X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrryyy :):):):)
    A u mnie spadek!!!!! Ale mi się gęba cieszy :) tym bardziej, że śluz miałam wczoraj taki rozciągliwy i tak dużo jak nigdy. A po <3 to tak mnie jajnik zaczął nasuwać, że czułam aż w szyjce a potem cisza :) teraz pozostało się modlić o odbicie jutro w górę.
    Szkoda tylko, że mąż w pracy i zobaczymy się dopiero jutro :/

    Anutka, mana, Daisy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista Testówek w październiku mini-graphics-baby-788700.gif



    01 - Kaśka, madzianka, rudainka, Werbenka,
    02 - Magda_lena88, JusWik, november123
    03 - Ania1986, Nieukowa, Morwa, estrella, apaulaa,
    04 - Dżejzi,
    05 - marzen2210, kasika8303, zonaboba, la
    06 - mała.mi, Kitaja
    07 - Pysiaaa21
    08 - tomania2806, firanki na duszę, basiulkaa_89,
    09 - Alorrene13,
    10 - renieczka, battinka, Muffinka1019,
    11 - Drzwiona, agniesja
    12 - Daisy,
    13 - Amerie, pirelka, Aga_502, MagSz
    14 - Czarnula87
    15 - sury_cat
    16 - Natka098, lilirose
    17 - Magnosia
    18 - Isia93, mimi86
    19 - Toxey
    20 - Ania14, asiorekk, Nona, Marteczka91
    21 - magda-ck,
    22 -
    23 - Tolcia25,
    24 - Anastazjaaa, Nancy87
    25 -
    26 - zwei_kresken,
    27 - mana, monia91, sigma
    28 -
    29 - november123
    30 -
    31 -

    W tym miesiącu jest już ....mini-graphics-baby-609603.gif




    Prosze bardzo ;) wpisałam na dwie daty jak chciałaś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 08:08

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 25 września 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski wstępnie zapiszcie mnie na 20.09:).
    boje się tego cyklu bo po nim koniec z CLO i nie wiem co dalej...:(

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisałam.

    A myślałaś o jakiś bardziej naturalnych metodach? Soja? Dong? Itp?

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 września 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    laski wstępnie zapiszcie mnie na 20.09:).
    boje się tego cyklu bo po nim koniec z CLO i nie wiem co dalej...:(
    Przerwa na 3 mce u znowu mozna clo :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 25 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nas już jest dużo!!! Zaraz zaczynami odliczanie do października :D

    Czarnula miałam podobny objaw, kłucie jajnika ( w czasie okołoowulacyjnym) i potem większy ból po <3

    Tylko dziwnie teraz mam, bo zawsze przed @ bolą mnie piersi, a teraz nic...

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 25 września 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!
    U mnie troche dzis tempka podskoczyla, cos mokro i sluzowo, ale szyjka wzs..a my wczoraj bez <3 :(
    Ja nie wiem co mam zrobic zebysmy mogli co wieczor czasem .juz mam dosyc wiagry,bo moj jakos slabo na to reaguje, mysle ze bylo gorzej wtedy jeszcze niz bez. Co z tego ze sie udawalo, jak satysfakcji praktycznie zero. Dlatego juz 2 msc temu od tego odstapilismy i nie dam sie gin znowu namowic.. :/
    Tak bym chciala by sie udalo..na wrzesniowkach sie caly czas udzielam, tam to laski trzepia bocki na potege :D oby i u nas tak bylo w pazdzierniku! Mowi sie ze miesiac urodzin jest najbardziej plodny, ja core mam z OM 18.10 ;) Wiec moze to jeszcze nie moj czas..moze jeszcze trzeba czekac do pazdziernikowej owulki? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 09:48

  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 25 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy a ja myślę, że pobijemy wrześniówki i zazieleni się u nas na wątku. Trzeba być dobrej myśli! :)

    Daisy, sury_cat, pirelka lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też mam nadzieję że w końcu Nam wszystkim się uda w październiku :)

    To mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury także w razie czego będę często pytać :P

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werbenka no miło by bylo żeby to jednak owulacja była :] bo ja nie mam owulacji w ogóle :D

    Daisy a czemu u was wspomagacze dla męża??

    Magda-ck jasne, że pytaj :] aj tu już prawie rok jestem i tez często pytam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 10:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:54

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 25 września 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a słyszałyście może o takim produkcie jak INOFOLIK? Biore go pierwszy cykl bo gin mi polecił. Podobno jej 3 pacjentki po tym zaszły w ciąże. Czytalam na forach i w aptekach internetowych opinie i są w większości bardzo dobre. Podobno reguluje cykl, zawiera myo - inozytol i kwas foliowy i jest zalecany szczególnie dla pacjentek z PCOS. W necie są informacje, że trzeba przyjmować przynajmniej 3 miesiące żeby były jakieś efekty ale już w pierwszym cyklu dziewczyny zachodziły w ciąże. To suplement diety więc może go brać każda, ja biorę raz dziennie ale szwagierka dostała zalecenie 2x dziennie ze względu na problemyu z owulką. Cena dość spora, ale w stacjonarnych aptekach, internetowych dużo taniej.

    relgh371rrya3inl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć paźdzernikóweczki <3
    pytanko mam z rana: co sądzicie o moim wykresie? bo ja już zdurniałam całkiem ;P testy owu wczoraj i przedwczoraj ujemne (druga kreska jaśniejsza) a mi tu program owulkę na 11dc wyznaczył o_O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    cześć paźdzernikóweczki <3
    pytanko mam z rana: co sądzicie o moim wykresie? bo ja już zdurniałam całkiem ;P testy owu wczoraj i przedwczoraj ujemne (druga kreska jaśniejsza) a mi tu program owulkę na 11dc wyznaczył o_O
    testy się mylą, program też, więc to nie wyznacznik jeszcze jak klika tempek dojdzie to bedzie dopiero wiadomo kiedy owulka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natka ja też raczej sądzę, że mi jeszcze ze 2 razy przesunie owulkę ;P wszystko zależy od jutrzejszej temperaturki ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie wrote:
    Dziewczyny a słyszałyście może o takim produkcie jak INOFOLIK? Biore go pierwszy cykl bo gin mi polecił. Podobno jej 3 pacjentki po tym zaszły w ciąże. Czytalam na forach i w aptekach internetowych opinie i są w większości bardzo dobre. Podobno reguluje cykl, zawiera myo - inozytol i kwas foliowy i jest zalecany szczególnie dla pacjentek z PCOS. W necie są informacje, że trzeba przyjmować przynajmniej 3 miesiące żeby były jakieś efekty ale już w pierwszym cyklu dziewczyny zachodziły w ciąże. To suplement diety więc może go brać każda, ja biorę raz dziennie ale szwagierka dostała zalecenie 2x dziennie ze względu na problemyu z owulką. Cena dość spora, ale w stacjonarnych aptekach, internetowych dużo taniej.

    Ja biorę już ponad 7 miesięcy, w ciąży nie jestem, ale ma znaczenie przy pcos, badania tsh i prolaktyny mi się wyrównały a i stosunek lh do fsh jest idealny. Tylko owulek brak:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    natka ja też raczej sądzę, że mi jeszcze ze 2 razy przesunie owulkę ;P wszystko zależy od jutrzejszej temperaturki ;P


    jak jutro ci pójdzie tempka w górę to pewnie ci na 13 dc przesunie owulkę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Ja biorę już ponad 7 miesięcy, w ciąży nie jestem, ale ma znaczenie przy pcos, badania tsh i prolaktyny mi się wyrównały a i stosunek lh do fsh jest idealny. Tylko owulek brak:/


    a dong na ciebie nie działa??

  • november123 Autorytet
    Postów: 303 158

    Wysłany: 25 września 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wpisanie :) ja sie na wykresach za bardzo nie znam to dopiero mój drugi miesiąc starań i pierwszy z mierzeniem temp i obserwacją :) także wszystkiego się ucze :) ale ja nie sugeruję się za bardzo tym kiedy program ustalił owulację tylko własnymi obserwacjami i temp :) ja jutro ide badać prolaktyne i progesteron bo coś mi jednego za dużo a drugiego za mało wyszło :/

    Tobi [*] Odszedłeś zanim się urodziłeś :( 24tc - 20.05.2014
    Kruszynki 12.2014 :( 05.2015
    Zuzia <3 22.03.2016 3260g i 57cm :)
    l22npx9is3xkpd8a.png


‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ