609603.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 09:31

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale nas juz duzo na pazdziernik :o

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i oby jak najwięcej nas spotkało się po fioletowej stronie ;)

    Kaśka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a swoją drogą jak ja zazdroszczę dziewczynom z początku listy ich testowanie tak blisko ;)

    dziewczyny mocno trzymam kciuki

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszę, że moje cykle takie krótkie to do testowania nie tak daleko :D

  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 20 września 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się cieszę, że dopisuję się na testowanie 26 października, może się uda, załapię się na koniec umowy i na urodzenie ktosia spod znaku Raka :D

    Idę sobie ziółek zaparzyć ;) Nie ma co, prawdziwa gorączka sobotniej nocy :D

    momo1009 lubi tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 września 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyłączam się do Was ;)
    Testować będę 18 października no chyba, że małpiszon wcześniej zawita;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 20 września 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piździerniku, piździerniku, przyjdź już :P
    Trochę bez sensu, bo piękna złota jesień zamieni się w wygwizdów, ale nie mogę się doczekać :P

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 21 września 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    a ja się pogubiłam :D w sumie nic nowego jak na blondynkę przystało <3 no bo w sumie dup-ka kończę w 25dc a to jest 29września :| więc wypadłoby chyba 30 września zrobić test bo dzień przed @ bo niby jak owulacja była wg. aplikacji 13dc to 01.10 ma być teoretyczna @. I tak sobie myślę czy jak jutro się potwierdzi, że owulacja była to czy testować 30.09 czy sobie przeciągnąć dwa dni dup-ka i testować tak jak chciałam 02.10 :P My kobiety to mamy dylematy :D
    A swoją drogą wczoraj oglądałam półfinał w siatkę Polacy - Niemcy i jestem bardzo ciekawa dzisiejszego kolejnego dla Polski starcia z Brazylią :) Raz ich pokonaliśmy :) może i drugi :) a nawet jak się nie uda i tak daleko zaszliśmy :) i dochodzę do wniosku , że siatkówka to chyba jedyny sport który Polakom wychodzi :P
    Miłej niedzieli <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 września 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Ja się cieszę, że moje cykle takie krótkie to do testowania nie tak daleko :D
    Ja też, szybko wszystko mija, najpierw koniec @, później płodne dni i jajgorsze te czekanie na termin kolejnej @

    Ale przy moich 27 dniowych cyklach to raz dwa leci

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 września 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwei_kresken
    Isia

    Dopisalam was na liście wyżej
    Witajcie i trzymam kciuki

    Nieukowa popieram czy pogoda ładna czy nie tez nie mogę się doczekać października

    Magda_Lena ja zawsze testuje w dzień spodziewanej @

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 21 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, miłej niedzieli Wam życzę 570018w02xr7isn0.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Ja też, szybko wszystko mija, najpierw koniec @, później płodne dni i jajgorsze te czekanie na termin kolejnej @

    Ale przy moich 27 dniowych cyklach to raz dwa leci
    Niby krótko, niby leci, ale czasami tak się dłuży.. że szok :D dopiero z nowym cyklem myślę sobie, że zleciało ;D

    Magda_lena ja robię test w pierwszy dzień po 10 dniach dupka żeby wiedzieć czy brać dalej czy nie, albo teraz testowałam w 26 dc bo miałam wziąć jeszcze dostinex, a w ciąży się go odstawia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 10:44

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ