X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 30 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena SUPER! SUPER HIPER!
    Werbenka, pokaż test :)

    niby to jeszcze wrzesień, ale ja już liczę że październikowi przyniesiecie szczęście :D Podzielcie się zielonym wirusem z tymi testującymi niebawem :)

    sury_cat, mana lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 30 września 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatasssss życzę Ci abyś doczekała się upragnionego dzidziusia. U nas też już za niedługo będzie 1,5 roku starań. I również próbowałam nie myśleć itp ale zawsze przy kolejnych miesiączkach czułam się smutna. Robiliście już badania?

    wnid9vvjodizjocx.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 września 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werbenka wrote:
    Dziewczyny u mnie też druga kreska :D jeszcze jest blada, ale jest :d powtórzę test za 2 dni, bo mi jeszcze zostały.

    nie mogę uwierzyć :)
    GRATULACJE!!!!!
    kot-tanczy.gif

    Daisy, mana lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 30 września 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka, Agatasss: ja też się staram półtora roku w porywach do 2. Przypadek magda_leny daje mi nadzieję że ja też się doczekam, tylko muszę poczekać cierpliwie :)
    Myślę że wcześniej czy później, każdej z nas się uda, bądźmy dobrej myśli!

    Iwka, sury_cat, Daisy lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 30 września 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka jaki świetny kocur :D dziękuję :D

    właśnie kombinuję jak zrobić zdjęcie telefonem żeby wyszło, nie wiem gdzie się włącza tryb makro :P

    Iwka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 30 września 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werbenka wrote:
    Dziewczyny u mnie też druga kreska :D jeszcze jest blada, ale jest :d powtórzę test za 2 dni, bo mi jeszcze zostały.

    nie mogę uwierzyć :)
    Moje gratulacje :)

  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 30 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa, dzięki za słowa otuchy. Również uważam, że przyjdzie na nas czas :) Faktycznie Magda_lena daje nadzieję każdej z nas :)

    Iwka, Nieukowa lubią tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    Dziewczyny... tak Wam zazdroszczę, jestem tu od ponad dwóch lat, kiedyś bardzo często byłam na forum, rozmawiałam z Wami, śmiałam się i płakałam razem z Wami... aż do stycznia tego roku, kiedy to wyszedł mi pozytywny test. Radość była wielka, ale krótka, bo następnego dnia test już nic nie pokazał... Serce mi wtedy pękło, załamałam się, tak długo czekałam na drugą kreskę, a kiedy ją już zobaczyłam myślałam, że oszaleję z radości. Niestety test był wadliwy a całe moje szczęście trwało zaledwie kilka godzin. Potem odpuściłam, nie prowadziłam wykresów, nie myślałam o dziecku, nawet przestałam tutaj zaglądać. Ale to i tak nie pomaga, z dnia na dzień jestem coraz starsza, czasu coraz mniej, a ciąży jak nie było tak nie ma :( Życzę Wam, aby nigdy Was nie spotkało takie rozczarowanie, uwierzcie to było najgorsze co mogło mnie w życiu spotkać :(
    agatesss jesli jesteś w wieku 35+ (nawet równe 35) to zapraszam tez na watek

    Starając się po 35 roku życia - podwątek = 35+ (ten watek z dużą ilością postów) postów,ale jeśli zawyżyłam twój wiek to sorki ;)

    tam są laseczki które starają się o pierwsze,drugie ,trzecie :D

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena trzymam kciuki &&& :)

    Werbenka Gratuluję :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 30 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    costagnus odstawia się w momencie pozytywnego testu ciążowego sikanego bądź pozytywnej bety,nie można go brać w ciąży
    Dziekuje samira za odp ale dzis temp jeszcze bardziej w dol wczoraj brzuch bolal jak na @ ale zawsze II faza trwala 13dni znaczy 13dpo a teraz tak wcsesnie zaczela mi spadac :( nie wiem co jest grane

    samira lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    hej Kochane no i poległam i dziś siknęłam. Najpierw na ten sławny pepino paskowy 10 i po ok 5 min II kreska radość ale też obawa, że znowu sobie ze mnie zakpił więc wzięłam drugi test z rosmana faccella(jakoś tak) o czuł 25 i zonk po ok 3min II kreska..proszę 3majcie kciuki. Rano już wzięlam dupka za chwilę chyba się ogarnę i polecę na hcg z krwi. Kurcze cieszę się i również się boję :( i czuję się taka zagubiona. Prosze wstrzymajcie z gratulacjami :) Aha i jak się udało to bocianka będę prosiła tutaj :P chociaż dziewczyny z września też są fajne :P ale czuję się bardziej październikowa.
    Tutaj foto (kiepsko widać) u góry pepino na dole ten faccella..
    jj7hwo.jpg

    Skarbie tak bardzo się cieszę:) 3mam mocno kciuki:)

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 30 września 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane Magdalena, Werbena gratulacje ślijcie wiruski trzymam za bete :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 30 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena gratuluje zycze spokojntch 9mies :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 30 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pięknie nam się ten październik zaczyna:) Oby na liście nie pojawiła się żadna @:) Same boćki...to byłby hit:) Dzisiaj jest ten dzień, że wierzę w to, że się uda:D Dziewczyny trzymam kciuki za kolejne testy...oby te kreseczki nie zniknęły:D

    sury_cat lubi tę wiadomość

    relgh371rrya3inl.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 30 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena, trzymam kciuki, żeby to było to!! Naprawdę zasłużyłaś na szczęście! Każda z Was tutaj zasłużyła na to, żeby być mamą, bez względu na to czy ktoś się stara 1 cykl czy 40.

    Życzę Wam powodzenia w październiku, niech złota jesień będzie zielona ;)

    sury_cat, Amerie, Daisy lubią tę wiadomość


  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 września 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda powtorz za kilka dni test lub lec na bete, trzymam kciuki :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 września 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie byłam na badaniu z krwi..tak sobie myślę jaka jest różnica (prócz ceny) przy badaniu beta hcg a hcg. Bo u mnie beta hcg 70 zł a to co ja robię hcg 40 zł i panie w lab. mówią, że to samo.. :P więc po co przepłacać :P co do kreseczek to na żywo wyglądają lepiej :)
    aha wyniki będę jakoś o 13stej. Jak będą dam znać. mam nadzieję. że dwa testy nie zrobiły mnie w balona :P
    I mam nadzieję, że już będzie wszystko tak jak trzeba czyli dobrze :) chociaż coś boli podbrzusze jak na @ aczkolwiek zdaję sobie sprawę że to norma przy ciąży ale jakiś niepokój mam..i te moje uderzenia gorąca które zwiastują u mnie @ raz są raz nie..oby już teraz było tylko lepiej :)

    samira, Daisy, Drzwiona, słoneczna 85, Nona, konwalianka, mana lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 30 września 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zycze Wam nudnych ciąż :) serdecznie gratuluje :) az milo patrzec na takie zielone preludium do pazdziernika :D

    sury_cat, renieczka lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 30 września 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu! Prawie zemdlalam!!! Az sie poplakalam z Twojego szczescia! Naprawde, bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki! Oby to bylo to i oby to trwalo cala wiecznosc! No, moze te 9 miesiecy! <3 To prawda, ze kazda z nas zasluguje na rowni na te dwie kreseczki, ale Ty jestes takim dobrym duszkiem tutaj, tak samo z nami wszystko przezywasz. Wierzę, że testy nie zrobiły Cię w balona i juz w czerwcu bedziesz tulila swoje maleństwo w ramionach. Eh! Co za wzruszająca chwila dla mnie! mruga.gif mruga.gif mruga.gif

    Werbenko Tobie oczywiscie takze skladam najserdeczniejsze gratulacje, oby kreseczki ciemnialy z kazdym sikiem! :) Moze pochwalisz sie zdjęciem? Na pewno kazda z nas jeszcze raz chetnie Ci pogratuluje pod fotografią! <3 zabawa.gif

    No, Iwka, wreszcie w swoim żywiole!!!

    A mi wyznaczylo owu tak jak mowilam na 21 dc, teraz tylko to20funnykh6.gif to20funnykh6.gif to20funnykh6.gif


    Z wrazenia kliknelam sobie przedluzenie abonamentu na kolejne 3 msc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 11:50

    Magda_lena88, słoneczna 85, Nieukowa, Malenq, mana, Sue lubią tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 30 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    właśnie byłam na badaniu z krwi..tak sobie myślę jaka jest różnica (prócz ceny) przy badaniu beta hcg a hcg. Bo u mnie beta hcg 70 zł a to co ja robię hcg 40 zł i panie w lab. mówią, że to samo.. :P więc po co przepłacać :P co do kreseczek to na żywo wyglądają lepiej :)
    aha wyniki będę jakoś o 13stej. Jak będą dam znać. mam nadzieję. że dwa testy nie zrobiły mnie w balona :P
    I mam nadzieję, że już będzie wszystko tak jak trzeba czyli dobrze :) chociaż coś boli podbrzusze jak na @ aczkolwiek zdaję sobie sprawę że to norma przy ciąży ale jakiś niepokój mam..i te moje uderzenia gorąca które zwiastują u mnie @ raz są raz nie..oby już teraz było tylko lepiej :)
    oo to już za godzinke aaa trzymam kciuki

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ