X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 30 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super:)Dziewczyny gratulacje dla Was:)Obyście zapoczątkowały serie zielonych kropek:)

    relgh371rrya3inl.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 30 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werbenka wrote:
    Wstawiłam do galerii i skopiowałam może się uda :)
    Mam identyczne testy, czemu moje wychodzą negatywne :/ oczywiście żartuje ;)

    Jeszcze raz gratulacje

    mana, Daisy, Nieukowa lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Madziu, wiecej optymizmu!!! <3
    Przyznaj się, komu juz powiedzialas oprocz nas? Jak maz, wie juz czy czekasz na wieczor na Dzien Chłopaka czy na Rocznicę czwartkową? <3
    Kochana ogólnie chciałam zrobić mężowi prezent - niespodziankę ale po prostu nie licząc tego, że bardzo się cieszę to również się boję..ostatnim razem hcg z krwi po 48h zamiast dwukrotnie przyrosnąć zmalało dwukrotnie :( mam nadzieję, że tym razem tak się nie stanie. No i oczywiście jak tylko testy wyszły pozytywne posłałam mężowi mmsa ze zdjęciem i z życzeniami z okazji dnia chłopaka :P a ona mi odp : "czy tam są II kreski" się go spytałam czy nie widzi bo w sumie foto niezbyt dobrej jakości odp: "że uwierzy jak ja mu to napiszę" :P no a później podałam mu wynik z badania krwi i się pytał czy dobrze :P no chyba dobrze :) mam nadzieję, że Bóg będzie czuwał nad nami przez najbliższe ok 40tc :)
    no i jeszcze siostra wie :P tak wyszło.. :) no i będę musiała dziś do lekarza zadzwonić :P teraz byle do czw :P

    Nieukowa, Daisy lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 30 września 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Werbenka zrób jeszcze inny test. Innej firmy. Ja tym pinkom/check &ego nie ufam.

    A więc tak, rano robiłam test taki z allegro i ciężko mi było tą kreskę na zdjęciu uchwycić. Kupiłam więc z innej firmy i zrobiłam drugi raz, już nie z porannego moczu i to jest właśnie ten check&go.
    Zostały mi jeszcze dwa więc sobie jeszcze wykorzystam jutro i pojutrze :D

    Dzięki dziewczyny :*

    Daisy lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 30 września 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werbena, Magda_lena gratulacje dziewczyny!!!!! Patrzac na Wasze testy az sie lezka w oku zakrecila. Bardzo sie ciesze I zycze jak najlepszych wynikow bhcg I spokojnych 9 miesiecy♥

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 30 września 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Październik jak sama nazwa wątku wskazuje zaczyna się szczęśliwie jeszcze we wrześniu :D
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny!

    Daisy, mana, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 30 września 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostrzegam przed tymi check&go bo i mi i jeszcze paru innym osobom powychodziły pozytywne, choć ciąży nie było. Dlatego zrób jakiś najtańszy z apteki.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobnie jest z tymi pepino dlatego ja sikałam jeszcze na inny :x bo raz mnie pepino zrobiło w bambuko.. dzwoniłam do lekarza i mówiłam mu ile wyszło z krwi i który to dzień cyklu to mówił, że trochę niska ta wartość :( i żeby poczekać do czw i powtórzyć.. czekać, czekać, czekać i oby cierpliwości starczyło :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 30 września 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia i tak najlepsze są te z allegro, co nie? Nas i jeszcze parę dziewczyn wyjątkowo uwielbiają :D :D :D

    W końcu się uda..

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 30 września 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    podobnie jest z tymi pepino dlatego ja sikałam jeszcze na inny :x bo raz mnie pepino zrobiło w bambuko.. dzwoniłam do lekarza i mówiłam mu ile wyszło z krwi i który to dzień cyklu to mówił, że trochę niska ta wartość :( i żeby poczekać do czw i powtórzyć.. czekać, czekać, czekać i oby cierpliwości starczyło :)


    Jaka niska wartosc? Niektorzy lekarze są ulomni bez reszty. Przeciez masz 11/13 dpo, to jaka niby masz miec wartosc? On, jako lekarz, powinien najlepiej wiedziec, ze kazda, ale to kazda kobieta, jest inna! Nie przejmuj sie gadaniem lekarza, daj spokoj, naprawde nie warto. Jaki typ, teraz przez niego zamiast sie cieszyc bedziesz siedziec i rozpaczac, bo wg niego wartosc jest za niska. Doskonale wiesz, ze wiele bylo dziewczyn i rozne mialy wyniki! Tobie juz w 11/13 dpo wyszla 2ga kreska, a co z dziewczynami, ktore mialy cien dopiero w 18dpo???

    Nieukowa lubi tę wiadomość

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 30 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena- ale wynik nie jest niski- w sumie nawet dokaldnie niewiadomo kiedy doszlo do owualcji!

    niski to by bylo 8-10:)

    musi byc dobrze!!!!

    trzymamy kciuki!

    chyba sobie wymodlilas!!!!!!:)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 30 września 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena!!! no wkońcu! :D gratulacje kochana! :D
    cuuuuudnie <3

    Iwka lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 września 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Jaka niska wartosc? Niektorzy lekarze są ulomni bez reszty. Przeciez masz 11/13 dpo, to jaka niby masz miec wartosc? On, jako lekarz, powinien najlepiej wiedziec, ze kazda, ale to kazda kobieta, jest inna! Nie przejmuj sie gadaniem lekarza, daj spokoj, naprawde nie warto. Jaki typ, teraz przez niego zamiast sie cieszyc bedziesz siedziec i rozpaczac, bo wg niego wartosc jest za niska. Doskonale wiesz, ze wiele bylo dziewczyn i rozne mialy wyniki! Tobie juz w 11/13 dpo wyszla 2ga kreska, a co z dziewczynami, ktore mialy cien dopiero w 18dpo???
    Kochana ja wiem jaki jest rozrzut z tymi wartościami hcg z krwi oraz z II kreską bladą na teście. Sama tak miałam przy poprzednim udanym cyklu. tam hcg z krwi miałam ok 90 w 17dpo a bladą kreskę na teście o czuł 20 w 16dpo. Wiem, że są dziewczyny gdzie hcg była w dniu @ lekko powyżej 20 .. staram się myśleć na zielono teraz :P lekarz oddzwonił i mówił by powtórzyć hcg w pt jednak i zobaczymy czy bardziej przyrasta bo jednak coś dobrego się dzieje no i mam brać dup-ka 3x1 . No to jeden dzień więcej czekania :P Damy radę tyle lat czekałam wytrwam i te 3 dni :)

    Daisy, Iwka lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:49

  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 30 września 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_leno gratulacje już oficjalnie :)

    No łezka się kręci jak się patrzy na Wasze szczęście :)

    Ja się właśnie obudziłam, już nie mam wyrzutów sumienia, że nie poszłam do pracy, bo temperatura wróciła i to jeszcze wyższa :( No i ten długi sen, lol.



    wnid9vvjodizjocx.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 30 września 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo testów, nie robiłam ich zbyt wiele, bo moja @ zawsze daje o sobie znać plamieniem parę dni przed.

    wnid9vvjodizjocx.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 30 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    Kochana ja wiem jaki jest rozrzut z tymi wartościami hcg z krwi oraz z II kreską bladą na teście. Sama tak miałam przy poprzednim udanym cyklu. tam hcg z krwi miałam ok 90 w 17dpo a bladą kreskę na teście o czuł 20 w 16dpo. Wiem, że są dziewczyny gdzie hcg była w dniu @ lekko powyżej 20 .. staram się myśleć na zielono teraz :P lekarz oddzwonił i mówił by powtórzyć hcg w pt jednak i zobaczymy czy bardziej przyrasta bo jednak coś dobrego się dzieje no i mam brać dup-ka 3x1 . No to jeden dzień więcej czekania :P Damy radę tyle lat czekałam wytrwam i te 3 dni :)

    Madzia na Twoim miejscu zrobilabym jednak w czwartek. Wiesz jak jest, zrobisz w piatek, a tu nagle do lab wpadnie bomba i trzeba bedzie czekac az do poniedzialku i weekend skopany po calosci!

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 30 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nigdy nie zawiodły testy z allegro a zrobiłam ich z pińcet. Zawsze konsekwentnie były ujemne [oprócz tego 1 razu jak w 13dpo miałam + i byłam chwilowo w ciąży]...

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 30 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja zawijam, lece zaraz po core do szkoly, przywoze ją do domu, zjemy obiadek i pedem lece na zebranie z rodzicami. :D
    Milego popoludnia, zajrze wieczorkiem! <3

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 września 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:52

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ